Как бихте реагирали на новината.........????

  • 4 622
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 600
като се замисля(вече се събудих май), много повече бих се притеснила, ако момиченцето ми попадне на някой пияница, който ще я бие  и няма да работи, отколкото ако е с някое хубаво, вярно, работливо и мило момиче. винаги съм била на мнение, че жените са много по-способни на силни, истински чувства. брей, да не съм потенциална лИзбийка newsm78

# 31
  • Мнения: 4 965
има ли смисъл да дърпаме дявола за опашката?Ако на някой това се слу4и,ще му мисли в момента-едва ли можеш да о4акваш искрени отговори от хора,на които не му е дошло това до главата.

И аз като blondie предпочитам момичетата ми да са с някое добро момиче, пред това да живеят с някой пияница, побойник, мързеливец или кретен.  Peace

И съм 100% искрена като казвам, че сексуалната ориентация на децата ми не е от значение за мен, а това да са живи, здрави, щастливи и доволни от избора си за начин на живот.

# 32
  • София
  • Мнения: 397
 Е да ама пияницата може да се смени с някое добро и работливо момче, а "работливото" момиче...евентуално с друго такова.

# 33
  • Мнения: 409
И аз като blondie предпочитам момичетата ми да са с някое добро момиче, пред това да живеят с някой пияница, побойник, мързеливец или кретен.  Peace

И съм 100% искрена като казвам, че сексуалната ориентация на децата ми не е от значение за мен, а това да са живи, здрави, щастливи и доволни от избора си за начин на живот.
Peace Peace Peace
Бих реагирала съвсем нормално и естествено, не виждам защо трябва да бъда шокирана (съпруга ми е на същото мнение).

# 34
  • Мнения: 17 407
Аз мисля, че темата няма никакъв смисъл, тъй като едва ли на някой от нас детето му е направило подобно изявление. Отговорът ми е Не знам.

# 35
  • Мнения: 3 092
има ли смисъл да дърпаме дявола за опашката?Ако на някой това се слу4и,ще му мисли в момента-едва ли можеш да о4акваш искрени отговори от хора,на които не му е дошло това до главата.
ами не може да се очакват такива наистина.
По скоро си мислим хипотетично..или просто си чешем езиците. Grinning
Кой знае как наистина ще реагира....според мене никой на който не му се е случило Stop

# 36
Няма да ми стане много приятно,но..незнам точно,мога ли да кажа нещо друго освен да го приема

# 37
  • Мнения: 2 037
Евалата на толерантността ви!
Мен тръпки ме побиват от тази хипотеза....
Имах още в училище "обратни" съученици.  Приятели бяхме. Ние с тях с държахме отлично. Но ви казвам, не им  е лесно.
А каква е гаранцията, че на дъщеря ми с милото момиче всичко ще й е наред?

# 38
  • Мнения: 94
До като порасне сина ми има доста време,но определено няма да го отхвърля.Така си е избрал да живее ,така да бъде!Единствено ще се опитам да му бъда морална подкрепа и да му давам ценни съвети за да не сгреши!Не знам каква майка трябва да си за да отхвърлиш детето си само защото е различен! Naughty

# 39
  • Мнения: 3 622
Незнам как бих реагирала - може би шокирана от новината, но мисля че детето си е дете и чувствата ми и отношението ми към него не биха се променили

Живота е пред нас и ще видим какво ще ни поднесе

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ами няма да ми е много приятно, но това е детето ми, може би и себе си ще обвинявам в нещо. Няма да я  отхвърля, въпроса е да е щастлива и да живее разумно.

# 41
  • Мнения: 943
Аз ще реагирам предполагам що-годе добре и по-човечно,но съпругът ми............... smile3505ще побеснее 100%

# 42
  • Мнения: 1 844
определено няма да ми е приятно да чуя подобна новина,защото малко или много животът на никой "различен"не е лесен.но все пак всеки избира за себе си,а и ако има такива наклонности,каквото и да е мнението ми,едва ли ще променя нещо.
най-вероятно ще се опитам да я/го разбера,да го приема..все пак е мое дете.
надявам се да не се сблъсквам с такова нещо.

# 43
  • Мнения: 2 131
надявам се да не се сблъсквам с такова нещо.
И аз. Честно казано, никога не съм имала лошо отношение към хората с различна сексуална ориентация. Обаче ако това се отнася до моето дете...... не знам, сигурно ще се почувствам доста кофти. Надявам се да не ми се случва.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 056
Де да знам как бих реагирала. Нямаше да ми стане много приятно, но нямаше и да се притесня особено. Обичам децата си и бих искала за тях 2 неща: 1. да могат сами да вземат решения в живота; 2. да са щастливи с взетите решения.
Аз съм либерална майка.  Sunglasses


И аз така!

Общи условия

Активация на акаунт