Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 130
  • 641
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 063
....За кой филм на Шон Пен говориш?

Назад съм го писала - Into the wild. Режисьор е на лентата.
Мисля, че на теб давах линкове за братя Коен още, когато се появи за пръв път в м/ународен тракер?

Някои заглавия гледам първа тук. Но това не ме изненадва. Явно предстои да коментирате, гледате.



Хареса ми Gohatto (1999) препоръчан от Tsugumi . Hug
Tsugumi, а гледа ли  My Blueberry Nights на Kar Wai Wong? С Нора Джоунс. Назад в постовете си съм писала вече за него.
Гледах и Juno (2007) и "Фалшификаторите" - австрийска продукция номиниран за Оскар за чуждоезичен филм.

# 466
  • Мнения: 5 462
Хайде да отчета активност и аз  Sunglasses



Хареса ми, но се измъчих заради качеството на филма и продължителността му, но го препоръчвам  Peace
Маркрит, доколкото разбрах, в сайта "филмите" не всички се теглят, нали? как се разбира, кога има торент?  newsm78
Да не всички могат да се теглят , на тези които е възможно да бъдат изтеглени е написано под резюмето (края)  .Виж по горе на линка който съм дала .

# 467
  • Мнения: 2 617
Tsugumi, а гледа ли  My Blueberry Nights на Kar Wai Wong? С Нора Джоунс. Назад в постовете си съм писала вече за него.
Гледах и Juno (2007) и "Фалшификаторите" - австрийска продукция номиниран за Оскар за чуждоезичен филм.


Ив, имам последния на Wong Kar Wai, но все нямам възможност да го гледам, от приоритетните ми е  Grinning Миналата година, по време на Фестивала в Кан, една италианска телевизия даваше среща със създателите на представените филми и бях много заинтригувана от няколкочасовия разговор между режисьора, Н. Джоунс и Джъд Лоу. Ти с какви впечатления остана?
Особено последните работи на Wong Kar Wai мога да ги гледам безброй пъти и все да откривам по нещо.

# 468
  • Мнения: 2 617
Жалко Sad

Нямам търпение да видя:

 
 

Ако някой има идея, къде се намират... всъщност, видях, че някои са в eMule, разбира се, но предпочитам торенти.

# 469
  • Мнения: 5 462
Малеееее Тсугуми какво съвпадение във вкусовете и аз тия филми(бих допълнила и The Italian 2007) чакам , а онзи филм който толкова исках да гледам Къщата от пясък и кво беше .. е един и същ .. май в крайна сметка така се оказа .. Голяма бъркотия резюмето и на двата филма е абсолютно различно .. но като изтеглих уж така желаниея от мен филм се оказа че пак съм изтеглила тоя който не желая да гледам .. Тази вечер се надявам да имам време да си го пусна да го гледам и да разбера в крайна сметка ква е тая каша .. Tired Thinking newsm78

# 470
  • Мнения: 2 617
Маркрит, разсмя ме от сърце  Laughing
Защо не направиш сверка, кой филм, всъщност, искаш да гледаш в imdb ?  newsm78
Спомням си за тази твоя "къща" някакъв с Дж. Конъли и друг от латинските държави  Thinking , но и двата не съм ги гледала и говоря малко наизуст  Crazy

# 471
  • Мнения: 1 992
....За кой филм на Шон Пен говориш?

Назад съм го писала - Into the wild. Режисьор е на лентата.
Мисля, че на теб давах линкове за братя Коен още, когато се появи за пръв път в м/ународен тракер?

На мен ги дава, да. Само, че тогава не успях да го изтегя, гледах го наскоро и както казах не ме грабна. За No country... иде реч.
Пропуснала съм какво си писала за Шон Пен, сори.

# 472
  • Мнения: 1 063
Само този на Копола съм гледала. Не се намира според мен.
После ще пиша. (И в другата тема за кино.)
А дотогава ето  нещо кратко на Wong Kar Wai -The Follow (2001) http://www.youtube.com/watch?v=CBCDc7yonyE

# 473
  • Мнения: 776
Жалко Sad

Нямам търпение да видя:

 
 

Ако някой има идея, къде се намират... всъщност, видях, че някои са в eMule, разбира се, но предпочитам торенти.

И аз искам да ги гледам изброените  bouquet. Не знам за другите, но специално филма за сестрите Болейн още не е излязъл, световната премиера му е на 29 февруари! Peace

# 474
  • Мнения: 5 462
Маркрит, разсмя ме от сърце  Laughing
Защо не направиш сверка, кой филм, всъщност, искаш да гледаш в imdb ?  newsm78
Спомням си за тази твоя "къща" някакъв с Дж. Конъли и друг от латинските държави  Thinking , но и двата не съм ги гледала и говоря малко наизуст  Crazy
Посмей се Тсугуми ...посмей се .
Сравнявала съм и още как .

# 475
  • Мнения: 4 595
току що се посмях от сърце с  Liar Liar / Лъжльото (1997)
стар ама съм го пропуснала
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=67705

п.п дайте линк за подобни

# 476
  • Мнения: 2 617
Маркрит, разсмя ме от сърце  Laughing
Защо не направиш сверка, кой филм, всъщност, искаш да гледаш в imdb ?  newsm78
Спомням си за тази твоя "къща" някакъв с Дж. Конъли и друг от латинските държави  Thinking , но и двата не съм ги гледала и говоря малко наизуст  Crazy
Посмей се Тсугуми ...посмей се .
Сравнявала съм и още как .



 Peace късмет тази вечер,дано е верния филм (горе се шегувах, знаеш)  Peace

# 477
  • Мнения: 1 992
Гледах Michael Clyton. Харесвам филми, които започват бавно, накъсано, неразбираемо и нещата ти се изясняват постепенно.
Juno много ми хареса. Очаквах лека тийнеджърска комедия, но филмът е трогателен, подборът на музиката също ми хареса, точните песни, на точните места.

# 478
  • Мнения: 7 091
Гледах Michael Clyton. Харесвам филми, които започват бавно, накъсано, неразбираемо и нещата ти се изясняват постепенно.

Тъкмо съм го поръчала Simple Smile Мерси!  bouquet

# 479
  • Мнения: 2 617
А аз вчера започнах Michael Clyton и се отказах. Jino ми се струва много тежък и смятам да не го гледам сега.

Общи условия

Активация на акаунт