ЧУДЕСНАТА СЕДМИЧКА 18.04. - 24.04.

  • 7 030
  • 132
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 362
Здравейте и от мен
Как сте момичета?Ох,мен така ми се спинка,ама малката Тамара ме събуди душата гладна. Grinning Сега се оправям и отиваме на кафе-разходка.Ама нещо много тихо е тук бе,я се събодете.
 Grinning  Flutter

# 91
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен! Пиша, не защото имам какво, ама ей така, за спорта Wink Днес съм радостна, защото мъжа ми си идва от командировка. Нещо чести станаха тия неговите командировки и като дойде време да бебеправим, сигурно само ще си гукаме по телефона Sad Аз още си чакам лелята. Днес ми е 32 ден и като знам, че не съм бременна, искам по-бързо да идва и по-бързо да минава. Че  едни нерви ме тресат #Cussing out Хормони, кво да правиш #Silly Лошото е, че Боби го отнася.
А той вчера гледа вдигане на тежести и ме пита за всеки състезател от коя държава е. Имаше един от Гърция и той каза: А, значи е гъркинец. Grinning Обясних му, че се казва грък, а той казва: Никакъв кръг не е, не виждаш ли, че не е дебел!
Ей такива ми ти работи с мен и Боби. Той и днес си е вкъщи, но е добре. Аз се опитвам да бъда усмихната, но както казах, избиват ми балансите отвреме-навреме. Айде дано поне на вас да ви е много много Sunglasses  слънчево

# 92
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Ей Леа, толкова ми е приятно да чета постингите ти, в които описваш оригиналните идеи на Бобчо. Гъркинец, а!!!!  Grinning  Grinning
Успокой топката, не се нерви, всичко ще бъде ОК. Радвай се, че тази седмица си почина малко от работната атмосвера.

Дея, абе дай да видим този малък сладур, тази малка рошава душичка, нали уж снимки имаше. Блазе ти, че ще се помоташ навън. Колкото и да е студено много ми се ще вместо да стоя тук затворена в тази стая пълна с пушачи, да излезна навън и да подишам чист въздух.  #Milti  #Milti  #Milti
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 3 154
Днес направо се чувствам победител! newsm35 Успях да се преборя с личната и с гинеколожката.
Първо личната ми каза, че "след 20-ти няма направления, ела началото на другия месец" при което аз се  Shocked и викам, че файда няма да идвам тогава, щото хормоните се изследват в определени дни и началото на месеца ще е прекалено късно #Cussing out "Ами ела след седмица", викам и след седмица не става Confused  Гледа ме, гледа ме и изкопа отнякъде едно направление (а уж нямаше такива Sly ). Та сдобих се със заветното направление и отидох при гинеколожката да водя преговори да не ми пуска всичките хормони на веднъж, а да ги пусне как си требе... в началото тя си държеше на нейното, ама викам жена, пусни ги така както аз искам, едва съм изкопчила направление! Стоя гледа някакви листи, смята и накрая каза "Добре" Grinning Та другата седмица отивам за първото боцкане Mr. Green
И днес (отново) разбрах колко тъпо е направена нашата здравна система Close Първо не се знае дали ще се сдобиеш с направление - недай си боже да ти потрябва в края на месеца и наистина са свършили и не могат да ти извадят "изпод рафта" някое... Второ, ако случайно все пак се сдобиеш с такова не се знае дали все пак ще можеш да си пуснеш изследване на хормоните през касата, защото гинеколозите също имат лимит! Например на моята лимита е 200 лв. на месец за хормони... моите са 54 лв., което какво значи? Че само 4 човека могат да си пуснат изследвания за един месец Angry Тъпо, много тъпо... Ей затова се чувствам победител! Успях и направление да взема, и хормони да си пусна (както трябва) Flutter

Весел ден на всички!

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Слънчо честити ти направленийца Grinning и другата седмица с усмивка за първо боцкане Grinning Аз като тръгвам за направления съм с пълното бойно на мъжо / един път файда да има от това чудо дето стои само в багажника на колата/ Mr. Green

П.П сори ама днес съм невъзможна....скастрете ме ако е нужно Crazy

# 95
  • Мнения: 4 358
Слънева, да ти е на късмет голямата победа! Стискам палци!  Simple Smile

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 21 673
УРРРАААААА за победата Шайни !  Grinning
Айде леко пускане ... на хормоните !

Теди Н. по - назад в темата има снимка на пухчо Тамара . Simple Smile

# 97
  • Мнения: 922
Здравейте, момичета
днес реших да ви драсна, за да ви кажа какви ги свърших вкъщи
С малък Вальо украсихме дома пролетно-великденски. Навсякъде наслагамхе хартиени цветя, пеперуди, клонки (от солено тесто), кухи шарени яйца. Голямо рязане, лепене и т.н. беше, но си заслужаваше. Сега апартаментчето ни засия, все едно е друго място. Наистина много повдига настроението. Пробвайте и вие - създайте своя пролет у вас.
Успех на всички чакащи
Поздрави

# 98
  • Мнения: 4 362
Дабе аз дадох примерна снимка на малката като порасне как ще изглежда сега съм и направила много ама трябва да ги кача и ще ви дам адреса да я видите. Grinning Голяма сладурана е малко ме ядосва ама карай,палавница си е Grinningкато собственичката си Flutter  Flutter

# 99
  • Мнения: 2 825
Айде и аз да се обадя тази седмица...
Първо да 4истетя на Дея за ку4енцето, видях го на снимка та...голямо сладур4е  Grinning и поздравления на Слън4о за направленията, аз ли4но представа си нямам как се взимат такива работи, но ми прозву4а доста сложно Wink
Сега за мене...доста работи ми се слу4иха тази седмица...4ак не знам от къде да запо4на. Изместихме се в новия апартамент Simple Smile , който е страхотен и сме много щастливи, само дето ве4е цяла седмица не можем да се подредим Sad , но смятам до понеделник да съм приклю4ила с това. По хубавата новина е, 4е има много голям шанс да успея да си уредя документите до края на другата седмица. Новината е хубава, защото в понеделник адвоката ми каза, 4е нямам никакъв шанс, освн ако не склю4а граждански брак с приятеля ми. Е, ние искахме да го направим тази година (все пак сме заедно от 8 години), но си мислехме да е в БГ, голяма сватба и тн. Но след като адвоката ни каза това, звъннахме в посолството да си запишем 4ас...(решихме подписваме тука и после сватба в Бг)...и ... казаха ни 4е могат да ни оженят най рано ноември...мдааа .... Опитахме се да намерим някоя друга връзка, но чухме стандартното....ще видим какво ще можем да направим, но е много трудно, вси4ки 4асове са заети и тн и в4ера сутринта се оказахме без пове4е планове за действие...вси4ко което бяхме измислили отпадна. И естествено то4но когато бях най крива, 4е нищо няма да стане с мойте прословути документи, по4наха да звънна телефона (ама то4но като в някоя латиноамериканска сапунка), обадиха ми се от Палма и ми казаха, 4е ако пратя нотариално заверено копие на паспорта и пълномощно, ще успеят да ми извадят необходимия документ, с който мога да подам за испански документи  Simple Smile  Praynig се наистина да ми го дадат Praynig Стискайте палци и вие моми4ета, 4е наистина ми е много важен този документ.
Ама още не е свършил екшъна....затворих аз телефона и запо4нах да подска4ам като ненормална, докато успея да се успокоя и звънна телефона на мъжо....беше българското посолство....мддаа, бяха успели да ни уредят за 4ас, а ние не можехме да им кажем, 4е може и да няма нужда да склю4ваме брак тука, та трябваше да потвърдим часа, а и като ни казаха датата, много ни хареса, та на 20.05.2005 година, ще склучвам граждански брак. Ние на 02.05.2005 правим осем години заедно, та някакси много ни допадна датата....и така след по малко от месец ще ставам госпожа Blush

Май доста дълго стана, дано не съм ви отег4ила с моите истории, ама тази седмица, ми беше доста интересна и с много вълнения  Simple Smile И в момента съм в едно такова превъзбудено настроение...хем съм щастлива...хем малко ми е мъ4но, 4е няма да се оженя в БГ (е на лято ще има сватба там де, ама все пак...), хем съм притеснена, дали в понеделник ще ми дадат този документ....абе и аз не мога да опиша как то4но се 4увствам...
Поздравявам ви вси4ки и ви благодаря, 4е ме изслушахте (из4етохте Wink )

# 100
  • Мнения: 7 716
Клара, ами лятото ще направите сватба и в БГ. С бяла рокля и голям купон. Нищо не пречи.

# 101
  • Мнения: 3 376
Клара, подкрепям казаното от Лали! Купонът ще е двоен по този начин.

# 102
  • Мнения: 6 993
Леле,Клара ,как ти завиждам...две сватби даже! #Milti

# 103
  • Мнения: 4 362
Ааааааааа много съм бясна!!!! Imp  Imp Полудявам да знаете как може така,реших да кача снимките на Тамара от камерата,но не няма го USB кабела и!!!!Бях я дала на вуйчо ми а той какво нестига че 3 месеца не ми я върна ами и изгубил кабела,полудях да знаете.То бива глупост ама от 36г мъж таква не бях виждала,бясна съм Imp  #2gunfire  #2gunfire  Cry

# 104
  • Мнения: 7 716
Браво, Съншайн.

Общи условия

Активация на акаунт