Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро!
Честит рожден ден Бубе!Пожелавам ти много здраве и щастие!

ха ха  Joy hahaha
Гичева, петък еееееее.
Бен, снощи бяхме на филе от хек.Не се включих да пиша, че добре се почерпихме Laughing

# 241
  • Мнения: 50
Дааааааааааа, петък е  Mr. Green. Бели Ружи, как е Алекс. Павла е втори ден със сополи..........дано се разминем само с това Praynig. Много е вкисната сутрин, трудно я оправям.

 Днес ми е последният работен ден тук, от понеделник съм на друго място  Crazy.

Честит рожден ден, Бубе   bouquet. Желая ти много, много здраве и сбъднати мечти! Весело изкарване.

Снощи готвих филе от хек и мерлуза..........всички ядоха, даже и Павла. Предполагам, че ставала за ядене, предвид това, че готвя риба за първи път  Rolling Eyes. Догодина се заканих шаран да пълня  Mr. Green.

Лек ден на всички.

# 242
  • Мнения: 56
Ч Р Д Бубе,

Пожелавам ти да имаш всичко,което не се купува с пари и пари за всичко останало!  bouquet

# 243
  • Мнения: 39
           Честит рожден ден и от мен,желая ти да си най-щастливата мама и жена на света и любимите ти хора да ти носят само радост и любов,а не тъга       bouquet

# 244
  • Мнения: 441
Честит рожден ден Бубе

Букет от нежни пожелания,
дарила бих ти с две ръце,
 щастие и радост желая ти от все сърце!
Живот и здраве, любов и дълги дни
и нека с рози е окичен живота ти до старини! 

# 245
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Честит Рожден ден Бубе !  Hug  bouquet 
Много щастие и нестихваща любов .... и здраве . Всичко най най от сърце ти велая ..  Hug  bouquet Heart Eyes

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 11:37 от Margaret (Brokenhearted)

# 246
  • Мнения: 292
  bouquetЧестит рожден ден Бубе bouquet
 newsm59 nbirthday  ura newsm59 nbirthday  ura newsm51

# 247
  • Мнения: 2 779
Честит рожден Ден, Бубе
АКО ИМА НЕЩО ПО ХУБАВО ОТ ЩАСТИЕТО,ПО ЦЕННО И ПРЕКРАСНО ОТ ЖИВОТА,ПО ЖЕЛАНО И НЕОБИКНОВЕНО ОТ ЛЮБОВТА.НЕКА БЪДЕ ТВОЕ!!!

# 248
  • Мнения: 398
                                                   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МЕРЦЕДЕС /БУБИ/ !!!

                                           


                                                     Цялото щастие на земята                                 
                                                     да ти се стовари на главата!
                                                     Любовта да не те напуска
                                                     и здраве в тебе корени да пуска!

# 249
  • Мнения: 3 219
Благодаря ви, момичета, за хубавите поздрави и цветя, да почерпя скромно и виртуално :

 


# 250
  • Мнения: 2 779
Мерси  за почерпката Бубе
Ние днес правихме торта,Мони като видя кутията с течен шоколад и веднага "амм-амм" а досега не е ял ,страшна работа ви казвам не мога да го укротя,викааа,дане би случайно да не го чувам . JoyИмам чувството че имат локатори за сладко   party006










# 251
  • Мнения: 256
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БУБЕ

# 252
  • Мнения: 271
Мерцедес  Mr. Green честит рожден ден  Hug Heart Eyes Да си жива и здрава! Гледам че май чакаш колетче френско, аз моето от 21 го получих.

# 253
  • Мнения: 227
Честит рожден ден Бубе!
Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести.
Не си с година остаряла,
ти просто повече си помъдряла!

# 254
  • Мнения: 500
Петък мина( Mr. Green).Утре е събота-моят ден! Crazy
Отиваме си в Търново за уикенда,но и там вече имам нет!Мама най-после си пусна!Така че няма да ви изоставя!
С мъжо ша гледаме някой филмче и по леглата,че много съм изморена...Айде,до утре!  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт