С коя част от тялото си се гордеете?

  • 5 519
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 621
е не мога да кажа, че чак се гордея, ама си харесвам скулите и дланите, и пропорциите на тялото Peace

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Е как с носа разбира се  Wink
Казват че и задните ми части били секси ама аз не се виждам отзад  hahaha

# 17
  • Мнения: 2 309
Всичко си харесвам,но това не пречи да го подобря след време Peace

# 18
  • Мнения: 6 164
Талията, дупето, краката, ръцете, раменете, шията, гърба... бих добавила и гърдите, защото за след раждане са чудесни, но обичам големи гърди и ако добавя още един номер, ще се гордея истински и с тях.  Joy

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Очите броят ли се за част от тялото? Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Много се гордея с матката си! Нема друга като мойта bowuu Е, няма как да я изпъча гордо и не я показвам на кой да е , но все пак много се гордея с нея Flutter Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 496
Раменете, корема-стегнат дори след три бременности, и очите-   по-точно цвета им. Flutter

# 22
  • Мнения: 10 758
Устните.

# 23
  • Мнения: 10 758
Много се гордея с матката си! Нема друга като мойта bowuu Е, няма как да я изпъча гордо и не я показвам на кой да е , но все пак много се гордея с нея Flutter Mr. Green
Ааааа, ама и вътрешностите ли се броят?
Е, тогава се гордея с белия си дроб Wink

п.п. Честито!Поздравявам гордостта ти Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Ааааа, ама и вътрешностите ли се броят?
[/quote]
Ми момичето пита за "част от тялото", не е уточнявала каква част...Аз понеже с външностите си не се гордея, та си викам поне с вътрешностите... Blush

# 25
  • Мнения: 18 542
Харесвам си краката, но не си ги показвам - все с дънки ходя  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 1 176
Харесвам си краката, но не си ги показвам - все с дънки ходя  Rolling Eyes
Започни да ги показваш де  Grinning пък и дори с панталон, дънки -  хубавите крака се виждат.

# 27
  • Мнения: 3 356
Очите.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 800
Харесвам много цялото си тяло и нищо не бих искала да променя.

# 29
Що ми трябва да се гордея с тялото си? newsm78 Важното е да се чувствам добре в кожата си.
 Има някои изключения - хората се гордеят с тялото си, когато то на нищо не е приличало, но те са положили неистови усилия и са придобили перфектна фигура. А мен ме намързява даже малко преси да направя... Ми не се гордея, срамувам се, но не от тялото си, а от мързела си.

Общи условия

Активация на акаунт