Правите ли маски на лицето си -колко често и какви?

  • 21 354
  • 172
  •   1
Отговори
# 135
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
  bouquet

# 136
  • Мнения: 219
винаги преди баня си намазвам лицето с мед и стоя 30 мин.ефектът е страхотен.кожата става мн мека и сияеща.
newsm10 newsm10 Наистина е супер ефекта!
Също , когато пиете чай, после с пакетчето може да си обтриете лицето, с обелката от киви, от ябълка.
И готовите маски не са лоши, но лично аз като че ли винаги гледам натуралното. newsm78

# 137
  • Мнения: 288
Не си слагам маски на лицето, мързи ме.

# 138
  • Мнения: 473
За сияен тен и отпочинал вид на лицето препоръчвам маската на Ейвън от серията Планет спа с минерали от Мъртво море. От същата серия Планет спа много ми харесва маската за подхранване с масло от карите. Не съм супер фен на Ейвън, имат много некачествени продукти, но специално тези две маски си ги правя всяка седмица и има видим резултат.

# 139
Аз всяка вечер си слагам на лицето от маслата на Икаров - жожоба или пшеничен зародиш.

# 140
  • София
  • Мнения: 3 816
Правя си домашни, но по- рядко. Иначе от готовите тази много съм доволна. Peace

# 141
  • Мнения: 216
Всяка седмица си слагам петминутната маска на Clinique pore minimizer!Доволна съм! Hug

# 142
  • Мнения: 757
обичам естествените продукти,на лицето си.домашни маски

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Clinique Pore Minimizer - 1 път седмично
Талодерма- за мазна кожа -1-2 пъти седмично
 ..и една домашна, която ми каза дерматоложка за овлажняване на кожата. Смесват се по 1ч.л кисело мляко и хума, престоява не-повече от 20 мин. Много добре действа през зимния сезон, зашото кожата се изсушава от парно, климатици и др.

# 144
  • София
  • Мнения: 971
Правя си веднъж сдмично, различни. Чувствам се добре

# 145
  • Мнения: 1 802
Правя си домашни маски само на косата, на лицето не. За него ползвам една полска козметика, отразява ми се много добре и Гарниер 3 в 1 - 3 пъти в седмицата. Ами като се замисля ако не ползвам Гарниер, ползвам някоя друга маска и май всеки ден съм със маска на лицето  Simple Smile
Даже и в момента съм със полската хидратираща маска Peace

# 146
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Много съм доволна от маските на Дева,особенно от плодовата с цитроси

# 147
  • Мнения: 1 520
Вижте какво открих:
Цитат
САПУНЪТ НА КЛЕОПАТРА
За красотата на египетската царица са се разказвали какви ли не легенди. Не само, че била много хубава, но е и познавала много от тайните на козметиката. Тя например се е миела без сапун. И не защото по онова време сапунът не е бил открит или не особено съвършен, а защото Клеопатра познавала далеч е по-ефикасно средство, с чиято помощ е поддържала кожата си дълго време млада и еластична.
Една кафена чашка тоалетни трици (може овесени явки или овесено брашно) се смесват със същото количествно сухо мляко и натурално нишесте. Добавя се и една чаена лъжичка зехтин (може бадемово или слънчогледово масло). Съдържанието се разбърква добре и се изсипва върху чиста памучна кърпа или марля. Завързва се добре така, че да се получи нещо подобно на сапун. С него лицето се почиства и изтрива. Сместа може да се нанася и директно върху лицето и тялото.
Тази рецепта била изпробвана в един от козметичните салони в Италия с голям успех. Оказало се, че "сапунът" на Клеопатра превъзхожда по качества и ефективност повечето съвременни и скъпи сапуни.

# 148
  • Мнения: 280
През ден се  мажа, редувам около 10 вида.
Какъв е ефекта върху кожата ти? Питам, защото аз правя само веднъж седмично и ми се струва недостатъчно. Но, пък ако правя през ден...хм..така кожата няма  ли да се пренасити и да се получи обратен ефект newsm78

През ден мисля,че е прекалено....1-2 пъти в седмицата е достатъчно  Peace

# 149
  • Мнения: 202
сега ползвам на freeman скраб с малина и маска пилинг пак от същата марка и съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт