Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 081
  • 641
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7 091
Онази вечер гледах Lorenzo´s oil.Колко съм плакала само аз си знам.По принцип бях го гледала и преди години, но сега когато вече имам и дете свръх тежко ми дойде.После гушках Андресчето цяла нощ.Филмът е направен по истинска история
Ник Нолти и Сюзън Сарандън са в главните роли.
http://es.movies.yahoo.com/e/el-aceite-de-la-vida/photos-166131-16017.html

Потвърждавам абсолютно! Peace

# 211
  • Мнения: 3 042
 Препоръчвам The Lake House (2006) - Къща на Езерото.

# 212
# 213
  • Мнения: 5 462
Явно всички сте запразнили и никой не гледа филми по празниците .... Crossing Arms
Бреййййййййй никой няма на линия да си лафим за филми .
Аз в момента гледам ето този , въпреки че не съм го изгледала до края искам да ви кажа да го гледате .Определено е интересен ...........
Hide and Seek
За филма накратко:
Има много филми с неочакван край, но много малко от тях се доближават до последните десет минути на "Криеница", в които, за наше най-голямо разочарование, всички надежди остават излъгани. До този момент филмът на Джон Полсън е качествен психологически трилър с блестящото участие на Робърт де Ниро и Дакота Фанинг, чиято коса е боядисана в задължителното за объркани деца среднощночерно.

# 214
  • Мнения: 2 617
Markrit  Hug аз съм скучна, напоследък (когато намеря време покрай бебката, гостите и другите ангажименти), гледам само "Д-р Хаус"  Sunglasses

# 215
  • Мнения: 107
Явно всички сте запразнили и никой не гледа филми по празниците .... Crossing Arms
Бреййййййййй никой няма на линия да си лафим за филми .
Аз в момента гледам ето този , въпреки че не съм го изгледала до края искам да ви кажа да го гледате .Определено е интересен ...........
Hide and Seek
За филма накратко:
Има много филми с неочакван край, но много малко от тях се доближават до последните десет минути на "Криеница", в които, за наше най-голямо разочарование, всички надежди остават излъгани. До този момент филмът на Джон Полсън е качествен психологически трилър с блестящото участие на Робърт де Ниро и Дакота Фанинг, чиято коса е боядисана в задължителното за объркани деца среднощночерно.


И аз съм го гледала, хареса ми...даже на моменти ме стресна  Shocked
Дакота Фанинг е изключително сладка според мен.
Другата малка и сладка актриса, която много харесвам е Абигейл Бреслин. Препоръчвам филма Little Miss Sunshine (2006) с нейно участие.  Hug

# 216
  • Мнения: 107
А сега свалям този The Ultimate Gift (2006)
После ще споделя...Но мисля, че ще е хубав  Party

# 217
  • Мнения: 5 462
Къщата от този филм Hide and Seek  много ми хареса отвътре ..Преобладава дървото има страхотна камина и е страшно уютна ..Точно по моя вкус , малко извън темата ама аз да си кажа ..

# 218
  • tardis
  • Мнения: 329
А сега свалям този The Ultimate Gift (2006)
После ще споделя...Но мисля, че ще е хубав  Party
На мен ми хареса доста, гледах го преди няколко седмици.
Малко ми напомни "Играта" с  Майкъл Дъглас.

--
I Am Legend не ми допадна особено... Беше ми тежък и ме заболя главата от него.

# 219
  • Мнения: 2 957
А сега свалям този The Ultimate Gift (2006)
После ще споделя...Но мисля, че ще е хубав  Party
На мен ми хареса доста, гледах го преди няколко седмици.
Малко ми напомни "Играта" с  Майкъл Дъглас.




В такъв случай започвам да го търся  Simple Smile

# 220
  • Мнения: 2 550
Daddy Day Camp
Симпатично и забавно филмче.

# 221
  • Мнения: 3 271
Явно всички сте запразнили и никой не гледа филми по празниците .... Crossing Arms
Бреййййййййй никой няма на линия да си лафим за филми .


Напротив, аз едва тези дни сколасах да изгледам няколко филма, които си бях приготвила от месеци. Като Карибски пирати примерно, все не намирах 3 часа. Хареса ми, не е по-добър или лош от другите, забавен и приятен. Явно ще има и още серии.
След малко ще гледам I Now Prononce you Chuck and Larry, приготвила съм си още 2 пак по ваши препоръки, The Ultimate Gift ми е на ред Simple Smile

# 222
  • Мнения: 107
А сега свалям този The Ultimate Gift (2006)
После ще споделя...Но мисля, че ще е хубав  Party

Гледах го, не ми хареса особено...даже на моменти ми беше скучен.
Прекалено предвидим ми се стори. Типична история за богаташ, който среща болно момиченце и т.н

# 223
  • Мнения: X
Току що изгледах с голямо удоволствие"Звезден прах"/"Stardust"/....невероятно направена приказка Peace......много добра игра на Мишел Пфайфър и Робърт де Ниро...е и другите артистисти ги биваше Laughing....

# 224
  • Мнения: 3 271
След малко ще гледам I Now Prononce you Chuck and Larry

Не ми хареса чак толкова. Става, но това е. Най-вече беше свеж заради начина, по който хората се отнасят към гейовете, иначе като комедия си беше най-вече американски хумор. Както казах от мен оценката е "става", но има и по-добри комедии  Peace

Общи условия

Активация на акаунт