раждане в Майчин дом

  • 8 785
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
МАЙЧИН ДОМ - СОФИЯ,ДА ИМА МНОГО ДОБРИ СПЕЦИАЛИСТИ,НО НЕ ВСИЧКИ РАЗБИРА СЕ.
АЗ РАЖДАХ ПРИ Д-Р ГЪРЧЕВ, МНОГО ДОБЪР ЧОВЕК,ГОЛЯМ ПРОФЕСИОНАЛИСТ,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ДО КОЛКОТО ЗНАМ, ВЕЧЕ НЕ Е ТАМ. АКО РАЖДАМ ПАК щЕ ГО ОТКРИЯ И ПАК щЕ Е ПРИ НЕГО.

# 16
  • Мнения: 9 973
значи все пак има доволни? Whistling

# 17
  • Мнения: 610
Раждах там без избор на екип!Ако става въпрос за София

# 18
  • Мнения: 8 939
Раждах в Майчин Дом гр.София на 13.02.2008 г. и съм много доволна от всичко. От родилно, бях без избор на екип. Израждаха ме д-р Попиванова и акушерка Нина Пълова и още една млада лекарка на която много съжалявам, не и запомних името. Ражданетоми беше дълго, и те ми помогнаха всичко да мине добре, много съм им благодарна, че ми помогнаха и родих нормално. На 12 тия етаж също е хубаво. Направен е ремонт. Стаите са с по две легла и баня на всяка стая. Бебетата са при майките, по средата на две стаи има бокс в който влизат четирите бебета и там идват детските акушерки да ги къпят и преобличат, там ги преглежда детската лекарка сутрин на визитация. Има храна, която за мое учудване изобщо не е лоша. трябва да имаш прибори и чаша за чай и супа, иначе чинии имат. Докторите там са много готини. Всички са усмихнати и каквото ги питаш ще ти кажат. Позитивно настроени хора. Е, има една две акушерки дето се мръщят понякога, но... Имам снимки, ако ти е интересно ще ти пратя!

Успех и леко раждане!

Hug

# 19
  • Мнения: 506
с две ръце за Майчин дом-и третия път ще раждам там Peace
без уговорки,но срещнах хора

# 20
  • Мнения: 1 877
И аз Раждах в МД - София при Алън Начев (и двете деца).Всичко е ОК.Стига да нямаш много претенции,специалистите там са най-добрите,както и апаратурата

# 21
  • Мнения: 10
Предродилното отделение в МД София е под всякаква критика, мизерията е пълна, а акушерките не ти обръщат никакво внимание.Раждах октомври 2007 там без предварително назначен екип/което е моя грешка/ и за малко да ме простудят, защото ги домързя да ми донесат едно одеало.

Относно отделението на 12 етаж - наистина е страхотно и персонала там е на ниво.

Само не разбрах от кое отделение точно лепнахме стафилококите  Thinking

# 22
  • Мнения: 5 790
Ако става дума за Майчин дом - София - още един глас за проф. Димитров.

# 23
  • София
  • Мнения: 418
Аз родих в МД-София на 31.05.2007 без уговорка,за което малко съжалявам.
Раждането беше доста дълго - 17 часа и смених 3 екипа. Последно попаднах при д-р Славов. Той е доста свеж между другото Simple Smile Успя да ме разсмее сред цялата болка.Лошото е че той не ме ши след раждането. Ши ме някаква млада лекарка, която както се оказа по-късно се е учила върху мен и се налажи допълнително лечение в последствие...Както и да е, не това исках да опиша.
След раждането бях на 12 етаж и там условията бяха добри. Бебетата са непрекъснато при майките и майките присъстват на прегледа на неантолозите всяка сутрин. Това поне за мен беше голям плюс.
Моят съвет е отиди в МД, но се разбери предварително с някой лекар.

# 24
  • Мнения: 149
За Майчин дом Варна нямам думи.Родих там със секцио.Есички са много любезни ,а с бебетата се отнасят много грижливо.Родих при д-р Станева.Много съм доволна

# 25
Ако се касае за София, раждах там януари при проф. Димитров.  Simple Smile

И аз при него раждах със секцио, февруари миналата година, доволна съм много   bouquet. Качиха ме на 12 етаж по мое желание, защото условията са по - добри. Не съжалявам за избора си да родя там, ако пак се наложи не бих отишла на друго място.

# 26
  • София
  • Мнения: 408
Аз родих в МД- София при доктор Гарнизов (секцио).Нвероятен доктор

# 27
  • Мнения: 1 745
значи все пак има доволни? Whistling

 Joy Joy Joy

Аз мога да ти кажа при кой да НЕ ходиш!  Peace

# 28
  • Мнения: 256
Ако ще раждаш там, първо дръпни кредит от някъде. И аз се бях запътила към МД София, но нещо ми идва много нагоре с финансите, а и нахалното изнудване не ми е по вкуса, та съм решила да бягам на далеч от тях. 550 лв ми искат за избор на екип, 500, за да дойде доктора, за който плащаш в избора на екип, 150 (отделно - не знам защо) за епидурална и 400 лв, за да дойде екип, който да вземе секрет от пъпната връв за замразяване. Всеки преглед е 60лв (по здравна каса Confused) 10 за прослушване на тонове и 50 за доктора, за да те види за 2 мин на ехограф. Това, както виждаш е без Вип стая. Иначе е вярно, че са най-добрите специалисти там. Успех с раждането!

# 29
  • София
  • Мнения: 408
На мен доктора ми каза няколко пъти да си платя на КАСАТА. Платих 500 лв и това беше абсолютно всичко.

Общи условия

Активация на акаунт