ПЛЕВЕНСКА декемврийска

  • 11 128
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 801
Дикси давай му и солети, обикновени бисквити, някое прахче срещу дрисък - ама то вече много ще му дойде с тия хапове.....

# 301
  • Мнения: 801
ДеЩо кво направи ти с тоя Цитросепт, моме, чак конкурс са му избацали ей на тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236205.20

# 302
  • София
  • Мнения: 9 860
Дикси,ето ти рецептата за морковената супа:
2 моркова и 500 мл вода се сваряват и пасарат, като до 500 мл се долива преварена вода. От това чудо се дават по 20 мл преди всяко ядене.)
Може да пробваш ако искаш. Grinning

# 303
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
В такива случаи (с разстройство) винаги ме е спасявала кашата на Милупа. Нищо друго не му дейтсваше така добре.

# 304
  • Мнения: 1 951
Благодаря за рецептата  Hug . Отивам да варя.

И каша ще кажа на Емо да вземе.

Атракция, не се притеснявай, и шарка да е, ще мине бързо. Неприятно ще е ако вдигне Т.

Валенце, няма да го водя на ясла до след Нова Година. Не искам пак да се разболее по празниците.

# 305
  • Мнения: 2 070
Дикси, по-добре му задуши моркови на пара, пасирай ги после на пюре и добавяй към тях преварена вода докато стане нещо като супа или крем супа. По-полезно е така, запазват се повече вещества. И добави съвсем малко масло или капка-две олио, защото витамин А се усвоява само с мазнина. Ама малко, че от маслото се дриска. Ако е наистина от АБ и се стабилизира до неделя спокойно си го води на ясла.

Петя, нямам аз пръст в тая работа, Цитросепт отдавна е известен сред форумките. Дикси, аз на Яна и разтройство с него лекувам.

# 306
  • Мнения: 801
Петя, нямам аз пръст в тая работа, Цитросепт отдавна е известен сред форумките. Дикси, аз на Яна и разтройство с него лекувам.

еее, разбира се, просто се пошегувах.......щот такава реклама му дръпна

# 307
  • Мнения: 801
Дес, пак към теб сА обръщам сега...все се каня да те питам...в шоуто на Слави има един Нам Къв си Бетов ...от Плевен......да не сте роднини  newsm78

# 308
  • Мнения: 801
Дикси, абе много пъти това с Митачето.....наливай го с вода....

# 309
  • Мнения: 2 070
Едва ли сме роднини. Има много Бетови в България, а в нашия край още повече. Аз не гледам Слави и не мога да ти кажа.

Гледахте ли Часът на мама? Много добър коментар направиха за антибиотиците и алтернативни начини на лечение. И лекаря и майката-фармацевт бяха адски адекватни.
Дикси, казаха и че от АБ може да се получи в последствие разстройство, защото се нарушава бактериалната среда. Купи му на Микто пробиотици - млечно-кисели бактерии, има в аптеките. В киселото мляко не са достатъчно като количество.

# 310
  • Мнения: 1 951
Дикси, казаха и че от АБ може да се получи в последствие разстройство, защото се нарушава бактериалната среда.

Гледах го. То това едва ли има някой да не го знае. Но не очаквах, че ще го прихване.  Cry Нали съм оптимист, и все така неподготвена ме сварват лошите работи.
И зимата неподготвена ме свари. Метличка нямам да си изчистя колата от снега  Crazy

Много съм заспала. Валенцето ми говори за морковена супа, а аз преди малко зацепих, за какво иде реч. Знам я и супата, в нея обаче се слага сол, захар и сода за хляб, за рехидратация.

Мамка му и каръщина.
Няма да го водя, ще го гледам кат' писано яйце да минат празниците, че колкото ходения ни чакат извън града, само болест ми липсва.

# 311

Общи условия

Активация на акаунт