Рицарки на Бялото кантарче 02.12.2007 – 09.12.2007

  • 18 042
  • 491
  •   1
Отговори
# 450
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Добър ден и от мен  Hug
Гледам Ванчето се появила ( питах за теб  Heart Eyes ) и Съни , ама много лаконична , и Айчето ... Мими липсва , и то осезателно
Честит имен ден на Анитата ( и наедна много специална Анна )
Пиле , липсваш ! Heart Eyes
Пуки , браво за намалението  . Обаче нали ви казах , че принципно съм Тома Неверни и от резултат предния път - без да се обиждаш , премести ли кантара и на други места ?. Иначе и аз вечер съм по- тежка. С малки изключения , когато пия вода като замаяна и явно всичко "изтича "  Laughing
Диче , тортата е невероятна  Peace И Вики да оздравява  Heart Eyes
Всички липсващи да се появят  Heart Eyes
 

# 451
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте и от мен.
 Айче, вчера в Търново беше пролетно време, сега е малко мъгливичко, обаче не е студено.
Пуки аз се тегля само сутрин, в средата на седмицата. Тогава ти се било давало най- чистото тегло.  Grinning
Хубав ден ви желая и да внимавате с трапезите.
Водата да не забравяте..

# 452
  • Мнения: 5 873
Рачеее! Heart Eyes

искам кростренажор.да стегна корема и краката.само с диета и целутрон не става.движение трябва.
ще ходим на разходка Laughing до практикера-за первази ,дюбели и други подобни,та ще накарам любимия да отидем до техномаркета,да разгледам аз кво има.той не знае де,кво искам,ама ще научи. Laughingскоро. Mr. Green


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 453
  • Мнения: 684
Привет и от мен.
Честит имен ден на всички, които имат днес и на техните близки също.

Виждам една нова Пуки, което ме радва и надъхва и аз да се замисля и вземам в ръце, но нали ме знаете, след празниците.

Диче, страхотна торта. Дано Вики да се оправя по- бързо, че много й се насъбра да боледува. Давай й вит. С, аз с това започвам като видя хрема и др. симптоми, капвай й и в нослето, на мойте момчета им помага. А и до колкото знам и той сваля температурата, даже е желателно парацетамола (осн. съставка е и на панадола за деца) да се дава заедно с вит.С за по - добър ефект в свалянето на Т.
Ванче, надявам се при вас болестите вече да са избягали надалеч.
Наистина много хора липсват, поне да се обадят с по 1 изречение.
Аз въпреки, че съм от несериозните пиша по-често от сериозните. А тяхната липса определено се усеща.

# 454
# 455
  • Мнения: 720
И аз съм така с килограма - сутрин по-малко, вечер повече, затова отчитам значението на кантара сутрин естествено.  Mr. Green
Айя, вярно е, че е лесно да се обещава.  Laughing Честно си се чудя на себе си как устисках толкова време, никога не съм била така стриктна. Flutter И ето, че вече започвам да се отпускам. Sad Току що ометох една мекица.  Tired Обяснявам си го с това, че вече започвам малко, по малко да се приемам и да си харесвам тялото. Започвам да се вмъквам в някои стари дрешки и се успокоявам, че вече съм постигнала добър резултат. Някак си май свиквам с тези кг.  Sad А до целта има още цели 10 кг.  ooooh!
И водата нещо съм занемарила, а с нея ми беше най-лесно.
Изобщо нещо не се харесвам последните дни, много съм се отпуснала.  Sad
Пуки, браво за намалението, кантара е непредвидим кога, колко ще врътне.
И аз се меря нон стоп и го отчитам като грешка. Всеки плюс  ме сдухва.
Дидка, постоянство му е майката.  Ще стане, няма как. Hug

# 456
  • Мнения: 2 331
ЗДравейте!
Пуки, все се въздържам да давам оценки на хората, ама тия дни направо си супер!!!Чудесно е, като някоя от нас нахъсва така страниците ни!
ДичеHug Много кофти това с болестите, ама...Слушах в "Часът на мама", че за Т помага всичко от малини-сладко, замразени, сок...Можеш да я свалиш с парацетамолно нещо и после да и даваш през деня малинки.Аз последния път прекъснах разболяване с "Осцилококцинум"-8-10 зрънца в малко вода през 2-3 часа, а на децата по 3пъти дневно.3 дена и се прекъснаха нещата.Дано се оправите бързо-бързо!
И тук е гадна мъгла!Поне сняг да падне, а то...хем вкъщи, хем грозно сиво навън!!!! Crossing Arms

# 457
  • Мнения: 2 492
За моя кантар се изръсих на времето близо 200 кинта , точен е като швейцарски часовник .  Twisted Evil
Мери мазнини , вода ... дори ти казва колко трябва да тежиш .
Въвеждаш му ръста и годините , качваш се и пуска някакъв лек ток по който отчита всичко останало . Mr. Green
Аз си меря само килата обаче , другото рядко .

Украсата на хола е почти готова , много красиво стана .
Доста неща изхвърлих , майка ми пази някакви играчки от сто години - обелени , ощърбени - ужас .
Въведох ред , изпратих баща ми за свещи да сложа в разните фигурки и свещници и поръчах да ми вземат няколко играчки , че трябва баланс да има , не може само да се хвърля .

Страшно си харесах една лампа вчера - миниатюрна , във формата на коледна къщичка , но ми се досвидя да дам толкова пари - сега ме е яд и се чудя дали утре още ще я има .
Другата година ще подменям по голямата част от украсата , тази ще караме с каквото има .
Но са ни малко нещата , стигнаха само за част от стаите ... моята без украса .  Sad

# 458
  • Мнения: 684
Днес като за неделя много слаба активност.

През лятото пишеше едно момиче, което се премести в Нова Зеландия, но аз не се сещам  Embarassed за нейния ник и ми се струва, че не е писала отдавна. Сещате ли се?

# 459
  • София
  • Мнения: 1 950
здравейте, рицарки! на мен по едно време ми беше станало навик да се меря едва ли не след всяко залче. и естествено - най-отчайващ е резултата вечер. Сега съм се ограничила само до едно измерване сутрин преди да съм сложила каквото и да е в устата си.
Моето кантарче също мери кила и мазнини, но първия път като се качих на него се ужасих от количеството мастна тъкан повече отколкото от цялостното ми тегло.
тегло 83 кг.
мазнини 37 кг.

Но пък в същото време тази огромна маса мазнини ме амбицира да се стегна в ръце малко и да се присъединякъм вас.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ В ДОСТИГАНЕ НА ЖЕЛАНОТ ТЕГЛО!

# 460
  • Мнения: 4 447
Здравейте, здравейте!  bouquet
Поздрави и пожелания за всичко най-хубаво на Анчетата. И най-вече за една Анна, която много обичам! Hug
Дика, страхотна торта. Ти си скрита лимонка! Hug
Ниската температура,до 38 гр не е много страшна. Така знам от лекари, на които много вярвам. Понякога е по-добре да се бори телцето само, отколкото да се вземат разни лекарства. Но всеки случай си е различен, а и майката знае най-добре. Пък и аз, сега съветвам, а когато моите са болни - елате ме вижте каква съм паника. ooooh! Надявам се да се оправите бързо, и да посрещате спокойно празниците! Hug
На отслабналите - браво! На тези, в процес на стягане - успех!
Днес - чистене, готвене, префлеждане на тетрадки и учебници.... Нищо особено.
Във вторник пристига свеки.  newsm78 Rolling Eyes newsm68 #Cussing out Mr. Green Ей такива смесени чувства са в началото. Към кеая на гостуването преобладават само едните Rolling Eyes
На Лидето- добре дошла! Hug

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 12:23 от камъче

# 461
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, красавици, и честито на всички празнуващи  bouquet!

Асса, това е за теб:


Липсваш ни много Hug!

# 462
  • Мнения: 2 487
    За сега - 4 км  newsm44  newsm79 и готвене ,  wash и готвене ,  1dishes и готвене  Laughing

    Тая хлебопекарна се оказа голяма забава  Laughing Правя разни експерименти , пека и раздавам на дружки и съседки , защото в къщи просто няма кой да изяде толкова хляб. Приятелките ми вече  пискат , че започнали да дебелеят  Laughing

  Авентура е в Нова Зеландия , Руме. Вярно , че много отдавна не се е обаждала.

  Ванче , много съм ЗА , за кростренажора. Определено е по-добре от хлебопекарна  Peace

    Здравей , Лиде  Hug И аз доста се същисах , като разбрах , че при 66 кг мазнините ми били 25 кила .

# 463
  • Мнения: 2 331
Честит празник на именниците!

# 464
  • Мнения: 684
С тия хлебопекарни сте големи подстрекателки.
И на мен ми се прииска такова чудо на техниката, ама както се тъпча с хляб тогава съвсем ще му отърва края. А може би когато хляба е вкусен и без разни неизвестни добавки да насища по - добре, какво мислите за това?

Айче,   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт