какво ще облечете за фирмените банкети?

  • 18 878
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 516
С плетена рокля бях.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 727
И аз съм в чуденка, а банкетът е в петък  newsm78 Вчера мерих 3 рокли, едната къса, другата тясна, третата с поло (мисля, че ще ми е топло с нея). Имам подходящ тоалет, но бях с него миналата година и не върви сега пак, може и никой да не помни, ама аз като си знам...
Ето тоалета от миналата година, не се вижда полата много, а точно в нея е ефекта, разкроена е асиметрично надолу, комбинирана с дълги ботушки на висок ток, обаче никой не ме е снимал в цял ръст.

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 12:32 от Катерина78

# 62
  • Мнения: 1 885
В последния момент се отказах от роклята и бях с костюм - пола малко под коляното с висока талия и сако в сиво. Високи леко заострени обувки.

# 63
  • София
  • Мнения: 650
Коя рокля според вас да си облека - златната или черната?


Не мога да реша newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 8 933
Зависи, колко е официално събитието. Иначе на мен златната по ми харесва, другата е по-ежедневна.

# 65
  • Мнения: 3 641
mira_lgl НА мен много ми харесваш с черната. Мисля, че това  е роклята за теб.   bouquet

# 66
  • Мнения: 5 647
Нашият купон мина. Добре, че си правим всеки месец такива, та не ми остава време да се чудя какво да облека.  Crazy

# 67
  • Мнения: 3 216
НА мен сьс златната ми харесваш повече.

# 68
  • Мнения: 2 504
Момичета,току що си  купих  ей такава рокля

Сега се чудя какъв цвят чорапи да си взема, и за бижутата,струва ми се,че златото е най-удачния вариант.Приемам предложения. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 6 243
Чорапи с телесен цвят, без бижу на врата. На ръката може да сложиш тънка гривна или елегантен часовник с красива верижка - тип бижу, ако имаш такъв.  Обиците - според прическата.

# 70
  • Шумен
  • Мнения: 555
Коя рокля според вас да си облека - златната или черната?


Не мога да реша newsm78



Със златната повече ми харесваш.  bouquet

# 71
  • Мнения: 7 947
ЧЕРНАТА!!! Peace
Много по-стилна е, а ти седи по-добре според мен!

# 72
  • София
  • Мнения: 2 381
Довечера ни е купонът. Преди час питах колежка за къде се е накиприла в тоя студ и тя: "За купона довечера." Пък, аз ще си ходя със спортния панталон и пуловера и толкова. Дори не съм си помислила да се кипря. Нямам особено празнично настроение. 

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Момичета, избягах от работа за няколко часа и съм готова с тоалета за петъчния банкет - черен сатенен панталон, с лачен колан (токата с камъни) и черно бяла блуза (цвят ЗЕБРА) с дупки по ръкавите.

След дълго мерене на рокли и поли (къде по-официални, къде плетени и по-ежедневни) в крайна сметка си купих панталон Shocked и аз съм изненадана от себе си...бях си решила да съм с рокля или пола, ама...

Обещавам да кача снимки

П.П. Благодаря на всички, които споделиха, че с плетени неща, особено тип поло, било то и без ръкави е много топло и не са подходящи за подобен тип купон с танци! Помогнахте ми в избора!

# 74
  • Мнения: X
Нищо,тази година ще празнуваме в рамките на офиса ,ще има цър-пър,та ще се наложи после да мия мазни чинии #Cussing out,та не виждам смисъл да съм особено натоканав съответния ден, демек-утре

Общи условия

Активация на акаунт