Петъчна- за преди и след първия път

  • 4 535
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 211
Само някой да не се изцепи,че по време на първия път се е случил и оргазмът,че ще падна от коня.
Дам, и аз не вярвам на подобни глуспоти. Особено като си спомня, че беше един малък кошмар ooooh!, никой не може да ме убеди, че е изпитал някакво по-голямо удоволствие!

# 16
  • Мнения: 54
Страхотна тема  bouquet
Така ми сатна мило и топло на душичката, като се сетих за първия път чееееееее...........
Беше взрив от чувства - хем ме беше срам  Embarassed/ въпреки че с младежа ходехме повече от 6 месеца/,хем страх и любопитство и какво ли още не ...............незнам дали съм се променила след това , обаче се чувствах някак по- голяма , пораснала  JoyСпомням си че с приятелките в у-ще говорихме че дупетата порасвали когато правиш секс и по тава се познавало Joy- лапешки глупости ! Ама моето не порасна хахахахах Laughing

# 17
  • Мнения: 4 965
Винаги когато се сетя за това ме напушва смях... Като си тръгнах от дома на младежа, имах чувството, че едва ли не на челото ми го пише, и че всички хора само мен гледат... Голям срам, голямо чудо  Joy Joy Joy

Само дето хич не ме беше срам.
Много ми беше гот.
 Twisted Evil

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Само някой да не се изцепи,че по време на първия път се е случил и оргазмът,че ще падна от коня.
Дам, и аз не вярвам на подобни глуспоти. Особено като си спомня, че беше един малък кошмар ooooh!, никой не може да ме убеди, че е изпитал някакво по-голямо удоволствие!

Зависи за кой оргазъм говорим  Laughing...
Нищо не се промени и по нищо не личеше за никого.

# 19
  • Мнения: 236
След първия път се чувствах много гузна въпреки,че по време на секса въобще не мислех какво правя. Беше много вълнуващо изживяване,и наистина мисля,че ми личеше.А в къщи венага ме разбраха-не си изпрах веднага бикините  Embarassed

# 20
  • Мнения: 2 161
Аз не разбрах,защо не ги изпра?

# 21
  • Мнения: 524
добре че го разредих, че не се живее само на Ниледикс Wink
 Joy Разбрах защо, ама как го разреди?

# 22
  • Мнения: 2 161
добре че го разредих, че не се живее само на Ниледикс Wink
 Joy Разбрах защо, ама как го разреди?
Как как?Мъжът й е станал капитан на корабЕто така!

# 23
  • Мнения: 524
добре че го разредих, че не се живее само на Ниледикс Wink
 Joy Разбрах защо, ама как го разреди?
Как как?Мъжът й е станал капитан на корабЕто така!
Е, как така се стимулира секса.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 161
Сексът след 7-8 месечен запор няма нужда от стимулация.Накрая даже ти се плаче от него и като го срещнеш-подскачаш.

# 25
  • Мнения: 2 149
Беше много трагично и на двамата ни беше за първи път и направо незнаехме по каква работа сме в това легло и какво да правим, голям смях беше.Аз си спомням с кого беше,още повече че и сега като се събуждам сутрин той е до мене.
Аз пък с тази разлика, че той знаеше какво да прави за разлика от мен. Беше млад и напорист. Аз пън и половина. Иначе и аз се събуждам до него - ама до кога ли... Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Само някой да не се изцепи,че по време на първия път се е случил и оргазмът,че ще падна от коня.[/b]
Ее, айде ся, някои сме феноменални Flutter Не падай, моля те, ще се нараниш нещо, ще ми е гузно после Sad

# 27
  • France
  • Мнения: 726
На мен пък не ми повярвяха, че ми е за първи път, защото нямах химен  newsm78 :crazyeye Както после се разбра, било наследствено Laughing
Първите минути не знаех какво да правя, попивах новите усещания, но след малко ми стана гот и цяла нощ практкикувахме заниманието  Laughing Laughing :lol
Сповням си, че бях горда от факта, но се притеснявах наште да не ме усетят. След години разбрах, че майка се е досетила Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 891
Честна дума- изобщо не помня как беше, дори с кого.  Rolling Eyes
Mr. Green
Аз помня с кого беше. Даже си знаехме имената.  Laughing

Ние се запознахме, след като приключи  Whistling

# 29
  • Мнения: 3 447
Вероятно съм се оглеждала и аз в търсене на промяна, не помня. Със сигурност обаче няколко дни сядах ту на едната, ту на другата страна  Blush

Общи условия

Активация на акаунт