какво ще облечете за фирмените банкети?

  • 18 864
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38 530
Да ви се похваля- на нова работа съм!
Та по този случай се чудя на фирмения банкет дали да ходя с тази рокля:
http://bgphoto.net/photos/447/o633326357736360000.JPG

Или да си начеша шопинг точката с нова рокля?
Снощи видях една в подлеза на Плиска, ама имаше един много тъп колан, който трябваше да изрежа.

# 31
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ей го и моето рокле  Grinning
http://images22.snimka.bg/004693535.jpg

# 32
  • София
  • Мнения: 9 483
Мда, и аз май ще съм с една лятна черна рокля и черни ботуши... Party
Понеже, всичко това ми се струва скучничко Thinking, ми се ще да разнообразя с един, малко по-така, чорапогащник. Mr. Green
На дупчици, фигурален или дюс.
Идеи някакви? Thinking

# 33
  • Мнения: 1 885
Фигурален  Peace прибави и хубаво малко шалче и черната рокля блясва Simple Smile

Нашто за съжаление е доста официално и няма да съм с ботуши, а много леко остри обувки на висок ток.

# 34
предполагам че ще съм с пола и ризка

# 35
  • София
  • Мнения: 175
Нашето ще е в "имението" на шефа и ще е доста неформално, така че ще заложа на дънки, черни ботуши и черно поло с къс ръкав с красиви декорации. Нищо ново, че ни вдига заплатите от Нова година, и може да реши, че увеличението ми е много високо  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 9 483
Фигурален  Peace прибави и хубаво малко шалче и черната рокля блясва Simple Smile
Речено-сторено! Hug
Фигурален никакъв не открих подобаващ, но си взех ситна черна мрежа.  Sunglasses
Класика в жанра!!  Hug
Но, виж, с това шалче много ме затрудни, не бях се замисляла.  Thinking

# 37
  • София
  • Мнения: 38 530
За Копче - или лилав чорапогащник, сега това е хита.
Току-що се връщам от GM сити в Младост 3. Има страшни рокли! И са на добри цени!
Ама аз нещо не мога да се реша.

# 38
  • София
  • Мнения: 9 483
За Копче - или лилав чорапогащник, сега това е хита.
Е, лилав, лилав, ама и той ще иска лилава чанта, шалче и лилави работи нагоре. Crazy
Утре е партито, няма време. Ще се се вмъкна в наличностите си. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 975
Страшно полезна тема   bouquet  bouquet  bouquet Ще си крадна и аз няколко идейки  Mr. Green Wink

# 40
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Понеже, от както родих доста ми пораснаха циците, на тазгодишния банкет ще си ги показвам.  bombs  Joy Пуловер с голямо триъгълно деколте, черен спортно елегантен панталон и ботуши с високи токчета тип игла  Peace

# 41
  • Мнения: 9 865
Цитат
Вчера разбрах, че и аз съм на фирмено парти. Изненада - нямам какво да облека! Tired
Абсурд е да си купя рокля за този повод, просто е изключено. Сега съм супер притеснена с какво да се облека, дори не съм наясно каква ще е обстановката. ...Помогнете, ще изтрещя! Cry
Не помагайте, реших да не ходя!

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 18:46 от Beth

# 42
  • Мнения: 275
Грозната бети ,   откъде е твоята рокличка кажи , кажи кажи....  bouquet

# 43
  • Мнения: 946
Мда много полезна тема като се има впредвид,че и аз нямам идея как да се облека.Щях да ходя и аз на два банкета,но мъжо каза че нямало да ме взема.Понеже и аз всяка година на банкетите се издокарвам с нещо дето после не го и поглеждам се чудя дали и аз да не метна едни дънки и някоя феерична блузка  Thinking

# 44
  • Мнения: 235
С черен панталон тип цигара и някакво поло с къс ръкав или без ръкав но кое точно не съм решила. Защото обикновено на банкетите доста се разгорещаваме...

Общи условия

Активация на акаунт