AVON- обсъждане на продукти -3

  • 32 979
  • 645
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 880
Оооо,аромата е невероятен-за мен,разбира се.По тази причина го ползвам аз,а не съпругът ми  Mr. Green

Аз пък се зачудих дали няма и дамски вариант Laughing
Иначе,то и аз му го подарявам заради себе си. Laughing

# 616
  • Мнения: 491
прицелила съм се към този комплект, само не мога да избера сенките
Харесва ми синьото, но ме е страх че може да е прекалено ярко а аз  го искам за по честа употреба. Мислех си за някой по неутрален цвят като Bare или Topaz ( Pearl ми се струва много блестящо ) но пък ми се струват малко по-кафеникави ...

Чудех се за кои сенки говорите - търсих в к 02, нищо не видях и чак сега зацепих, че вие всъщност говорите за к03. Аз също съм в чуденка за тия сенки, направо взех да се "триумя" между Heather и нещо от бежовата гама, също като vesi. Но пък и Sky и Pearl ми харесват... newsm78 Аз в неделя ще пускам, евентуално следващия четвъртък ще мога да дам отзиви.

Signature и на мен страшно ми хареса, стана ми фаворит от мъжките аромати.

# 617
  • Мнения: 92
Много ще съм благодарна ако споделите трайни ли са лаковете... изкушавам се от новите тъмни цветове, но ако ще падне на втория ден няма смисъл  Sad

# 618
  • Мнения: 4 496
Много ще съм благодарна ако споделите трайни ли са лаковете... изкушавам се от новите тъмни цветове, но ако ще падне на втория ден няма смисъл  Sad

Тъмно лилавият просто ме остави без дъх...Страхотен цвят! И аз се чудя дали са трайни? newsm78

# 619
  • Мнения: 491
Много ще съм благодарна ако споделите трайни ли са лаковете... изкушавам се от новите тъмни цветове, но ако ще падне на втория ден няма смисъл  Sad
Тъмно лилавият просто ме остави без дъх...Страхотен цвят! И аз се чудя дали са трайни? newsm78
Колкото и странно да звучи - зависи от нюанса! Имам различни цветове и между тях има огромна разлика. Последните два лака си ги поръчах горе-долу по едно и също време: Sangria и Dusty Mauve. Е, нищо общо. Първият беше по-течен, а вторият беше по-гъст и съответно много по-хубав. Не знам защо така се получава. Общо взето на мен ми харесват, издържат средно около 4-5 дена.

# 620
  • Мнения: 157
Много ще съм благодарна ако споделите трайни ли са лаковете... изкушавам се от новите тъмни цветове, но ако ще падне на втория ден няма смисъл  Sad
Тъмно лилавият просто ме остави без дъх...Страхотен цвят! И аз се чудя дали са трайни? newsm78
Колкото и странно да звучи - зависи от нюанса! Имам различни цветове и между тях има огромна разлика. Последните два лака си ги поръчах горе-долу по едно и също време: Sangria и Dusty Mauve. Е, нищо общо. Първият беше по-течен, а вторият беше по-гъст и съответно много по-хубав. Не знам защо така се получава. Общо взето на мен ми харесват, издържат средно около 4-5 дена.

аз имам от тези лакове и мога да споделя скорошен опит от миналата седмица - лакирах се миналия понеделник (Rare gold е цвета) и чак този понеделник почна да пада, а и имайте в предвид че принципно слагам и покривен лак отгоре, обаче тоя път не ми беше под ръка и само с цветния лак и пак издържа.

# 621
  • Мнения: 222
момичета да ви попитам нещо за ароматите Full Speed- знам как мирише обикновения, а другия Full Speed Intense по-различен ли е е или подобен?

# 622
  • Мнения: 880
А за озаряващия руж някакви отзиви?И за червилата Glass Reflections искам да питам-хубави ли са?

# 623
  • София
  • Мнения: 4 051
А каква е разликата между лаковете Midnight Plum и Decadence? Когато пуснаха Femme, изглеждаше лилав, но се оказа...кафяв с..може би червеникав отенък, което е според светлината Crazyпоне в моите очи...

# 624
  • София
  • Мнения: 5 828
Midnight Plum е матов, а Decadence е перлен, но и двата са тъмно лилави.

За Full Speed - различни са, мъжът ми харесва и двата, зеленият повече.

От червилата Glass Reflections имам Wisper, изглежда ярко бонбонено розово, но всъщност е бледо розово, прозрачно като гланц. Като консистенция е мазничко, не особено трайно.

# 625
  • София
  • Мнения: 4 051
...Midnight Plum е матов, а Decadence е перлен, но и двата са тъмно лилави. ...
Ааа, благодаря. Ама хич не ми изглежда матов на снимката ooooh!

# 626
  • Варна
  • Мнения: 112
А каква е разликата между лаковете Midnight Plum и Decadence? Когато пуснаха Femme, изглеждаше лилав, но се оказа...кафяв с..може би червеникав отенък, което е според светлината Crazyпоне в моите очи...

Имам Decadence, перлен е и мисля, че е по-светъл от Midnight, аз лично си го нанасям 2 пъти поне за да ми стане по-тъмен нюанс, но е в модерния за този сезон-малко "кичозно" лилаво Simple Smile Стои страхотно!

# 627
  • София
  • Мнения: 4 051
А каква е разликата между лаковете Midnight Plum и Decadence? Когато пуснаха Femme, изглеждаше лилав, но се оказа...кафяв с..може би червеникав отенък, което е според светлината Crazyпоне в моите очи...

Имам Decadence, перлен е и мисля, че е по-светъл от Midnight, аз лично си го нанасям 2 пъти поне за да ми стане по-тъмен нюанс, но е в модерния за този сезон-малко "кичозно" лилаво Simple Smile Стои страхотно!


А, като качество как е?

# 628
  • Мнения: 59
Здравейте!Чела бях някъде че Avon предлага като продукт лосион против гризане на нокти-има ли наистина такъв продукт,как точно се ползва/на колко време се маже-или е нещо като лак/,каква е цената?

# 629
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
Здравейте!Чела бях някъде че Avon предлага като продукт лосион против гризане на нокти-има ли наистина такъв продукт,как точно се ползва/на колко време се маже-или е нещо като лак/,каква е цената?
не съм чувала да имат такъв продукт  newsm78 но в аптеките продаваха горчив лак за нокти /ако не греша на Perfect/ и съм чувала че има ефект. Маже се след всяко измиване на ръцете т.е. след като си отмил горчивото трябва пак да ги намажеш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт