Любимата ви дрешка

  • 3 537
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Дънки, дънкииииии - нямам по-любима дреха от тях. Иначе много си обичам една черна жилетка, но като цяло съм на периоди.

# 16
  • Мнения: 6 155
Най-любими са ми дънките - независимо от модела. #Milti Както и всички дълбоко изрязани летни блузки и потничета Whistling  Crazy

# 17
  • Мнения: 3 611
Нямам любима дрешка. Rolling Eyes
Един ден се харесвам в една, друг ден в друга.
Важното е да съм слаба и дрехата да ми стои добре. (да не каzвам идеално, ама то се подраzбира  Laughing )

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Тази ми е любимата дрешка в момента!
 

# 19
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ох болната ми тема. Имам доста любими дрехи но двете най-любими са:
1.Черна пола до под коляното с цепка отстрани почти до кръста  Stuck Out Tongue
В момента ми става, но не изглеждам зашеметяващо както някога  Imp
2. Това е моят стимул да слабея: Дънки Армани Ексчейндж, които с невероятна любов и желание си купих от 5то авеню. Дънките са с престъпно ниска таллия (и са номер 0 по американската номерация), а сега като ги гледам са и невероятно малки  #Shocked  чак не ми се вярва, че мойта трътка е влизала вътре. Всъщност вече успявам да ги и обуя и закопчая с мноооооого зор, но изглеждам потресаващо  Twisted Evil  Тези дънки си ги бях окачила на видно място в стаята за да ми напомнят какъв номер съм носила и в какво искам да се пъхна пак  #Milti

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
много хубава темичка!

Любима дрешка- новото ми кожено яке.
Също така и една супер удобна и на времете много хубава тениска. Адски си я обичам, но е доста избеляла, та се задоволявам само да спя с нея.  Embarassed

# 21
  • Мнения: 781
Една бяла рокля на Кашарел-леко прозрачна, абе много секси и удобна/мисля че ме има с нея някъде из снимките/, ама дали ще се пъхна в нея това лято  Embarassed

# 22
  • Мнения: 182
Ами имам няколко блузки които са ми любими и два панталона 7/8 оранжев и бял с разни джобове по тях с ниска талия много си ги харесвам, съчетани с точната блузка прикриват каквото трябва Mr. Green Килограмите ми са същите от преди да забременея но не е същото #Splat

# 23
  • Мнения: 702
Любима ми е една рокличка която си взех преди 2години
Бордо с черни цветя е десена а платът е много интересен между трико и сатен.Роклята е до коляното но не е безобразно къса Grinning отпред е с гръцко деколте/падащо едно такова/а отзад е с гол гръб и презрамки които се вързват в средата на гърба във формата на буквата U За жалост кой знае кога ще мога пак да си я облека сега съм бременна и докато пак влезна във форма А щерката е на 11 и наскоро искаше да ми я отмъкне аз всичко си давам да носи като иска от мойте дрешки но тази рокличка и я отказах Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 137
Цитат на: DEianaZ
общо взето като видя дънки и ей Shocked такива очи отварям.


Хе-хе, и аз така.
Въобще, фен съм на всичко дънково Heart Eyes Grinning

# 25
  • Мнения: 3 562
Цитат на: GERA
На мен са ми любими всички дрехи, които ми ставаха преди бременноста....

И на мен така  Laughing
А основно съм фен на дънките (имам едни бели - ужасно си ги харесвам, но да вляза в тях   Naughty  Naughty  Naughty )

# 26
  • Мнения: 411
Любимите ми дрехи са дънките и всякакви прилепнали по тялото блузки, ако може да са и с по големи деколтета ... идеално!

# 27
  • Мнения: 522
Едни сиви комбат-панталони - широки са и се чувствам изключително комфортно в тях. Предпочитам спортния стил облекло. За съжаление само в свободното време нося такива дрехи (и сигурно затова са ми любими). #Milti  #Milti  #Milti

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: ralitza03
Една бяла рокля на Кашарел-леко прозрачна, абе много секси и удобна/мисля че ме има с нея някъде из снимките/, ама дали ще се пъхна в нея това лято  Embarassed


Тази ли? http://image32.webshots.com/32/1/26/71/258912671NWytGO_fs.jpg

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Джинси. Щото ми е такъв джинсът Laughing
Много обичам плетени памучни тениски-последна любов от миналата година-потник, който се връзва на врата на разноцветни раета от Нора Нова и една джинсова, естествено, електриково зелена пола, която тази година мога да нося като колан на кръста, толкова беше къса. Ааахх ooooh!
То скоро няма да има живи свидетели.

Общи условия

Активация на акаунт