Модерен ли е белия панталон?

  • 4 157
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
В интерес на истината, наистина лятото има по-голям избор от модели бели панталони.
На мен ми харесват, бих носила независимо от сезона.

# 16
  • Мнения: 952
Ако е сухо времето бих обула бял панталон, защото много харесвам белия цвят независимо от сезона. Peace

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Белият панталон никога не е демоде. Обичам бели панталони и нося. А най-много обичам да ги нося през зимата.  Mr. Green
Есента си купих бял панталон (от "Esprit", на "Стамболийски" в Мола).

# 18
  • Мнения: 410
Панталон в цв. бяло/екрю за зимата за мен е супер, знак за стил, супер елегантно.
Не съм от София и не познавам магазините, потърси, ако има евентуално м-н на MADELEINE.

# 19
  • Mонтана
  • Мнения: 413
бялото е върха,дано да си намериш

# 20
# 21
  • Мнения: 205
......реших за нова година да бъда с такъв модел елегантен с ръбове и лека идея на сатен а нагоре с нещо черно с гол гръб  ....

Linna е подчертала, че дрехата й трябва за празник, а не за ходене по улиците. На мен ми звучи като много добро решение. Засъжаление не мога да ти помогна с идея, но се надявам да попаднеш на това, което е най-близо до представите ти. И при мен това е често срещан проблем.

# 22
  • Мнения: 452
Обожавам бели дрехи!!!!!!!!!! - Почти всичките ми летни дрехи са бели - полички ,роклички ,панталони ,потничета - няма нищо по- красиво от хубав кафяв тен и бяла дреха в жегата - стои елегантно и секси !
За зимата също е много приятно да се сгушиш в топли пухкави бели дрехи !Разбира се - дума не може да става за окалян бял панталон - все пак не живеем в гетото .......не вярвам една елегантна дама да тръгне из калта ...или пък да не внимава къде носи белите си дрехи ...естествено не стават за всеки ден ,за официално винаги са актуални !Купи си го - щом си се насочила към бялото значи имаш нужда да блестиш ,да бъдеш забелязана и си достатъчно ефектна да си го позволиш !

# 23
  • Мнения: 1 541
Комбинацията, която си измислила с черен топ без гръб и сатениран бял панталон с ръб е много изискана и мисля, че ще е страхотно!
Не съм се заглеждала по белите панталони, защото нямам перфектните крака, нужни за такъв цвят, но като ходя по магазини тези дни ще погледна и ще пиша, ако видя нещо подобно!

# 24
  • Мнения: 532
мдаа.....бели панталони само през лятото и розови дрешки само до 5 годишна възраст... newsm78

# 25
  • Мнения: 621
Е аз бял панталон и през лятото избягвам да нося, щото имам целулит по бедрата (по задника нямам) обаче тази есен ме хвана страстта по светло бежов (с леко жъл оттенък) памучен панталон - ами какво да ви кажа ... стои страхотно с финно изплетена, черна тясна блуза с паднали рамене (идеята за такъв комплект изплагиятствах от един манекен на макс мара). Намерих си, купих си, сега му се радвам  Peace

# 26
  • Мнения: 1 802
Що да не е модерен?  Rolling Eyes
Специално аз обаче, предпочитам да нося такъв само лятото!  Peace

# 27
  • Мнения: 22 978
В магазините На КАсиди в моловете имаше бели панталони преди,може да имат и сега,като официална колекция.

# 28
  • Мнения: 1 207
Лятото си взех бели дънки на Lee.Обожавам ги.Имам и едни бял потник който ми е от 3 год. и още си го нося BlushМного харесвам едната част от дрехите да е бяла.Скоро си мислих дали да не си обуя дънките,но ми се струва,че не е удачно Thinking

# 29
  • Мнения: 880
linna добре си го измислила.Харесва ми идеята за бял панталон с ръбове.Дано си намериш.Струва ми се,че съм виждала подобни в манго,но преди няколко месеца.Иначе обичам бели панаталони и нося много,но през лятото.За някакъв специален повод обаче пак бих сложила. Peace

Общи условия

Активация на акаунт