Режим на Пиер Дюкан - 54 част

  • 23 016
  • 627
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета, смао да кажа- другият четвъртък  ми е прегледа- стискайте палци всичко да е наред- Praynig
Вярвам, че цялата енергия на всички вас ще допринесе за това, което искам в момента- Hug
Пиша тези думи, защото наистина намерих тук, сред вас искрено отношение и подкрепа и така и аз също се вълнувам за вашите неща и влизам всеки ден, за да видя как сте- Hug
Желая на всички приятна, юутна и изпълнена с обиче и щастие вечер- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 616
# 617
  • Мнения: 1 314
О, Фоли, Аспазия   55как сте?Липсвахте ни!

# 618
  • Мнения: 1 890
Тук сме Цвети. Ще се видим в неделя. Hug
Вещи, за протокола аз съм в четвърта фаза. Мнооого ям и съм качила 2 кг. тъй, че пиши ме постоянни 54.00  Embarassed/ ама ми отиват/ Grinning

# 619
  • София
  • Мнения: 3 090
Здравейте пак!
Дори, мерси за снимките, аз си ги бях поръчала. Много сте яки!
Лаис, срещата е за 14.00 ч. Браво за намалението!  newsm51 Някой беше разделил вече хлебчето, май Бачи, тя ще ти каже!
Боби, чакаме да кажеш кога да ти честитим килото!
Блеки  smile3501 newsm51 честито!
Валентина, белтъчния четвъртък не се разрешава при кърмене  Naughty Според мен по-добре вело, но всеки си има предпочитания. Peace
Реге, течния парафин се купува от аптеката, аз си купих бутилка от 1л., да си имам. Иначе той е мазен, но не се усвоява от организма, само минава през червата. Цвети  Hug всичко ти е обяснила!
Пък Лаис и Цвети излезли съседки  Joy Лаис, от албума ли я позна?
Миме, не може шоколад, пък бил той и за диабетици! Stop
Бачи маркира и бяга hahaha
Я, кой се е появил! Фоли, на какво дължим честта?

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.

Нямате милост, значи...а трябва да готвя!

# 620
# 621
  • Мнения: 831
Здравейте, момичета!
Нямам възможност да влизам и да чета....много ми е кофти така, но си мисля често за вас!
В неделя ще се опитам да дойда.
Сега съм пред Коледен концерт и годинка на малкия - лудницата е пълна. след работа търча да свърша каквото мога преди празниците - подаръци и пр. много се надявам да се видим в неделя, въпреки, че пак няма кой да гледа малкия, но ще видим!!!!
Да се похваля, че почти не останаха дрехи от преди, които да не ми стават!!!
Обичам ви и ви целувам всички!!!!  bouquet

# 622
  • Варна
  • Мнения: 2 730
Колко се радвам да видя Фоли и Аспазиа!

Кри, днес пък някой ми поръча снимки и от 15.12 да дам, аз пак забравих кой. Не ми се сърдете, склеротичка съм голяма. Hug

# 623
  • Мнения: 1 314
Аз поръчах за снимки, ша чакам! newsm53

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Здравейте и от мен  Hug
Следобяд поспах с малката и сега ви изчетох  Sunglasses Сутринта станахме късничко и бързахме да се приготвим, после ни взеха на гости малко, че детето лудна вкъщи вчера  Crazy
Първо да поздравя Сънчето за постигането на целта  newsm51Заслужаваш едно голямо БРАВО, защото въпреки трудностите и алергията успя да доведеш нещата до край  Hug Вярвам в теб и съм сигурна, че ще задържиш килограмите   bouquet Е, ако правите бебче след Нова Година няма как да не качиш, но то е нормално  Heart Eyes Пиши как мина деня ти, украсихте ли елхата, щорите и климатика сложихте ли  Hug
Валентина, както са ти казали Кри, Деата и други момичета - яденето ти е малко и сухо. Опитай да хапваш повече, мляко включи и изобщо възползвай се от всичко, което ти се разрешава  Peace
И аз се чудех къде се изгуби Фрактал, как върви при нея отслабването... Брукс съвсем ни забрави  Sad Тя май имаше изпит в началото на декември, дано го е взела и дано скоро се обади в темичката  Hug
Реге, аз лично не слагам нищо за омазняване на салатите, но както са ти писали някои момичета ползват течен парафин. Добре дошла в нашите редици когато решиш и си готова  Peace Между другото, виждала съм твои снимки и изглеждаш доста слабичка  Flutter Но ти май преди спомена, че имаш мъничко килограми и по-скоро искаш да ги задържиш. В такъв случай много бързо ще минеш в трета фаза според мен  Peace Успех   bouquet
Деничка, благодаря за хубавите идеи   bouquet
Мира, честито минусче  Hug
Маша, как си, много набързо мина сутринта  Heart Eyes
Асти, поздравления за чудесните резултати, браво   bouquet За х-л Алюр не мога да ти помогна, Вещи е писала обаче  Peace
Ралче, стискаме палци и ще стискаме още по-силно в четвъртък  Heart Eyes Hug Всичко ще е наред  Peace
Оххх, пускам го това сега, после пак  Crazy


# 625
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Eee човек има ли работа и няма шанс да изчете всичко   Joy Joy
Яли сте шоколади ,капали сте се ,ралчето пак се е шашнало милото, бубето пък се скъса да спи  Mr. Green, фоли, аспазия и компания маркират и изчезват, въобще при нас  е весело  Heart Eyes Heart Eyes

# 626
  • София
  • Мнения: 3 090
Деата  Hug

# 627

Общи условия

Активация на акаунт