Салон за масаж

  • 28 645
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
И аз търся залон за масаж, искам да направя подарък на приятеля ми Simple Smile Сигурна съм, че ще му хареса. Засега съм се спряла на SunCityStudio, SSSabina, BeautyMedSpa. Тези дни окончателно трябва да реша.И трите салона са доста близо, търся да е в центъра. А аз ще почакам... друг път. Тъй като никога не съм ходила, може да ви се стори глупаво, но... как се ходи на масаж, по бельо ли се събличам или махам всички дрехи?

# 31
  • София
  • Мнения: 7 800
Тъй като никога не съм ходила, може да ви се стори глупаво, но... как се ходи на масаж, по бельо ли се събличам или махам всички дрехи?

Чак всички дрехи - не, оставаш си по гащички и с хавлия отгоре.  Grinning

# 32
  • Мнения: 1 194
Да споделя и аз моето мнение за BeutyMedSpa.
Бяхме с мама на двоен масаж, и двете за първи път. Този път имаше повече свещички от при Иля, беше тъмно, но без музика.
Като цяло беше много хубав масах с вулканични камъни, дори мама остана много доволна. Основно ни размачкаха, беше много топло и разпускащо.
Хората са любезни. Единствената ми забележка може би е, че някои камъни бяха много горещи и ги слагаха върху чаршафчето и дори върху кърпа, така че се усеташе само нещо топло.
Но масажът беше много хубав.

# 33
  • Мнения: 62
Ето нещо без което не мога! Масаж!  Heart Eyes
Обожавам да ходя на подобни процедури.
Доволна съм от Aida Nova на Суворов - масажиста при който ходя е много добър.
Освен за релакс съм ходила и при проблем - силни болки в кръста -2 масажа и си като нов!

# 34
  • Мнения: 581
Аз преди време правих такъв подарък .Салона беше май сън сити някъде около Цум.цялостен масаж аромотерепевтичен 30 лв.Мъжа ми остана супер доволен ,даже после пак ходи:)
Ако искаш подробности по късно ще ти кажа ,защото аз лично не съм ходила и съм забравила как точно се казваше.
Много, много благодаря за идеята за този салон!
Мъжът ми наистина остана много доволен от подаръка  Sunglasses

# 35
  • София
  • Мнения: 2 061
Не пропускам темите за масажи. И аз вече не мога без тях. Преди ми изглеждаше глезотия и ходех само от време на време, но....от 5 месеца съм постоянна - ходя два пъти седмично. Направих си и две програмки с антицелулитен ефект - сауна или тангентор + антицелулитен масаж, редувам с маски с морски водорасли+масаж и се чувствам много добре. Ходя в СПА студио Сабина, но напоследък си търся нещо в мя район - около военна болница, че понякога с придвижването до "Сабина" е истински ужас, а нали целта е да релаксирам, а не да се изнервям докато стигна до там и съответно, докато се прибера до вкъщи. Та....и аз дебна за нещо добро в моя район.... Thinking

# 36
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз съм ходила на 2 места за масаж - едното е FinaStlye - www.finastyle.dir.bg Някой го беше споменал в темата. Намира се на Иван Асен II, до Орлов Мост. Обстановката е приятна и цените са нормални.  Simple Smile
Ходила съм и в СПА центъра на хотел Шератон за масаж с вулканични камъни. Много беше хубаво, но цените са доста високи.
На козметик ходя при Даниела Спасова от Дивна Медик http://www.divnamedik.com/bg/index.html
и съм супер доволна  Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 7 800
Lu-lq , на какви процедури си ходила в Дивна Медик и с каква марка продукти работят ? Сори за оффа.  Blush

# 38
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Иля, ходя предимно на почистване на лице. Използват Selvert и други марки, но за моята кожа е Selvert. Даже дневния си крем купувам направо от салона, защото моята кожа е доста капризна.

# 39
Здравейте,
да се похваля - и аз "доживях" да отида на масаж. Бах в Сън Сити Судио на ул.Сердика. Ароматерапевтичен масаж, избрах си Иланг-Иланг, беше страхотно блаженство за 1 час, много съм доволна, искам пак  Grinning

# 40
  • Мнения: 99
Аз ходя в Сплендид Спа, салонът се намира в квартал Борово (или Красно село???), съвесем близо до 36то училище. Това е линка
http://www.splendid-spa.com/
Ходя на антицелулитен и класически масаж и съм много доволна! Съвсем близо до нас е, и се поглезвам там всяка неделя!
Работят с Kneipp i Yon-Ka, даже вчера ми казаха, че имат бонус точки за лоялност, с които можеш да си купиш козметични продукти или да ходиш на безлатни водни процедури. Това е хубаво - обичам места, които поощряват клиентите си.
Излезе малко като реклама, но - просто споделям впечатления.   bouquet

# 41
  • Мнения: 38
аз ходя в НАДА в младост 1. много ми е далеч, понеже живея в Манастирски ливади, на за нищо на света няма да ги заменя. НЕВЕРОЯТНИ са!!!!!!
това е малък салон тип спа център с козметик, масаж и маникюр. работят с много качествени неща и съ супер внимателни. като отида там не искам да си тръгна.
между другото козметичката им Краси, има златни ръце!

# 42
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз ходих в Arcadia Spa:  www.arcadia-spa.com
Много съм доволна и от масажите за тяло, и за лице. Има безплатна сауна и парна баня към всяка процедура, както и безплатни напитки и грим  Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 160
аз ходя в НАДА в младост 1. много ми е далеч, понеже живея в Манастирски ливади, на за нищо на света няма да ги заменя. НЕВЕРОЯТНИ са!!!!!!
това е малък салон тип спа център с козметик, масаж и маникюр. работят с много качествени неща и съ супер внимателни. като отида там не искам да си тръгна.
между другото козметичката им Краси, има златни ръце!
А може ли да ми кажеш къде точно се намира този салон, какви са цените. Интересува ме главно козметичката. Отдавна си търся козметик в тоя район. Извинявам се за отклонението от темата, но не можах да се въздържа  Laughing

# 44
  • Мнения: 38
аз ходя в НАДА в младост 1. много ми е далеч, понеже живея в Манастирски ливади, на за нищо на света няма да ги заменя. НЕВЕРОЯТНИ са!!!!!!
това е малък салон тип спа център с козметик, масаж и маникюр. работят с много качествени неща и съ супер внимателни. като отида там не искам да си тръгна.
между другото козметичката им Краси, има златни ръце!
Петето, А може ли да ми кажеш къде точно се намира този салон, какви са цените. Интересува ме главно козметичката. Отдавна си търся козметик в тоя район. Извинявам се за отклонението от темата, но не можах да се въздържа  Laughing
ами това е Булевард Йерусалим срещу Мобиком има оградено място за строеж и зад него има нови блокове в последния от тях  с пауновото перо на стъклото; ако искаш имам и телефони, пиши ми на лични ще ти ги пратя.
сигурна съм че ще останеш доволна!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт