Имаме проблем в детската градина!

  • 1 752
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 213
Просто се надявам манталитета на повечето учителки да се промени.
От едно време е останало това всички деца да се унифицират, всички да рисуват, всички да изрязват, всички да четат, а че на някой сега му се стои кротко в ъгъла и не му се говори - той е проблемен, той е различен; различен е равно на "не е добре".

# 16
  • София
  • Мнения: 448
Момичета,вчера вече много се издразних.Взимам си детето и учителката ми казва:" От утре ще изрязваме, я го научете вкъщи,че той сигурно няма да може!" ooooh!
И това пред детето.Какви педагози!Вече съм сигурна,че са му казали,че не може и,че драска.Толкова добре си работи вкъщи милото.По време на празниците ще му отдам цялото си внимание,ще рисуваме,апликираме и ще се опитам да изкореня насаденото мнение,че не може.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз си мисля,че са го обидили,че не рисува,а драска,а Криси е много чувствителен.

И аз мисля, че в това се корени проблемът  Thinking
Гледай поне ти в къщи да го насърчаваш и хвалиш, за да се възвърне самочувствието му.

# 18
  • Мнения: 8 769
Момичета,вчера вече много се издразних.Взимам си детето и учителката ми казва:" От утре ще изрязваме, я го научете вкъщи,че той сигурно няма да може!" ooooh!
И това пред детето.Какви педагози!Вече съм сигурна,че са му казали,че не може и,че драска.Толкова добре си работи вкъщи милото.По време на празниците ще му отдам цялото си внимание,ще рисуваме,апликираме и ще се опитам да изкореня насаденото мнение,че не може.
ooooh!Аман от пишман педагози! А тази откъде е сигурна, че няма да може да изрязва? Crazy Мария, вземи й скръцни със зъби на тази госпожа, и й кажи, да си припомни някои основни неща: Децата са различни! Някои са по-чувствителни! Тя не може да си позволи да се държи по този начин с детето ти! По-насетне ако трябва се оплачи и на директора на дг! По този начин ли му изграждат самочувствието? Егати педагозите!

Общи условия

Активация на акаунт