AVON само за представители - КАМПАНИЯ 16 -Тема 21

  • 32 383
  • 622
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 716
Весела Коледа момичета!  Laughing
Да се похваля: вдигнах пушилка заради закъснението и ми докараха кашона в къщи  Laughing
И имам фактурирани, но недоставени продукти от розовата серия.
Всяка година - по коледа - едно и също.
Желая навсички успех със скреч-картите. Аз подарих моите на семейството. ДАно имат късмет. Поне за чашки.  Wink
*******
Цветина, ексфолииращите съставки за крака са по-твърди от тези за лице. Можешда пробваш първо на дланта си.  Peace

# 571
  • Мнения: 605
аз пък все си мсиля ,че няма кой знае каква разлика в съставките ,поже би само в големината на частиците - каква е специалната съставка за крака ,която вреди на лицето ?Има ли някой химик ?
Не съм химик, но според мен щом един продукт е за крака освен големината на частиците за ексфолииране/за което писах в предния пост защо би навредила на лицето ти/ има и съставки които да въздействат добре върху кожата на краката а тя все пак е много по-различна от тази на лицето. Ако ти обаче си решила да правиш експеримент с лицето си това си е твое право  Wink
Търсих в щатския сайт на Ейвън но този продукт го няма там иначе щах да копирам съставките да се изкаже някой химик.

# 572
  • Мнения: 113
Да се включа и аз в спора за ексфолианта. Аз съм пробвала обратния вариант. Купих си скраб за лице, но не ми понесе нещо и започнах да го ползвам за краката Simple Smile Ефекта-само леееко премахва загрубялата кожа на петите и остава приятна миризма, но само за момента.После нещо...не понамирисва добре.Може би от разликата в рН-то на кожата на краката и на лицето. Имах една преподавателка, която казваше-Което е за лице, става и за всичко, но НЕ И ОБРАТНОТО. Причината аз да не ти препоръчам този ексфолиант за кожата на лицето е и факта, че повечето продукти за крака съдържат камфор /изсушава кожата на краката, а за лицето-ще "пламне"; антибактериално е, но само за бактериите които се развиват по краката и др. такива действия/.Е опитай и тамън ще кажеш какъв е бил ефекта  Thinking . Шегичка! Laughing

# 573
  • Бургас
  • Мнения: 5 930
аз пък все си мсиля ,че няма кой знае каква разлика в съставките ,поже би само в големината на частиците - каква е специалната съставка за крака ,която вреди на лицето ?Има ли някой химик ?
част от ескфолиантите за крака съдържат в състава си киселина, която според мен ще е твърде силна за кофата на лицето, и моят съвет е  НЕ ползвай  Naughty

аз пък да ви кажа как се изхитрих, имам една маска за лице с алое, дето вече година и половина и все не свършва. Реших да я пенсионирам и сега вечер си мажа ръцете с нея вместо крем за ръце и нокти, добре ми действа  Wink
Я сега ме посъветвайте, маската за лице с маслина как е? А глинената за лице с Минерали от мъртво море?

# 574
  • Мнения: 605
да_ама_не, глинената с минерали от мъртво море  е много добра, за комбинирана към мазна кожа е особено подходяща. Почиства добре, стяга и оставя лицето копринено меко  Peace
Като каза за ръце - парафиновата терапия /от серията Аризонски пясъци/ е страхотна!

# 575
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам проблем ... нито един от кодовете на Нетна 01 не излиза. Като си набирам поръчката за к.01 ми дава "Кода на продукта не е намерен"  Thinking . С кодовете от брошурата нямам проблеми - всички излизат, но от нетната не разбирам къде е проблемът. Имам поне 6 продукта от нея и нито един код не го намира системата, чуденка?!?!  newsm78 . Имам спомен, че някой се оплака за кода на огледалцето от нетна 16, а той съвпада с този от к.01 и сега също го няма. Дори да не е активен за следващата кампания, нали още тече 16 и поне в нея би трябвало да излезе?!?!
Сега само си вкарвам поръчката, че се събраха доста продукти и може да забравя нещо. Ако всичко е наред, ще я пренабера като експресна после и така ще я пусна.
Имам и въпрос - дава ни че първа дата е до 07.01. Кампания 01 почва по каталог на 03.01. Ако на 03.01. пусна заявката ескпресна - три работни дни - поръчката ще дойде на 07.01. или 08.01.2008 г.?

# 576
  • София
  • Мнения: 372
Има ли някой от София,който утре ще пуска експресна?

# 577
  • Мнения: 113
Имам питанка от К16 /който го изхвърлих/. Каква беше офертата с продуктите на Advanced Tech. за мини продуктите. С покупката на 1 можеш да получиш 1 мини за 2.50 или може и двата за по 2.50. Единия помня, че беше Спрей за блясък, а другия...Благодаря предварително.

# 578
  • София
  • Мнения: 4 051
Имам питанка от К16 /който го изхвърлих/. Каква беше офертата с продуктите на Advanced Tech. за мини продуктите. С покупката на 1 можеш да получиш 1 мини за 2.50 или може и двата за по 2.50. Единия помня, че беше Спрей за блясък, а другия...Благодаря предварително.
Мини продукт от стр.146 само за 2,50 с покупката на продукт от стр.147-155

# 579
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам питанка от К16 /който го изхвърлих/. Каква беше офертата с продуктите на Advanced Tech. за мини продуктите. С покупката на 1 можеш да получиш 1 мини за 2.50 или може и двата за по 2.50. Единия помня, че беше Спрей за блясък, а другия...Благодаря предварително.

... другият е шампоан/балсам за блясък 2в1 - 75 мл. Обвързани са с покупката на продукт от стр.147 до 155 вкл.

# 580
  • Мнения: 113
Благодаря за информацията. Имах спор с една клиентка за тези продукти...дълга история.Е все пак аз излязох права в ситуацията-както казвате и вие. 1 продукт от стр до стр. и купуваш 1 мини за 2.50, а не и двата. На всичкото отгоре не си беше поръчала нито един от тези мини продукти когато ми казваше поръчката/после явно е видяла в каталога/.Добре че си поръчах за мен спрей и не съм го и отваряла. Sad Ама нали съм добра душа....Знам си аз да ми пишат поръчката на смс, е-мейл или на листче с техен почерк...ама...само компромиси правя.

# 581
  • Мнения: 994
Момичета,Кате,
няма да да се местим в друга тема, че тук отесня или изчакваме съвсем да приключим с К16?
Както решите де!Аз съм с вас!Още веднъж ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ   madnoel

# 582
  • Мнения: 354
Честито Рождество Христово и от мен.
Малко забягнах от хоризонта, но по празниците е така. Радвам се, че сте успяли да си вземете кашончетата.
Лек и успешен ден

# 583
  • Мнения: 1 884
Нещо нямам достъп до сайта и не мога да си видя движението по фактурите.

# 584
  • Мнения: 8 470
Честито Рождество и от мен!  bouquet
За пръв път от много време да си платя навреме фактурата, голяма мъка ми е това плащане, голямо разтакаване.
Мисля за първа кампания. Wink

Общи условия

Активация на акаунт