МНОГОДЕТНИ МАМИ 29

  • 12 433
  • 336
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте,
Не съм паднал духом,нито ми пука какво мисли тоя уж админ T3-D4 Grinning .Аз не се отказах и направих този път цял форум на темата,който кръстих Hardware & Software към форум BG-Mamma.Можете да го видите като натиснете тук  Wink

Надявам се да ви харесва форума и дано да се развие добре.


Благодаря за подкрепата,но аз го направих два дена след като ми заключиха темата. Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 191
Тедивас, погледнах снимките, много ми харесаха - и на двамата. Другата седмица ще гласувам, защото тази съм си дала отдавна гласа!  Hug newsm10 -
И още веднъж за Пепи - Бодрост и мажорност, да не поддава, горе главата!!! А, виждам, че той си е ОК, за което се радвам!
Радеток, да, мернахме се за мъничко, но и аз се надявам, че ще имаме нови, по-продължителни срещи. То аз за такива срещи с всички мами се надявам  Simple Smile
Лека вечер и лека седмица от мен!!! Heart Eyes

Пепи, със сигурност ще те "ползвам", като гледам  Wink

# 47
  • Мнения: 3 323
Пере, моля те сложи линк в подписа на мама. И как по дяволите, се влиза в тоя форум - не ми признава името и паролата!? Нова регистрация ли иска, що ли? Я, да светнеш тук присъстващите мами, щото имам да те питам неща...плс.

Добре дошла Нина и фемили! Сега вече в тая тема - не може да ви включи Цоци, обаче като стигнем 14-15 страница я подсетете пак - за новата тема!
Тъщата, хубави неща се чуват по вашия край - стискам палци за момичето! Пък украсата - не ми говори... Толкова обичам, пък нещо не сколасвам с времето...
Юле, за мен шишенце....подмаз-подмаз ... може празно....също....

Кой спомена за ЕКЛЕРИ???

# 48
@Дива ирландска пешеходка моя форум е отделен от този.Просто се води към него.Не мога да сложа регистрациите на всички в него,защото нямам такъв достъп,а и едва ли ще стане,защото този форум е SMF,а моя phpBB2.Има голяма разлика.

Трябва да се регистрираш отделно. Wink

Надявам се да ме разбра. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3 323
Пере,  Hug Peace! В един отбор сме....

# 50
  • Мнения: 346
Здравейте, мили мами Simple Smile
От сто години не съм се "разписвала" при вас... но така стана, че преди коледния празник около седмица бяхме без компютър (със съседския разбрах къде точно е купона, аджеба!), а когато вече се "окомпютрихме" преди 4-5 дни пък нямах кирилица и т.н., и т.н.

Да се върна на темата за празника - хареса се на семейството, но мъжката част, и то най-възрастната Simple Smile, все драпаше към вратата, та затова ЗлатоПерката, когато ни видя да потегляме, ни каза направо: "Е, и какво, взехте подаръците и хайдеее, да си вървите:)" Ами Перке, едвам го удържах да остане поне за подаръците на дечурлигата, работа имал, все работа го гони... ама нейсе - нали таз работа ни храни... съобразяваме се  Confused

Подаръците, които бяхте подбрали за различните възрасти, бяха много подходящи - моите дечурлига (на 8г, на 6г и на 9м.) бяха доволни именно от своите си подаръци, а не от тези на брата/сестрата!
Съжалявам, че не успях да остана повече - така обичам веселбите... Но на пролетния "бал" туку-вижте сме дошли без Папа, та да денсим до зори Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Галче, чак сега разбрах откъде Дято ти Коледа знаеше такива специфични неща за децата  Mr. Green Сега ти прочетох съобщението от 27-11 за нуждата от инфо за нещо индивидуално, характерно за всяко дете, което да му бъде пожелано Simple Smile А там се чудех какви са тез приказки, дето ги разказва Дядото  Laughing Laughing

Благодаря на всички мами, които са качили снимки от празника - свалих си от тях, а тази с малката ми принцеска и дремещия до нея татко я разпечатахме като снимка с размер А4 и я закачихме на стената Simple Smile  Mr. Green

Поздрави за всички именяци "на патерици" - с имена производни на Никола и Ана, както и на всички рожденници.  bouquet  bouquet  bouquet

Разбирам, че има и студенти - и на тях честито, ама "на кокили" Simple Smile Ех, така отдавна ми се струва времето на студентството и безгрижните дни.... Hug

Хайде, леки нощи на всички мами и хубава седмица!!!!

Целувки
КаНиМа

# 51
  • Мнения: 11 607
От сто години не съм се "разписвала" при вас...

 а тази с малката ми принцеска и дремещия до нея татко я разпечатахме като снимка с размер А4 и я закачихме на стената Simple Smile  Mr. Green

По първия цитат - на другият празник - правиш еклери или торта за глоба! Разрешени са частните уроци при победителките в конкурса!

За снимката - се изчервявам.....Вина за нея има и Перка,която ме подстрека да снимам!

Кабо...това с думите на Мечо Пух е линк към статията ти в естествено.ком.......

Каквото е писала Сватята - все една аз съм го писала(е, нали сме рода все пак....)Та мисълта ми е,че сме в един отбор с нея и Теди за шишета...Аз моето и празно го чакам!

Габи, радвам се,че пишеш......Поздрави на момчетата ти.....
Мадам Мим....и аз за малко да я пропусна на празника...Ех, че е хубаво да се знаем и визуално....
Наде, към какво клониш за работата? Аз мисля,че ти вече си я приела.
Тъщата...я се стегни...как след време ще си гониш момите като тръгнат след ерегените...Тренирай от сега! Никакви колички!
Раде, и ние сме фенове на Перка!
Галче, във вихъра си - и няма как - идат празници в къщата ви!

Заради красотите,които творят - с комп, с четка, с молив и в кухнята - предлагам бан на Юлка, Ани, Пиги(тя има опит вече), Кабо и Галче! То от тях не остава време за нас - многолевите, а............

Дидке, успех, най-вече паричен, на базара ви!

Спорна, усмихната и здрава нова седмица, дами!

# 52
  • Мнения: 3 323
Днес да почерпи Миленчето - за здравето на Калоян! Да е жив и здрав, весел и късметлия!

... предлагам бан на Юлка, Ани, Пиги(тя има опит вече), Кабо и Галче! То от тях не остава време за нас - многолевите, а............

Не ги е срам - да депресират леворъките и безидейните! Бан не, ами БАН!
За да не получат горното наказание - да се спретват и да покажат още красоти, както и указания за изработка!


Най после ме разболяха моите деца! Държах фронта, държах ама... Лошо ми е, гадно ми е и мразя целия свят!

# 53
  • Мнения: 2 270
Добро утро мами
честит рожден ден на Калоян-жив и здрав да е

Пепи-браво за форума.Възхищавам ти се за упоритостта и знанията
Теди-страхотно момче си имаш/и момиче и още момчета/ Heart Eyes
Джулка-остави ме без дъх.Предай ми тайната
Тъща 3-представям си какво ти е било.Как си ги удържала,аз не бих могла и затова все с кола се движа
Пешеходке-да се оправяш бързо

Аз съм в някаква творческа криза и нищо не ми се прави и не ми спори.Чакам документи за ателието/аман от бюрокращина/Коледата я отписах,дано поне 8 март да хвана,че наема си върви.
Хванала съм 100 неща да правя за коледния благотворителен базар,но и там нещо не ми върви -избяга ми музата.
Даже не ми се украсява в къщи.
Чакам с нетърпение почивните празнични дни,коледата  и новогодишната нощ.
Ние в къщи имаме една традиция и правим в коледната вечер една игричка с награди.
Аз подготвям 100 въпроса или малки игрички от рода-Обиколи масата с подскоци,направи 2 кълбета,Назови 10 марки коли,имитирай някаква професия така,че другите да я познаят и тн.
Подготвила съм и 100 бр торбички пълни с изненади/бонбонки,шоколади,джунджурийки от левчетата,чорапи,ръкавици,за всеки по нещичко/и който си изиграе задачката или отговори на въпросчето получава награда.съотвенто после има и размени.
Много е весело ,голям смях пада /и рев понякога/Но това си ни е традиция и се надявам да продължи и с внуците някога.
Пробвайте.
Лек ден и успешна седмица

# 54
  • Мнения: 3 740
Кабо...това с думите на Мечо Пух е линк към статията ти в естествено.ком.......

Ами блейка съм си... Благодаря.

Нещо не ми се пише, само чета... Ще си платя глобите, обещавам...

# 55
  • Мнения: 1 744
Добро утро!
До една седмица ще ставам - не знам каква се падам, ама братовчедка ми ще ражда - второ. Може даже всеки момент. Така се вълнувам. Heart Eyes Преди малко се намерихме в скайпа. Не се бяхме виждали от две години.
Ани, страхотни идейки ми даде. Ние на Нова Година ще сме при родата на мъжо, и  пак ще има много деца. Та мисля да ги приложа идеите ти. Страхотна си!
Цоци, наистина ми се иска да стане с тая работа, но ме е страх дали ще се справя, защото не съм се занимавала с точно тяхните неща, пък са малко сложни. Ако ме вземат, ще разчитам на това , че бързо схващам. Mr. Green В тази връзка има ли някоя счетоводителка от вас?

Честит рожден ден на Калоян! Да е жив и здрав и весел празник! Hug

Канима, ама с вас ли си говорихме на празника? Embarassed Не знаех, че си от нашите! Срам, срам. Много сте симпатични и ти , и мъж ти, а за малката поспаланка - нямам думи! Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧРД на Калоян!Да е здрав!   bouquet  bouquet  bouquet

КаНиМа,май и аз съм от тези дето се изложих с общуването си на празника  Embarassed Когато те видях,с тази прекрасна усмивка,те поздравих,но се чудих коя беше  Embarassed Извинявай,не е било нищо лично,просто в първия момент...,а и на табелката ти пишеше нещо друго,не беше КаНиМа.Ох,голям шемет съм  ooooh! Надявам се другия път да не съм във фаза на склероза. Ще се радвам да се видим някой друг път на някоя срещичка  Hug

Наде,ще се справиш,но дали близнаците ще са справят без теб  newsm78

Ани,тази бюрокрация у нас е.... Ще стане,но някъде в бъдеще време. И на мен много ми хареса идеята ти за играта,но дали ще успея да направя 100  Shocked подаръчета  newsm78

Тъщичке,внимавай с близначките!Толкова са непредвидими тези деца,че все трябва да си нащрек. Може ли да те помоля,когато избираш цвят за поста си,да избереш по-тъмни нюанси,че тези светлите трудно се четат (особено вечер ) .

# 57
  • София
  • Мнения: 191
Честит празник на Калоян и от мен, много здраве, късмет и усмивки   bouquet
Ани, идеята с коледната игра наистина е чудесна! Само че цели 100 подаръка си искат време...ама може да я направя и с по-малко подаръчета...
И тук да се похваля - моите дечурлига ги има снимани в сп. "Бебе", днешния брой - 39-та стр., рубриката за Близнаците. Много приятно ми почна седмицата, гарджетата ми - в медийното пространство... Laughing
Тъща 3, ние все още сме си все в количката, обаче миналата неделя ги пуснах за пръв път навън да ходят сами - то беше чудо! Представям си, като стане пролет какво ни чака...явно количката винаги трябва да е подръка, че иначе голям зор!
Пешеходке, дръж се, не им се давай на вирусите!!!

# 58
  • Мнения: 346
А добър ви ден Simple Smile

Докато по-малкият батко забавлява Маги, а тя се киска та къщата оглася, съм на компо-то.

Цоци, няма проблем - ще се точета, но дали е възможно с нещо друго - еклери никогаш не съм правила, а и точно такава изрисувана торта като на Нели не зная дали ще успея да сътворя... Майсторки са мацките, това си е!

Дори да използвам случая да похваля Нели и за последното й творение - синята торта с цветенцата отгоре   bouquet Как правиш глазурата и захарните фигурки, Нели? Туку виж съм ти дошла на частни уроци  Laughing Само кажи тарифата и начина на плащане - например какво предлагам - гукане на бебета на 3 октави, дондуркане - с двете ръце, прескочи - кобила с голямото ти момченце, куклен театър с всякакви плюшени играчки (мнооого ме бива Wink).

Тедивас, nadiaeuro - споко - и аз по едно време си мислех, че сгреших, че си казах името, а не ника за празника, но... нищо - другия път ще се познаем и без табелки. Много сте симпатични всички! Абе друго нещо сме си мамите с повече деца! С толкова малки човечета около теб не може да си риба-суха, все трябва да се правиш на маймуна Mr. Green Mr. Green

Nadiaeuro, относно работата ти - ако искаш ми пиши на лична - аз не съм счети, но е близо до работата ми (е, бившата де), щото сега работя "многодетна мама", ама пусто да опустее - без заплата! #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire

Хареса ми идеята на Дидка за следваща среща в старопрестолната ни столица - Търново. Вероятно за пролетния "бал" ще е. Или пък за Великден? Може да има конкурс за най-хубави яйца и козунаци (е там ме пишете включена отсега  Wink) и състезание по надчукване Joy Joy

Отивам да слагам обяд на дечурлига два броя (третото се учи да сполучи Peace)

Доскоро

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
.......нито ми пука какво мисли тоя уж админ T3-D4 Grinning
А би трябвало да ти пука ... би трябвало.
Допускам, че поне веднъж си прочел правилата на този форум, които така хубаво си "пренесъл".
...... моя форум е отделен от този.Просто се води към него.
Не се води.
И не се прави така. Първо се пита.
Отдавна се каня да попитам, нали знаеш за съществуването на това ?

Общи условия

Активация на акаунт