Движение на българските майки -ВИДИН тема 15

  • 12 488
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 128
Светле,може ли някой да каже колко са като бройка всички дечица в петте дома-иска ми се да им направя по една мартеница гривна.Ако искаш утре ще мога да ти помогна за офиса-в неделя нямам възможност.

# 286
  • Мнения: 176
Не е ли време да посетим домовете?Страшните снегове преминаха Mr. GreenДругата седмица съм на разположение,ако се уговорим по -рано може да имам и кола.
Нещо разбрах за мартенички,ще направя и аз.

# 287
  • Мнения: 128
Lucki,и на мен ми се искаше да ги посетим Grinning А що се отнася до мартеничките,приемам идеи защото ще ми е за първи път Embarassed

# 288
  • Мнения: 2 910
A в какво ще се състои по- точно помощта ни за Ново село? Жалко ,че така чаканият ремонт се отлага за след 1г.
Защо не направим всички заедно мартеничките, както беше миналата година? Така и идеите ще са повече и продукцията също.

# 289
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Аз вече имам сносно бърз комп, та се включвам.Светле, ще говоря с Деси да мине да вземе в неделя вечер от склъдъ неща, които сме посъбрали-предимно дрехи.Относно двора-нямам думи-дали искат да отидем и да го почистим-не че ще е лошо, ама това не е стая, а 2 декара-дали не е време да раздухаме нещата и без това все там ми  е мисълта-как ли живеят дечицата?

# 290
  • Мнения: 2 910
Утре ще има ли среща?

# 291
  • Мнения: 128
Мами,къде изчезнахте всички?Днес събирахте ли се?Ще се ходи ли до децата? Rolling Eyes

# 292
  • Мнения: 2 502
Мами,къде изчезнахте всички?Днес събирахте ли се?Ще се ходи ли до децата? Rolling Eyes

ето ни ,преместване ,моля :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261981.0

Общи условия

Активация на акаунт