Какво да избера Mag England "Princess" или Chipolino "Пуки" ???????

  • 5 901
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 217
Извинямай Sisee,че се намесвам в темата ти,но и аз сега си търся лятна количка и съм в голяма чуденка.
Та искам да попитам Mira,Hauck здрави ли са и някоя друга фирма да препоръча. Peace Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 8 283
Още нещо за МАГа имам приятелка с Куинито на МАГ, чупещата й дръжка се чупи и от 2те  страни, поставката ан крачетата се чупи от тропането на дъщеря й.Ремонта и излезе колкото 1/2 лятна количка (40-50 лв., а лятната на МАГ беше 85 тогава)

# 17
  • Мнения: X
Първата ми количка беше Маг -Принцес. Едвам изтраях 6 месеца и я смених с лятна (посред зима). Тежка, неудобна, неманеврена, недомислена. Това за здравината им е мит - едното колело ми падаше когато му скимне. С кеф се оттървах от нея.
С малкия ми син си взех Даяна на Кенгуро. Лека, маневрена, лесно се сгъва на чадър,  не е къса и много удобно се трансформира коша от летен в зимен. 3-годишния ми тогава син също се возеше с кеф на тази количка, не му е било тясно.Смених я от глезотия, а не че ми е била неудобна.

# 18
  • Мнения: 319
Благодаря ви момичета-ще взема да разгледам в нета Даяна и Виктория на КЕНГУРУ  bouquet
но друго си е на вижо като ги видя Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Извинямай Sisee,че се намесвам в темата ти,но и аз сега си търся лятна количка и съм в голяма чуденка.
Та искам да попитам Mira,Hauck здрави ли са и някоя друга фирма да препоръча. Peace Hug
Ами по правило Хаук са много здрави колички,но комбинираните са много тежки,поне тези модели които знам,честно да си кажа върху лятна количка Хаук нямам наблюдения.
А освен скъпите марки колички за летен вариант наистина съм най доволна от Маг Енгланд,летните им са сполучливи,много са дълги и широки,но са с единични гуми което на мен не ми е пречило де.Това от личенопит,а в магазина много купуваха тези на Бертони но мисля че го правиха защото са евтини и ми беше писнало да поправям нещо по тях.
Чиполино имат няколко модела Примата е тежка,Ериката е тесничка но е хбава,и др има но Чиполиното си е на късмет.

# 20
  • Мнения: 1 217
Благодаря.
За Бертони даже и не съм мислила.
За Чиполино чувам не много добри отзиви.
Имам още време да мисля.

# 21
  • Мнения: 6 164
Между Mag и Чиполино, избирам първото, без да се замислям. Cangaroo също става, абе колички бол вече.

# 22
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Аз затези пари бих си потърсила нещо хубаво втора употреба, например такова http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=136572&cat=3

# 23
  • Мнения: 3 219
Аз пък съм доволна от моята Маг, чудесна количка, единствения и недостатък е ,че е тежка и не се събираше лесно в багажника на колата ми. Синът ми е второ бебе, което се вози във въпросната количка, нищичко и няма, здрава си е и не е мръднала. Но лятото ползвах лятна, по-удобно е. Преди около месец като се застуди си извадих Мага и си газя наред с него и хич не ми пука ни от сняг, ни от дупки, ни от нищо. За Пукито  ....струва ми се тесничка, особено сега зимата като се навлекат децата с якета и стоят в нея като препарирани, не могат да мръднат Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 422
и аз бих те посъветвала, да се спреш на някоя друга,, чиполино много се чупели,, а тези Маг Ингланд, ли са какви са,, не са ли много тежки,,,, все пак ще буташ не само количката а и бебчо в нея,, става тежко ,като ще се вдига  насам натам,, но ти си преценяш,,, аз също умувах,, и се спрях на Джордани,, по скъпи са,, но пък мисля,, че е по добрият избор,,,  Hug

# 25
  • Мнения: 8 242
и аз бих те посъветвала, да се спреш на някоя друга,, чиполино много се чупели,, а тези Маг Ингланд, ли са какви са,, не са ли много тежки,,,, все пак ще буташ не само количката а и бебчо в нея,, става тежко ,като ще се вдига  насам натам,, но ти си преценяш,,, аз също умувах,, и се спрях на Джордани,, по скъпи са,, но пък мисля,, че е по добрият избор,,,  Hug

И моята е Джордани. За мен е най-добрият избор качество-цена в момента на нашия пазар  Peace

# 26
  • Мнения: 1 586
Моята е Маг Принцес и определено не ти я препоръчвам - изобщо не е маневрена,поради,което се управлява доста трудно особено ако е на летен вариант + това изобщо не е толкова лека както я представят и затова си купих и лятна!Гледай да е маневрена!

# 27
  • Мнения: 319
Мамчета,благодаря ви за съветите  bouquet
Май стана така,че се отказах и от двата модела Rolling Eyes

Сега обмислям и чета мнения за Cangaroo-Viktoria.............видях я на живо и май се влюбих в нея Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз също ще те посъветвам да разгледаш количките на Джордани.Ето тазиhttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 1/products_id/720 е лека(8-9 кг.),удобна и маневрена.Имам приятелка с такава и е супер доволна.Като сравниш килограмите й с 15-те на Викторията,мисля,че Джорданито е къде къде по-добър избор.Пък и фирмата е италианска,с традиции в производството на детски стоки,докато Кенгуро е китайска марка.А и разликата в цената на двете е 50 лв...

# 29
  • Мнения: 1 111
по добре си вземи кенгуру,модела Даяна е същият като Пукито /но много по здрави/

Общи условия

Активация на акаунт