www.promod.eu - 15

  • 15 178
  • 482
  •   1
Отговори
# 435
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
добро и от мен
добро утро, намаленията съвсем са се изчерпали Sad
ами дано ги подновят скоро,аз май ще се откажа от чантата ще изчакам да видя намаленията в четвъртък

# 436
# 437
# 438
  • Мнения: 9 095
момичета, последните поръчки които пуснах и още не са тръгнали... вероятно ще дойдат след празниците, защото освен да дойдат сега за 2-3 дни не виждам друг начин, те са за пловдив и софия, а иначе като тръгнат ще видя докога има безплатна доставка и ще съобщя Laughing

# 439
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз да кажа, че откакто им вдигнах скандал, много бързи станаха тия от Он-тайм. Предната ми поръчка беше планирана за доставка днес, а те ми я доставиха в събота.
Имам един кафяв панталон (тип дънки) и едно колие. И от двете съм страшно доволна, не преставам да се удивлявам как всичко, което си поръчам от Промод, ми залепва. Peace Не мога да ги открия в сайта в момента, ако искате, довечера ще пусна реални снимки. Flutter

# 440
  • Мнения: 196
момичета, последните поръчки които пуснах и още не са тръгнали... вероятно ще дойдат след празниците, защото освен да дойдат сега за 2-3 дни не виждам друг начин, те са за пловдив и софия, а иначе като тръгнат ще видя докога има безплатна доставка и ще съобщя Laughing
Теди аз се надявам да стигнат поне преди нова година  Mr. Green

# 441
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
теди взех си нещата Hugмного ми харесва чантата

# 442
  • Мнения: 122
nameika, коя чанта си взе?

# 443
  • Мнения: X
Тия от Промод за големи заспи. Чакам да ми преведат едни пари от 9 ноември още. Писах им 3 пъти, отговарят - проверяваме. Обаждах им се 2 пъти, днес трети. Говорих с 4 човека на които обясних поотделно от начало до край какво съм върнала, в кой магазин, номера на поръчки, карти, артикули и прочие. Чак като ме прехвърлиха на петия служител получих отговор - проверявам сега мадам, ще отговоря по електронната поща. Ако и сега не получа задоволителен отговор или пари, ще стрелям наред.
Е, има и хубава новина. Разбрах че в центъра на града има голям магазин на Промод. Мисля скоро да го посетя и да видя как е, че тоя наблизо е малък и няма доста неща.

# 444
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
nameika, коя чанта си взе?
прозрачната Laughing

# 445
  • Мнения: 9 095
Тия от Промод за големи заспи. Чакам да ми преведат едни пари от 9 ноември още. Писах им 3 пъти, отговарят - проверяваме. Обаждах им се 2 пъти, днес трети. Говорих с 4 човека на които обясних поотделно от начало до край какво съм върнала, в кой магазин, номера на поръчки, карти, артикули и прочие. Чак като ме прехвърлиха на петия служител получих отговор - проверявам сега мадам, ще отговоря по електронната поща. Ако и сега не получа задоволителен отговор или пари, ще стрелям наред.
Е, има и хубава новина. Разбрах че в центъра на града има голям магазин на Промод. Мисля скоро да го посетя и да видя как е, че тоя наблизо е малък и няма доста неща.

еееее аз да не чакам на Аничка парите за жилетката скоро така ли? #2gunfire аз пък открих че в мадрид имат само 5 магазина Laughing пък се стягаме догодина да го посетим Crazy

# 446
  • Мнения: 122

и ти ли? аз почнах да я харесвам вече, но другата я продадох - нещо не беше мой тип

# 447
  • Мнения: 1 465
Привет Flutter,
Не е зле розовата ризка! Peace Но не съм я виждала на яве.
Ние пък си нямаме магазин Cry Тук освен ресторанти, фризьорски салони, кафенета и бюра за продажба на недвижими имущества, какво ли друго има? Crossing Arms И в Кан няма. А сега проверих, че в Ница, колкото и голям град да е, има само един.

# 448
  • Мнения: 133
Здравейте, искам да си взема ето този панталонhttp://www.promod.fr/pantalons/pantalon-en-toile-6-poches-noir-R … 01N64P2O32Z1.htmlно се чудя този път кои размер 34 ли пак или 36...виждам че е еластичен маи и може би по-доброто решение е 36размер. Въпреки че вече месеци чаках да се появи 34...
А дали наистина ако го поръчам сега ще дойде след нова година newsm78

# 449
  • Мнения: 1 465
Тук по новините казаха, че всички неща поръчани преди 18 декември щели да пристигнат преди Коледа. Но това важи само за Франция(ангажираха се само френските пощи). За Българските едва ли е така. Rolling Eyes
Пуснали са колието, което си купих. Ето това е http://www.promod.fr/bijoux/ras-de-cou-petits-brillants-noir-R42 … 33001N11P2Z1.html. Аз си го харесвам, но нали знаете, вкусове различни. Верижката му е черна.

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 16:06 от Pollia

Общи условия

Активация на акаунт