Търся те - майки от с.Бусманци

  • 3 667
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 244
Ехо,аз съм другата майка на твойта улица !Много ще ми е приятно да се запознаем.Забавно е ,че ще стане по този начин.С Валерия постоянно се питаме защо не излизаш.Всяка майка има нужда от"социални контакти",защото особено зимата ще луднем вкъщи. Laughing

аз излизам,но сама с бебе а това за лудването ... #Crazy

# 31
  • Мнения: 74
Това са снимки от нашето кръщене в параклис "Св. Илия", което бе извършено от отец Емилиян. Но и ние  сме  венчани в църквата в квартала. Доволна съм от това, че няма много хора и е спокойно.

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 16:04 от rumgna

# 32
# 33
  • Мнения: 74

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 16:02 от rumgna

# 34
  • Мнения: 1 278
Я, ти да видиш!  Grinning
Ми що си пишете "София" в местожителството, бре!
Я, вижте в моето какво пише.  Grinning Пък съм бусманчанка от няма и една година. Grinning

# 35
  • Мнения: 74
Госпожо, ние сме от София. Пък никой не го интересува в  кой квартал преспиваме.

# 36
  • Мнения: 1 278
Е, как да не го интересува. Нали за това е темата?  Simple Smile

Между другото Бусманци си е село, а не квартал и аз много се радвам и държа на това.

Както и да е, така или иначе се шегувам.

Но пък ви каня официално на кафе или чай с все дечицата, а за това вече не се шегувам.  Grinning  Направила съм много хубав детски кът у дома, който става и за бебета. Кафето и чая няма да хваля, ама и тях си ги бива.  Flutter

Така че сте добре дошли!  Hug

Който има желание, да драсне едно лично да му дам адреса, че и аз лудвам от време на време.  Crazy  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт