Правите ли маски на лицето си -колко често и какви?

  • 21 359
  • 172
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 312
Задължително два пъти седмично

 Hug Hug

# 166
  • Мнения: 544
Един път месечно си слагам маска- хидратираща и си мисля, че така няма ефект, понеже трябва всяка седмица да се мазотя, а аз или забравям или ме мързи  Blush

# 167
  • Мнения: 776
През лятото смяна на режима с веднъжседмичното приложение на маски Wink и използване на хидратиращи (но само такива със съдържание на хиалуронова киселина Peace) 2-3 пъти в седмицата + 1 път дълбокопочистваща. Винаги купешки Mr. Green Домашни не ползвам отдавна, може би, ако имах повече време - бих Peace

# 168
  • Мнения: 5 701
Аз всяка вечер си слагам на лицето от маслата на Икаров - жожоба или пшеничен зародиш.

добре слагам си на лицето от съответното масло, но колко стои на лицето? Това е въпросът ми
До сутринта!Но зависи от кожата,моята е много суха и бързо попива маслото,не се налага да го махам.По принцип за една маска е достатъчно да стои около 30 минути.

# 169
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Правя от време на време, макар че не е толкова често колкото трябва, но се старая ... в момента имам само една на Ейвън за мазна кожа. Преди време когато не ме мързеше толкова си правех и домашни, но вече ни ми се занимава  Stop

# 170
Моята кожа е мазна и четох ,че трябва да се правят маски по често от нормална или суха кожа.Хубаво би било за хората с мазна кожа да правят маски по 3пъти седмично и да ходят през 15 дни на козметик за почистване.На козетик ходя ако не през 15 то поне през 25 дни Simple Smile)маски не си правя повече от 1 седмично-ползвам една глинена на ейвън с екстракти и соли от мъртво море а иначе когато се сетя ползвам и пилинга с екстракт от бял чай...Simple Smile))имам си навик всяка сутрин като ставам отделям точно 10минутки за лицето.Измивам с измиващ гел после гарниер пюр 3в1 почиствам дълбоко кожата и за черните точки,после слагам тоника за мазна кожа и  накрая кремчето.Вечерта само почиствам с гела и слагам тоник .Когато вечер слагам кремче,на сутринта кожата ми е много мазна и някъде четох ,че за мазната кожа не се препоръчва да с слагат кремове особено нощни защото били по силни от обикновенните кремчета Peace

# 171
  • София
  • Мнения: 7 798
Правя си задължително три пъти седмично хидратиращи маски за лице, кожата ми е нормална към суха.  Peace

Момичета, а какви почистващи маски ползвате за суха кожа ?

# 172
  • Мнения: 3 695
правя си веднъж седмично  Peace

Общи условия

Активация на акаунт