Никулденска седмична 03- 09.12

  • 3 178
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • загубено
  • Мнения: 6 489
Благодаря ви много за милите думи! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 31
  • Мнения: 2 195
Вес , в Испания ли е толкова топло ? И аз искаааааааааааааам   Sad

Да ви кажа покрай малкия и аз се разболявам  Confused   Какво да правим не знам . Има- няма месец откак беше на антибиотик и сега пак е зле с ужасна кашлица . Утре ако мога да му направя час ще го заведа на лекар  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 1 110
Ралфиии 4естито 9-месе4ие на мом4ето на леля  bouquet

МамКами и н атвоя юнак 4естит рожден ден и мноооого мноого да го слушкате вси4ки  bouquet

Аз рядко влизам 4е таз седми4ка се наслаждавам на мама и баба , които са ми на гости само за 10 дена (като подарък за РД ми дойдоха) и много им се радвам.

Мимка и у нас е така - от октомври до сега малкия е болен за 3-ти път, а аз за 4-ти. Ве4е не знам какво става Tired

# 33
  • Мнения: 952
Никак не е приятно това боледуване, още повече като се окаче дълго и продължително.
mimkata, kariluis - бързо възстаноняване на вас и малчуганите ви.  Hug
kariluis - страхотен подарък отново си получила от майчето си. Да ви изненадат двечките с баба ти така. Радвай им се докато са при теб.

# 34
  • Мнения: 1 550
добро утро, момичета Hug

Карилуис, бързо оздравяване на вас bouquet

Мимка, и на вас бързо оздравяване  bouquet не се притеснявай, по това време е нормално децата да боледуват по- често. и ние сме така ooooh!


да сте здрави всички Hug
лек ден  bouquet

# 35
  • Мнения: 352
Привет и от нас!  Grinning 

На всички празнуващи от миналата и тази седмица пожелавам много здраве, смях и красиви мигове!    bouquet 

На болните, бързо оздравяване!  Hug

Мили момичета, аз просто не успявам да пиша. Това дребното иска постоянно внимание, нон-стоп игра и да се занимавам с него, освен това къщата и хилядя други задължения...  Tired  Я кажете вие с повечето стаж като мами каква е формулата?  Thinking    Ето, Звезди, аз на теб ти се възхищавам - Ерик е само малко по-голям от Мишката, вече се обръща, има и зъбче, а ти успяваш да се справяш със всичко, винаги звучиш в добро настроение и даже ти остава време да пишеш редовно във форума!  Peace   ....ах, или просто който го може, го може ...  Mr. Green

Пожелавам на всички лека седмица, пълна с хубави емоции!  Hug

# 36
  • Мнения: 1 550
Босилече, Hug форума няма да избяга. наслаждавай се на тези мигове с малкото си момченце, защото толкова бързо растат дечицата. аз нямах много време от учене и изпити за Алекс. той свикна да си занимава сам, мама си играеше в почивките между уроците с него. за толкова много неща съжалявам сега ooooh! така, че играйте си и се гушкайте сега Hug

# 37
  • Мнения: 1 049
Добро утро и от мен   bouquet
Честито на рожденничките  Кита, Клариус и Палачинка, много здраве и щастие   bouquet  bouquet  bouquet Извинявам се за късните поздрави не ми остава време да се включа   bouquet
Честито и на малкия юнак на мamKami, да Ви радва и да Ви носи щастие  bouquet
Ralfieta  да нацелуваш малкия и да предадеш много поздрави   bouquet
Не съм ходила да разказвам за бг Коледа, само представих материалите на учителките да проверят материала, защото има деца с различна  религия , да не се засегнат от нещо в разказа  Rolling Eyes Peace Останах с впечатление,  че разказа и снимките им харесаха  Peace     Иначе ние ходим по Коледни панаири и приготвяме подаръците на Дядо Коледа  Whistling ooooh!
На болните да оздравяват бързо и лек ден момичета   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 049
bosilek, и аз съм не редовните
Исках да питам украсявате ли домовете си отвън , с лампи и други украси  newsm78
Ние по- окачихме някоя друга украса , довечера ще снимам крайния резултат и ще ви покажа  Peace

# 39
  • Мнения: 5 475
 
Боинжур от мен.  Hug

  Честито на племенника на Ралфи и на МамКами и нейния юнак , пожелавам им мноооого здраве и безгрижно детство.  Heart Eyes  bouquet

 И аз съм нередовна  Embarassed , но имам няколко проекта да завърша преди празниците и е доста напечено.  Tired

  Лек ден на всички!  Hug  bouquet

# 40
  • Германия
  • Мнения: 8 099
МамКами, честитка за юначето ти! Само радост да ти носи! Heart Eyes

Да ви се "оплача" половинката е заразен от Д-р Хаус Crazy Бях го накарала да ми свали сериите и аз все ги гледам, докато кърмя Фабши и той ми спи в ръцете. Сега аз кибича във форума, малкото спи, а таткото...кибичи на моя компютър и гледа нонстоп д-р Хаус.
Чакам да си получи пратката с разни резервни части и да си поправи собствения компютър, да си програмира разни моторски електроники и да ми остави Хаус на мира Twisted Evil

bosilek, ти чакай да видиш като проходи и протърчи пък какво те чака Party


Joel как ги мразя тези камъчета, не е истина... #Cussing out а половинката редовно псува снегорините заради солта, която разпръскват, при има-няма 5 см сняг.

Ралфши, бокин-бебокин расте, има си 4годишна почитателка, на приятелка щерката, не го изпуска като го види, снощи ми помага да сложим нов памперс и мрънка на родителите си за сестриче или братче. Mr. Green но те не са във възторг от идеята точно сега.

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 15:28 от pepelyashka

# 41
  • Мнения: 2 195
Ей , Астрея , точно тази песен , дето е в подписа ти я учим в момента в хора на у-ще  Wink
Джорджаааааааааа

Ралфи , ти на това ако му викаш несполучливо  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 382
А да се разпиша и аз,че мина седмицата ooooh!
Тук е толкова гадно времето,че освен да си лежа в леглото с книжка в ръка,нищо друго не ми се прави EmbarassedПък и Мартин ми се разболя,и сега цяла седмица ще си го гледам в къщи.
Намерихми си нова квартира  newsm44.Бях се притеснила вече.От август търсим и нищо,но се намери.Другия месец ме чака местене и чистене,как ще се справям нямам представа Mr. Green
Оплаках се,похвалих се сега отивам да ви почета малко,че хич не съм в час smile3521
Приятен и усмихнат ден   love001

# 43
  • Мнения: 952
Привет!

Благодаря на всички за пожеланията за малката ни рибка.
При нас днес е доста ветровито, но снега все още не се е появил. За сметка на това обаче на други места в БГ е понатрупало доста. Тук не действат така бързо както при Joel. Дори понякога изобщо не успяват да разчистят  Close

amei - как е времето при вас, имате ли сняг? Шокито предполагам, че се радва когато играе навън. Дано да те оставя повечко да почиваш.

bosilek - страхотен аватар имаш. Много ми харесва. А ти не се тревожи, че не ти стига времето. Минавайсамо отвреме на време да пишеш как е малкото ти мишле, а и ти. Да го нацелуваш хубаво  Heart Eyes малкия сладурчо.

Milenski72 - Алекс и сега ли се занимава сам и си играе спокойно.

Zai4enze - ще чакам с нетърпение снимките на коледната украса. Аз само вкъщи съм украсила. Лампичките са сложени на прозорците. Имаме си и коледен венец на вратата, но стои от вътрешната страна  Wink Сещате се предполагам защо.
Тук миналата година видях на няколко места светеща украса сложена на терасата. Гледката е приказна.

Astrea - успех с проектите, за да се радвах на весели празници по-късно.

Бебинщайн - бързо възстановяване на твоето момче. А ти се пази. Честито за новата квартира и успех с пренасянето.

Прегръщам Ви всички  Hug

# 44
  • Мнения: 1 550
Бебинщайн, честито за новата квартира  bouquetопаковането и местенето не е толкова зле, но аз после все се чудя кое къде съм сложила. успех  thumbsup бързо оздравяване на твоето момче Hug

Астреа, успех с проектите bouquet декември е и без друго много натоварен месец Hug

Ралфи, Алекс е колкото самостоятелен, толкова и твърдоглав (на майка си прилича). иска всичко сам да прави и в повечето случаи го оставям сам да се справя. той решава, кога иска вниманието ми. ако аз проява инициатива да четем книжки или какво то и да е друго, той не иска Crazy но на гушки и целувки никога не отказва, голям гальовник е Heart Eyes

Зай4енце, и аз искам да украсим отвън, но това е задачка на половинката. аз съм по вътрешното оформление Flutter

Пепеляшка, така е, Хаус е много заразителен. и аз имам задача да записвам сериите, когато половинката е в командировка Crazy

Общи условия

Активация на акаунт