какво ще облечете за фирмените банкети?

  • 18 867
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 459
С дънки и няква блузка  Laughing

# 16
  • Мнения: 790
Много зависи от типа заведение и начин на празнуване.  Ако е в изискан ресторант и мъжете са с костюми - черна рокля и високи обувки. Но ако по непретенциозен ресторант и после танци - дънки или панталон, блуза с паднали рамене и потник, по който може да се остане към края, защото винаги става зверска жега.

# 17
  • Мнения: 1 318
Мдааа, зависи от заведението - ние сме първо в изискан ресторант, а после сме в клуб. Затова тази година си взех нещо хем шик, хем удобно за танци - зелена рокля, малко над коляното, горната част е бюстие и стои мнооооого елегантно Blush

# 18
  • Мнения: 794

Да не бачкаш в Глобул?  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 8 933
Засега съм се спряла на класическата "черна къса рокля" с тънки презрамки и къса жилетка отгоре. Жилетката е ето това.
http://images22.snimka.bg/004673092.jpg
Но при мен всяко нещо е предпоследно, тази седмица ще има обиколка на магазините, та може и да се промени.

# 20
  • София
  • Мнения: 38 530
Зависи къде ще е, защото още не знам.
Може би дънки и пуловер с малко лъскаво:
http://bgphoto.net/photos/447/o633326356017610000.JPG
http://bgphoto.net/photos/447/o633326347069953750.JPG

Или нова рокля?

# 21
  • Мнения: 2 502
Аз си харесах в нета ето тези моделчета

и
на Монро

# 22
  • Мнения: 1 318
Да, класическата черна рокля е перфектния вариант, но за съжаление миналата година бях в черно, по-миналата също... по-по-миналата пак... малко разнообразие няма да е излишно, а и колежките ми предпочитат да са в черно и тъкмо ще се откроявам:)
моето е нещо такова, само че зелено. В сайта на Викториа'с секрет има страхотни модели, могат да послужат за вдъхновение Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 650
Аз смятам да ходя с ето тази златна рокля от Зара :
Не е особено фотогенична, но стои много сладко

# 24
  • Мнения: 1 885
Имам една черна рокля, на която съм решила да сложа тънък черен лачен колан. Ще бъда с такива обувки и с шалче в синьо и синкаво.
Идеи от къде да се сдобия с коланче?

# 25
  • Мнения: 2 631
Всеки път съм с къси рокли или поли... Аман пък вече да им пълня очите на колегите  Crazy
Този път ще хакна едни червени ботуши, къси дънки и пуловер, почертаващ талията ми  Party
И без това ще сме в ресторант с битов стил...

# 26
  • Мнения: 2 152
Mи и аз ще съм с черна рокля, но якаа Grinning
По мен прилепнала, малко над коляното, а отгоре ръкавите са от тези широките, от прозрачна дантела, на рози. Стои много ефектно. Уфф ама как я обясних, ще я снимам и ще я кача Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 641
Имам една черна рокля, на която съм решила да сложа тънък черен лачен колан. Ще бъда с такива обувки и с шалче в синьо и синкаво.
Идеи от къде да се сдобия с коланче?
В Теранова има хуабви коланчета. Има и лилави и черни Hug

# 28
  • Мнения: 1 512
Ще ми се с рокля, но май няма да ми остане време да си намеря подходяща.
Имам вариант за черна пола и пуловерче с къси ръкави - черно, червено и бордо; отгоре плетена туника бордо. Високи ботуши.
Имам и още един вариант - високи ботуши, панталон до коляното, пуловер със златисто и широка яка.
Като се познавам, в последния момент ще реша нещо съвсем друго.

# 29
  • Мнения: 268
 Здравейте:)
Аз ще ходя тази година на две партита - моето и това на фирмата, в която работи мъжът ми.
купих си черна, стилна рокля, сравнително късичка, с ниска талия, плътно по тялото. ще бъда с черен чорапогащник и черни, високи ботушки. След купоните ще покажа и снимки. Първия е в петък. А моя е в понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт