Тайната на дългата и здрава коса-22

  • 34 807
  • 384
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте на всички! Имам въпрос. Предварително се извинявам за повторението, но темите са ужасно дълги и не мога да прочета цялата информация: може ли да се използва само Витамина АДЗЕ без да се забърква маската? Нямам толкова време, а се зарибих да пробвам. Благодаря предварително Simple Smile

# 46
  • Мнения: 351
Днес се изкуших и си купих един шампоан - синият на Natural, с няколко витамина е, пантенол, срещу косопад, за мазни коси, заздравява косъма и подхранва косата

Може ли снимка или линк към този шампоан, звучи много добре  описанието му Wink

# 47
  • Мнения: X
може ли да се използва само Витамина АДЗЕ без да се забърква маската?
Няма да има същия ефект.

# 48
  • Мнения: 2 631
Имам чувството ,че от маските ми просветля косата.Става въпрос за естествения цвят.Вече на няколко пъти ми го казват.Възможно ли е? newsm78 Сега цвета ми е един такъв пепелно-сиво -кестеняв. Харесва ми,пу-пу. Flutter

мини парче   bouquet,
да, възможно е да се изсветли естествения цвят на косата, защото и аз бях писала преди няколко теми същия ефект! По едно време косата ми беше потъмняла от самосебе си, но сега е със цвета, който помня от малка  Laughing
Дано само да не е изсветлен косъма от изтъняване  Joy

Да ви кажа аз снощи, че бях забравила да си купя шапка за баня, и след като не намерих в нито един голям търговски магазин, че и по аптеките, сложих върху косата директно кърпата. След 2 часа косата ми беше изсъхнала  Crazy Мислех, че няма да мога да я измия, щото жълтък, тривитаминол, масла и прочее, но днес косата ми е много хубавичка.  Heart Eyes
Само ме притеснява ужасното падане на коса при нанасянето на маската и при измиването  Sad

А сега! Кажете ми откъде СТЕ СИ КУПУВАЛИ шапки за баня, защото това си е проблем!!!

# 49
  • Мнения: 87
Имам чувството ,че от маските ми просветля косата.Става въпрос за естествения цвят.Вече на няколко пъти ми го казват.Възможно ли е? newsm78 Сега цвета ми е един такъв пепелно-сиво -кестеняв. Харесва ми,пу-пу. Flutter

мини парче   bouquet,
да, възможно е да се изсветли естествения цвят на косата, защото и аз бях писала преди няколко теми същия ефект! По едно време косата ми беше потъмняла от самосебе си, но сега е със цвета, който помня от малка  Laughing
Дано само да не е изсветлен косъма от изтъняване  Joy

Да ви кажа аз снощи, че бях забравила да си купя шапка за баня, и след като не намерих в нито един голям търговски магазин, че и по аптеките, сложих върху косата директно кърпата. След 2 часа косата ми беше изсъхнала  Crazy Мислех, че няма да мога да я измия, щото жълтък, тривитаминол, масла и прочее, но днес косата ми е много хубавичка.  Heart Eyes
Само ме притеснява ужасното падане на коса при нанасянето на маската и при измиването  Sad

А сега! Кажете ми откъде СТЕ СИ КУПУВАЛИ шапки за баня, защото това си е проблем!!!
Аз си намерих шапка за баня в магазин за 1 лв.

# 50
  • Мнения: 965
Днес се изкуших и си купих един шампоан - синият на Natural, с няколко витамина е, пантенол, срещу косопад, за мазни коси, заздравява косъма и подхранва косата

Може ли снимка или линк към този шампоан, звучи много добре  описанието му Wink




Заповядай - малко е лошо качеството на снимката, но само за да добиеш визуална представа. Иначе какво точно пише отзад: Всички продукти от козметичната серия "NATURVITAL" имат високо съдържание на активни натурални растителни екстракти, което гарантира тяхната висока ефективност, добра поносимост и удоволствие при тяхното използване.
Укрепващ интензивен шампоан против косопад
С активна двойно действаща формула (подходящ за мъже и жени) насочена едновременно към косата и скалпа (доброто състояние на кожата на главата е едно от главните условия за здравия и жизнен вид на вашата коса)!
НОРМАЛНА КОСА - зелен етикет
МАЗНА И СКЛОННА КЪМ ОМАЗНЯВАНЕ КОСА - оранжев етикет
СУХА КОСА - син етикет
Действие: - подхранва, тонизира скалпа и забавя косопада, заздравява, укрепва и възстановява еластичността на косата, допълнително я хидратира, и я прави мека и блестяща.
Активни растителни съставки: - съдържа фитоактивен комплекс добит от: житни и соеви зародиши, и жен-шен и хмел, които снабдяват корените на косата с енергия и необходимите й подхранващи елементи, за да стимулират по-бързия й растеж; алое вера и про-витамин B5 (panthenol) хидратират и предпазват косата и скалпа от агресивни външни влияния.
комбинира витамини A,B3,B7,E,F,H, които възстановяват и поддържат естествения баланс на скалпа и предотвратяват косопада.
Съвети за употреба: - нанесете шампоана върху мокра коса и масажирайте косата и скалпа на главата. Оставете да подейства за около 5 мин. и изплакнете обилно с вода.

Производител: INSTITUTO NATURVITA - Испания
Вносител: Бултайм ООД, гр. София / тел.: 02/9718306
Минимален срок на годност до 02/2010 г.


Доста подробна информация - дано да ти е полезна, защото снимката не стана хубава, поне да ти дам всичко от етикета отзад  Peace

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 10:03 от Anelia85

# 51
  • Мнения: 351
Anelia85 , много ти благодаря, вижда се добре, добих представа и определено ще го потърся, дано да го намеря. Всичко написано от теб звучи чудесно Peace

# 52
  • Мнения: 965
Радвам се, за което  Peace
Само забравих да кажа, че цената му е около 9 лв. и е 300 мл.  Flutter Ухае много приятно и може би още днес ще го "опитам"?!

Странното е, че шапка за баня и аз търсих вчера, но не намерих никъде. Това, което sysi_a е написала... само там не търсих  Joy

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Забравих да се отчета снощи за кокосовото масло. Косата ми стана много хубава, жива и обемна. Дори лечицето си намазах с него и днес е едно мекичко,чудно.  Hug Вече мога да кажа,че съм доволна от шампоана и балсама на Keranove, но Anelia85 ако останеш доволна и от новата си придобивка може и аз да пробвам следващия път. По твоите стъпки вървя  Mr. Green
Kafe, и на мен след маската при измиването много ми пада косата, направо задръствам банята. Но си го обяснявам по следния начин: при самото нанасяне (маската става като кашичка от хумата), се разресвам с гребен по цялата дължина, за да може да се разпредели добре. Така се късат доста косми и после при измиването падат. Но след като изсъхне я разресвам лесно и нямам косопад.

# 54
  • Мнения: 965
Пепси, много се радвам, че си останала доволна.Аз благодарностите за Керановето ги отнасям към Краси, защото тя ме посъветва за този шампоан. Обещавам, че ще докладвам и след втория шампоан  Peace Изкушението е голяма работа - а се бях зарекла докато не свърши единия шампоан, втори да не купувам, ама ето на... изкуших се  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 631
pepsi_80, при мен не седят така нещата. Аз си правя маската по - течна и нелепкава, за по - лесно нанасяне. Нанасям я с пръсти навсякъде. После косата ми се измива много лесно и веднага мога да я разреша с пръсти, дет се вика. Но при самото измиване на маската гледам как космите падат заедно с маската  Cry Confused
Не знам нещо за подсилване на корените ли, кво ли да измисля??  newsm78

# 56
  • Мнения: 4 496
Анелия, за синия пишеш, че е за сухи коси.Защо него си взела? newsm78

Шапки за кичури продават в магазините с бои за коса.

# 57
  • Мнения: 965
Краси -  Naughty . Сега ще уточня - този вариант на шампоана срещу косопад и за укрепване на косата е в изцяло синя опаковка, както я виждаш на снимката. Вече долу етикетчетата са с различен цвят за различните типове коси. Моят е с оранжев етикет за мазни и склонни към омазняване коси. Качеството на снимката е лошо, но ако се вгледаш най-долу, може би ще забележиш нещо да се оранжавее - етикета  Peace
С който и етикет да си купиш, шампоана си остава син   bouquet
Отделно има други видове от тази марка, но този е нов.

# 58
  • Мнения: 4 496
В смисъл, че всичките са в сини тубички и се различават само по етикетчето долу...Ясно. Crazy

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Anelia85 от къде е това шампоанче,от къде и аз да си го купя  Crazy   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт