Петъчна- за преди и след първия път

  • 4 529
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, ще те обесят. Той кавалерът нос няма ли, да му шибнеш един прав?

# 46
Бях подготвена и знаех, че това ще се случи. На другия ден не можех да седна и имах ужасна мускулна треска.

# 47
  • Мнения: 2 070
първият път беше с бъдещият ми съпруг.не се оплаквам,все пак става дума за мъжа ми. Wink
спомням си ужасния цистит след това.после четох ,че имало диагноза:цистит на медения месец" Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 1 481
Хахаха, и аз съм имала "цистит на младата булка"  Mr. Green Не след първия път, обаче.
И аз се оказах без химен, което не попречи да ме боли доста. Не помня да съм си въобразявала, че ми личи след това. Бях доста малка и не споделих с приятелките си, и те нищо не заподозряха.
И досега не разбирам, каква беше тази мода да се осмукват вратовете. Отвратително!

# 49
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Много бе смешно първия път.
Решихме да се "ръмбим" на вилата-да не се чуват писъците ми.Приятелката ми ме светна,колко кръв се изляла от нея,как имало кървави отпечатъци от ръцете и по стените все едно петел са клали.Аз си вземам пакет превръзки,пакет памук(не се знае) и малко лигнин(за всеки случай).И за да ми е наистина гадно го правим с презерватив(да не забременея)Тогава кондомите бяха с талк.
Бая зор беше ама кръв не пуснах-а се бях настроила за "Спешно отделение".

# 50
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Нищо не се промени в мен след първия път, а и аз като някои от вас като се прибрах се дзеврих 2 часа в огледалото - ми същата си бях. Човека не го познавах (бях го виждала), а той пък после разправял, че всъщност не ми е било за първи път, най-вероятно защото след случката аз продължих да не го познавам  Mr. Green. Нито ме е боляло особено, нито много кръв е имало, нито съм изпитала оргазъм - беше странно, интересно и донякъде леко приятно. Нищо особено, а и бях доста пияна, та някои моменти ми се губят.

# 51
  • Мнения: 4 651
Блек!!!! Въобще и не желая да си спомням за първия път. Sick  Sick Sick


И аз, няколко часа след събитието това висях в бърза помощ закачена на една система, че такъв кръвоизлив направих......

Ама аз все си ходя с късмета. Мда.

# 52
  • Мнения: 2 759
Хахаха, и аз съм имала "цистит на младата булка"  Mr. Green ... И аз се оказах без химен, което не попречи да ме боли доста.
                    И аз така, и за двете  Peace. Иначе нищо не разбрах от цялата работа, даже малко тъпо ми беше, но определено се промених. Смени ми се погледа просто.

# 53
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
НЕ  Peace
Щото така и не разбрах 4е ми е било 1я път  Wink

# 54
  • Мнения: 2 716
Моят трети път ми се оказа първи  ooooh!
Явно вече съм била променена.  Joy

# 55
  • Мнения: 2 070
Моят трети път ми се оказа първи  ooooh!
Явно вече съм била променена.  Joy
брей, тоя химен блиндиран ли е бил? hahaha

# 56
  • Мнения: 6 993
Не съм се променяла. Същото хлапе си бях. Продължавам да съм, доста мъже след това. Нито ме е направило по-женствена, нито нищо. няма нещо, което да ме направи женствена мен Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 1 783
Не съм имала проблеми със сядането и стълбите. Тренирала съм конен спорт.

# 58
  • Мнения: 1 517
Аз се понапих първия път, гаджето беше доста по-голямо и много по-опитно...не ме боля, ама общо взето не знаех много какво правя. Накрая се скарахме и каза, че не съм била девствена  hahaha, ама след като ме "боцна".
Като се прибрах, мака ми реши, че съм болна и ми донесе чай с ром, а баща ми и се развика, че съм достаъчно пияна, за да ми дава и тя  Joy Оказа се, че той веднага е разбрал, не знам как.
Колкото до мен...след няколко месеца като че ли станах по-"отворена", дигна ми се гарда, демек вече съм голям работа, щот съм свършила оная работа  Whistling А що се отнася до физическите промени, май нямаше такива. Сядах си спокойно, даже и кръв не ми тече веднага, чак след 1-2 дена ми прицапа и се притесних, че ми идва много рано.
Но пък нямах огромно желание да го правя с който ми падне. С повечето момчета, с които излизах, така и си останахме само на целувки.
С първия ми имах само 1 контакт. С втория - също само един (за него не ща да се сещам даже  Sick ), после имах едно гадже дето...приятно ми беше, но такова животно като  нямаше.
Следващи ми беше съпруга ми. И аз не му бях първа, но и двамата нямахме кой знае какъв опит. Общо взето взаимно се учехме с годините.

Най ми е смешно като се сетя сега как в началото си мислех, че едва ли не щом съм го направила и край - вече всичко знам, голяма работа съм  hahaha А кава наивна гъба си билааа  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт