какво ще облечете за фирмените банкети?

  • 18 863
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
По цяла година ходя на работа с костюми, токове и пр. На служебните банкети ми е кеф да си сложа дънки и трикотажна блуза. Като цяло доста се забавлявам на онези наши служителки, които на банкетите се докарват с тоалети тип "Звездите на Пайнер". Ама мода, кво да правиш  Grinning
защо пък не,ако искат и без дрехи могат да тръгнат Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 3 390
Нашето парти е в едно хотелче-хижа край града, та ще съм със сив панталон, леко смъкнат и вързан долу, черни ботуши на ток и блуза черно и сиво/демек удобно за танци/

# 47
  • Мнения: 3 216
УФ,нашия банкет е утре. Успях да си купя нов панталон,ама за блуза не смогнах. И ще ходя с някоя от гардероба. Та панталона е цигара тьмно сиво каре,тьнки високи ботуши,сигурно една черна блуза и шал -пак каре.МИналата година бях с много яки дьнки-тьмно сини с бродерии,риза в бежово и фишу-тьмно син на беж цветя.
Нашите банкети винаги завьршват мазало на другата сутрин  Drunk Яденето си остава ей така.Шефа организира просто уникални купони 3 пьти в годината за 2 те си фирми,пьк аз работя и в 2 те-та намазвам с всички банкети Party Миналата година имаше някакьв черен певец. Ще се разровя за снимките

# 48
  • Мнения: 635
записвам се да следя темата че ми  еболна тема

# 49
  • Мнения: 186
Записвам се и аз да следя темата. За сега мисля да съм с лилав пуловер с голямо триъгълно деколте и дънки. Все още обмислям...

# 50
  • Мнения: 880
Утре ще търся пак рокля.Но имам и резервен вариант-черен сатенен панаталон с ръб,боти и блуза с гол гръб и рамене пак от подобна материя,тя си върви и с широк колан,който подчертава талията.А може да сложа и една къса кожена пола и фигурален чорапогащник,но ще стане много предизвикателно Sunglasses

# 51
  • Мнения: 7 947
Имах рожден ден миналата седмица и моя подари черен спортно-елегантен костюм на Етере и ще си го облека именно него за Коледното парти на фирмата. Панталона и прав с ръб,леко широк на долу, сакото е късо, вталено и само с едно копче отпред. За тези партита мисля че идеалния вариянт е нещо не чак строго елегантно, но не и ежедневно. И да е новичко... Laughing

# 52
  • Мнения: 3 641
Утре ще търся пак рокля.Но имам и резервен вариант-черен сатенен панаталон с ръб,боти и блуза с гол гръб и рамене пак от подобна материя,тя си върви и с широк колан,който подчертава талията.А може да сложа и една къса кожена пола и фигурален чорапогащник,но ще стане много предизвикателно Sunglasses
Във Виола има нови страхотни. Мож еи там да погледнеш, но на Графа, а не на Витошка Peace

# 53
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Здравейте! Вчера прегреших с едно черно рокле и си реших банкетските терзания. Сега подходящ сутиен пък нямам. Вообщееее...Пусто като не мога да устоявам на рокли...

# 54
  • София
  • Мнения: 6 561
току що се връщам от пазар. класически костюм от късо вталено сако и панталон. гъделът е цвета - тъмно бордо с дискретни ламени нишки райе. надявам се да е подходящо за мястото -
р-т Модерато. а май и сватба ни чака  Peace.

# 55
  • Мнения: 268
 И двата коледни банкета, на които бях, минаха. Първия (на мъжът ми) беше в петък, а моя - вчера. И на двата бях с черната рокля, която си купих, черна, късичка, по тялото..., с чорапогащник пак черен и високи ботушки.  Мога да кача снимки

# 56
  • Мнения: 1 975
 smile3509 снимки молим  Wink

# 57
# 58
  • Мнения: 880
Утре ще търся пак рокля.Но имам и резервен вариант-черен сатенен панаталон с ръб,боти и блуза с гол гръб и рамене пак от подобна материя,тя си върви и с широк колан,който подчертава талията.А може да сложа и една къса кожена пола и фигурален чорапогащник,но ще стане много предизвикателно Sunglasses
Във Виола има нови страхотни. Мож еи там да погледнеш, но на Графа, а не на Витошка Peace

Последния път като ходих имаше много готини,но не и моя номер.Иначе аз вече си купих-черна по тялото,изрязана острани.

# 59
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
хмм нашето фирмено парти мина.... аз бях с черна рокля без презрамки, стигаща до малко под коляното, много високи черни сандали... косата ми беше наполовина прибрана.

Общи условия

Активация на акаунт