Обичате ли да си играете с мъжете?

  • 3 796
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 070
Моето флиртуване от едно време не е било с такива задни помисли, не в смисъла, който използва Борко. Не си ограя. Но пък съм от тези, които често не знаят какво искат и това дава грешни сигнали на мъжете. Може някой да е останал и с грешно впечатление, че си играя или нещо такова. Това си остава негов проблем.

# 76
  • Мнения: 600
аз не се сетих какво е станало с приятелката на карен, гръмнали ли са я или се е предала без бой Shocked

Не. Късметлията, когото тя предпочете, се подмокри от страх и я заряза на пътя да се оправя.
Тя дойде да спи у нас и трепереше до сутринта.
След няколко месеца двете  вървяхме и някаква кола спря рязко, един слезе и й заби два шамара , ганирани с обидни думи. Бил онзи, вързаният.  Confused

това ме уби. на колко години бяхте? сигурно до 16. и в какви компании сте били? аз никога не съм била около носещи пистолет. само ловни пушки, но по мои проучвания това са най-вече семейни мъже над средната възраст и ги използват през уикенда за лов или през седмицата по лаещи улични кучета.

уф, оспамих темата, простете за оф-а.

# 77
  • Мнения: 10 692
Отговарям с въпрос:
Мъжете могат ли да направят разлика между "играта" и, да кажем, нормално отношение от една жена към тях. Не бъркат ли понякога кода на общуването?
Ей това искам да знам и аз. Защото ми се случва често и определено повредата не е в моя телевизор. ОБвързана съм от 14г и винаги го "обявявам" още в началото, похвалвам мъжа си елегантно, за да е ясно, че не търся нищо. И като видя , че на любезното и добронамерено отношение ми се отговаря със свалки...падам.

# 78
  • София
  • Мнения: 819
Да, обичам, харесва ми играта на котка и мишка, и може би е някакъв начин за себедоказване - че все още съм харесвана и желана, въпреки че съм омъжена и с дете Peace

# 79
  • Мнения: 17 409
ЛЕлеее, Карен ме подсети нещо. БЯх в гимназията, но до шамари не се стигна. Отказах да се кача в една кола, която ме преследваше и нещо се направих на отворена, не помня кво съм казала точно. Бяха двама вътре, напълно непознати, оттървах се със заплахи само.

# 80
  • Мнения: 4 473
В рамките на разумното. Никога не бих причинила съзнателно страдание на когото и да било.

# 81
  • Мнения: 10 758
Преди се случваше често.Сега, тц Naughty

# 82
  • Мнения: 2 716
Че те мъжете от игра разбират ли  newsm78
Предлагам им брак и им гледам сеира  Joy
Когато не споделяш чувствата на влюбения, малко те интересува какво изживява той.  bowuu

# 83
  • Мнения: 7 723
Преди се случваше често.Сега, тц Naughty
Щото сега вече рядко захапват,
и ако му биеш шута рискуваш, че ще останеш на сухо Wink Joy

# 84
  • Мнения: 919


Никога не бих причинила съзнателно страдание на когото и да било.
и аз така. Peace

# 85
  • Мнения: 1 455
Много обичам така да се закачам и заигравам,но лошото е,че сама си вярвам и когато човека отсреща вече е сигурен в моите чуства,мене ме залива кофа студена вода и бягам надалеч Whistling

# 86
  • Мнения: 1 400
Тцъ. Не обичам да си правя такива експерименти, но все пак се е случвало- признавам. Rolling Eyes Предиии....не помня колко години Blush

# 87
  • Мнения: 660
Да разбира се,че кой не обича,те и това си заслужават повечето да ги правиш на балъци,после  шута в гъзето,па да се чудят като си мислят че са много наясно откъде им е дошло.Напоследък все така ги бъзикам и те се връзват,после им казвам,абе аз само приятелство търсих,ти какво си си въобразил и аз незнам  Mr. GreenSimple Smile)))

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Зависи от мъжа, има някои много лесни за игра и затова не мога да кажа "да, обичам" или "не, не обичам" .  Под игра аз обаче не разбирам да го накрам да се влюби в мен и да го зарежа, а игра - погледи, думи, усмивки и двамата да се правим, че не знаем за какво става въпрос  и да си играем  Grinning

# 89
  • Мнения: 5 877
Случвало се е  Flutter Флирт му викат.

Общи условия

Активация на акаунт