Глобул-лоши фактури!

  • 2 914
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 208
И аз да се оплача.Месеци наред не получавах по пощата писма за сметките,въпреки това си плащах редовно сметките.Когато отидох да се жалвам 1 прич. била в пощата(което не е така) 2.снимаха ми лич. карта посочиха къде  да се подпиша.И след няк.дни ми идва сметка за услугата да си получа непол. ф-ри 7.20лв.От Глобул ми казаха да напиша жалба с-у служителя ,че не ме е информирал.

# 31
  • Мнения: 1 477
До сега не съм имала проблеми с Глобул(имам 2 карти на тарифи).Но това само до сега.По празниците бяхме извън града и понеже си бях забравила зарядното на телефона се наложи за 2 дни да си го изключа.В понеделник си проверих сметката и беше с 5 лв.повече при положение, че ми е бил изключен телефона и не съм говорила изобщо.Естествено няма да оставя нещата така...

# 32
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Естествено няма да оставя нещата така...

Кажи, та и аз да действам, защото и на мен ми се качиха на главата, ама не от Глобул, а от Вивател. При 500 безплатни минути ми изпратиха сметка за 150 лв.?!  #Crazy

# 33
  • Мнения: 103
И аз да се оплача от въпросния оператор глобул. Имах договор с лимит 60 лв. Тази карта остана в бившия ми мъж. Работеше с телефона и реших, че е човешко да не му спирам номера. Глупостта си е за моя сметка. Та отидох аз в главния офис и ги попитах с колко може да ме вкара ако реши. Отговора беше / 60 лв. толкова е лимита на тази карта / И аз спокойна 60 лв не са болка за умиране. Разбрах след време че картата е спряна и отидох да проверя каква е причината. Оказа се че е 300 лв. неплатена сметка   #Crazy  #Crazy  #Crazy Попитах ги как е възможно при положение, че има ораничение много под тази цифра да се навърти толкова, а те взеха да ми обясняват, че ставало изкуствено завишаване или нещо от този род което така и не разбрах. А как е възможно без моето съгласие да ми се завишава лимита така и не успяха да ми отговорят.

# 34
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Правят така, защото тези неща трудно се доказват. Затова нашите оператори си разиграват коня, както им скимне - знаят, че повечето предпочитат да си платят, вместо да се разправят ... Те да ти праснат една сметчица от 200-300 лв., пък ходи после доказвай, че нямаш брат ...

Общи условия

Активация на акаунт