Никулденска седмична 03- 09.12

  • 3 184
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 550
Joel, много сладко това за "боц" с бебока  Hug

Звезди, не се притеснявай за Ерик Hug случват се такива неща. така растат децата. ако знаеш колко случки съм чула, за братче или сестриче, което дали без да иска или точно защото иска е захлупило бебето под коша или изсулило от количката ooooh! и аз колко пазих Алекс, ама пак направи предно салто през страничната облегалка на дивана и втори път тупна от леглото Crazy. нищо им няма на бебета. таткото ви вече си е научил урока, в това можеш да си сигурна Thinking

лека вечер от мен Hug

# 76
  • Мнения: 7 914
звезди, тези мъже са за трепане
всичките
 Mr. Green

освен синчетата нали? Heart Eyes

надявам се добре си му насолила
мен ми стана толкова мъчно.. че дори не се успях да го посоля.. чаак преди час ми направи признание, че очаквал хубаво да му се навикам... и е стоял под напрежение цял следобяд кога ще спочна да викам...а аз дори вечеря съм била направила Joy Mr. Green ooooh!
ама ми призна, че се е стреснал и повече нямало да се повтаря Praynig

Milenski72

 и аз това се моля на Ерик нищо да му няма, че иначе цената на урока се обезмисля....ама горкото ми детенце ще ходи няколко дена с червено око..  smile3557

# 77
  • Мнения: X
звезди, и на синчетата ще им дойде времето  Mr. Green
като гледам, на нашия му се задава вече

това ми припомня когато Криси беше на 1год, пътуваме с влак, нашият немирко се чуди къде да се навре
накрая татко му го вдигна и го държи да гледа през прозореца (отворен), с ръчичка върху прозореца, който изведнъж след 15 мин се затвори с трясък и разбира се му прищипа ръчичката, т.е. едно пръстче
та мъж ми яко се стресна, предполагам си е мислил какво би направил на мен, ако бяхме с разменени роли  Mr. Green
направо беше позеленял
ако му бях казала и 1 дума, сигурно щеше да се гътне

е, измихме се и оттогава внимавахме повече
ама то внимаваш за едно, а друго се случва обикновено

ама те малките имат късмет
обикновено не е страшно

# 78
  • Мнения: X
я да ви почерпя по едно - днес (или по-точно довечера в полунощ) стават точно 2 год, откакто пристигнахме в Лапландия

http://www.arlafoods.se/upload/Press/Pressreleasebilder/ost%20&%20vin.jpg

отивам да пиша в другата тема за първия час
ние имаме 2 пъти по първи такъв

хайде слънчева и свежа неделя

п.с. оставям само линка към картинката, че се оказа много голяма

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 22:53 от Анонимен

# 79
  • загубено
  • Мнения: 6 509
Привет на всички!
Joel-благодаря за почерпката  bouquet
Още много х2 да имате(или колкото желаете вие) в чужбината!
Голям сладур ще да е този бебок дето си комуникирате с боц Simple Smile май си му харесала и те е запомнил Simple Smile или пък е на посоки newsm78  Laughing

Звезди-не се притеснявай,няма дете което да не е падало.Мой Иван е шампион в таз дисциплина.Очи и на тила да имам,и 4 ръце той винаги намира начин да пада и то в/у главата си.Такова кротко бебе беше,и такъв въгарец любопитен стана,не е истина ooooh! Това дето първите 6 месеца си почивах,си го наваксах с лихвите.В най-скоро време ще му купя каска,като скача по дивана.

Bec-няма сняг.Даже се затопли пак до вчера.Днес вали и духа ужасен вятър,но е топло.Как я карате вие в Испанско зимата?Няма сняг ,нали newsm78

Хубава неделна вечер да имате!
Ние ще окрасяваме елхата(май последни)

# 80
  • Мнения: 952
Привет!

Joel - благодаря за почерпката. Наздраве и на вас. Дано Лапландия ви създава само приятни емоции и добро настоение.
Много ми бе любопитно да прочета и темата за първия час. Страхотен разказ си оставила там. Изобщо не мога да си представя каква смесица от емоции и чувства бушува в такъв важен момент във всеки.
А малкия бебчо явно наистина те е харесал. Аз незнайно защо бях останала с впечатление, че е девойка, но ти ми поясни по-рано и ме извади от заблудата  Laughing
А какво казва твоя син като те вижда да се занимаваш с мъничето?

mamKami - украсихте ли елхата? Порасналото момче радва ли се на коледния дух у дома?

Звезди Hug, много целувки за двама ви с Ерик. Уикенда ви е бил доста напрегнат и тежък. По-добре ли се чувствате вече всички след първата синина

Bec - дано настинката е минала и вече да не те застигат вирусите

На патерица честитя и празника на всички настоящи, бивши и бъдещи студенти. Дано сте отбелязали повода и да сте се почерпили подобаващо за празника  Wine Glass

# 81
  • Мнения: 1 526
Здравейте, сколасах и аз да се разпиша преди края на седмицата  Tired.
Звезди  Hug как е малкия юнак. И на Мадлен първате синка и я " лепнах" на тази възраст. Седим си кротко на дивана, телефона звънна и аз станах да го взема. Чу се туп, а после Ууууааа, почти като при вас.
Joel, честита ви годишнина. И на мен много ми хареса разказа ти от другата тема. Вашите географски ширини са ми толкова интересни и екзотични    Hug!

# 82
  • Мнения: 1 550
момичета имаме си нова тема

Общи условия

Активация на акаунт