Кой е най-дълготрайният лак за нокти?

  • 27 437
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Не е вярно, че с гел лакът издържа 2 седмици, какви са тия гаранции.
Съжалявам, че за теб не е вярно. Аз, от личен опит говоря и от опита на приятелки с гел, няма никакво излющване поне десет дни. Лятото имах рекорд с един оранжев лак, пак на ОПИ - три седмици!!! Когато отидох на поддръжка, отидох за да ми поднови гела, лакът не беше мръднал.
Добре, ако маникюрът ти седи хубав само 2 дни, защо въобще си слягаш гел newsm78 Аз го правя само и единствено заради това, защото нямам време да се лакирам вкъщи. Иначе какъв е смисълът?

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Благодаря! Ще изпробвам всички съвети (и лакове) един по един, пък да видим.  Grinning

# 32
За да ти издържи един лак дълго време е нужно 1. да си полираш ноктите с кубче за полиране на нокти и след това да за се почисти от праха и след това  да се сложи база(основата е прозрачна на PERFECT те са хубави)и от там на татък се слага лак по избор и след това топ лак. Значи полирането се прави заради гланца на нокътя защото самия нокът си пуска мазно както самата кожа,и тая мазнина (зависи нокътя колко се омазнява)се премахва кактоказах с полиране (след полиране може да се сложи обезмаслител-то забавя омазняванвто на нокътя Wink ),но съветвам със самото полиране да не се преклява за да не се истъни нокътната плочка  Peace Winkтова е от мен  Grinningнадявам се да ви бъда полезна а дам аз съм маникюристка  Winkако има нещо питайте с каквото мога ще ви помогна  Hug

# 33
  • софия
  • Мнения: 290
Забелязах, че след като започнах да държа лаковете в хладилника, след като се лакирам издържат повече. Сега съм с някакъв безцветен лак от лев и нещо и вече седи седмица без да мръднал, а аз все мия и чистя нещо.
Но съм разочарована малко от Лореал, уж скъпа марка, а след 2-3 дена започва да се бели Confused
Аз имам поне 5 лака на лореал и нито един не ми издържа повече от 2 дена ( както и всички останали лакове) . Аз явно съм от тези с дефектните нокти на който лак не се задържа . Особено "млечните" , тези дето са с частички по биват.

# 34
  • Мнения: 7 723
Аз съм забелязала, че лакът ми се задържа най- дълго ако:
- ноктите ми са идеално ексфолирани и полирани с пила
- обезмаслени с лакочистител
- сложила съм основа, топ- лак, изсушител
- лакът е пресен


И аз така Peace

# 35
  • Мнения: 3 314
Аз съм забелязала, че лакът ми се задържа най- дълго ако:
- ноктите ми са идеално ексфолирани и полирани с пила
- обезмаслени с лакочистител
- сложила съм основа, топ- лак, изсушител
- лакът е пресен


И аз така Peace

Peace  ина4е   Перфект    Peace

# 36
  • Мнения: X
Всичко зависи от ноктите, най- издръжливи при мен са лаковете на Лореал и Максфактор.   Peace
Най- бързо избелващи са ми Опи, няма и 2 дни. 

# 37
  • Мнения: 14 489
Аз също съм доволна от лаковете на Avon и в последно време използвам само тях.Издържат ми около седмица.

и аз имам един ейвън от бронзовата им серия, който с топ лак издържа 10 дена. всъщност и след десетия нищо му нямаше ама все пак го махнах. много бях изненадана, досега го бях ползвала само за педикюр през лятото

# 38
  • Мнения: 90
PERFECT и BOURJOIS

# 39
  • Мнения: 757
На мен най-дълго ми издържат когато нанасям по следната схема:
Първо обезмаслявам с лакочистител (вече са го казали), после ексфоалирам (дано се пише така  Rolling Eyes) с едно гелче с частици на Перфект за тази цел. Неравностите по ноктите спомагат лака да се обели по-бързо.
След това нанасям основа пак на Перфект (ако е френски маникюр първо бялата лентичка, после основата). Изчаквам да поизсъхне и мажа с 1-2 слоя лак, накрая завършвам с топ лак.
След това, понеже съм наслоила доста лаковете, слагам едно зелено на Перфект за бързо и дълбоко изсъхване на лака.
Сигурно има и по-скъпи продукти от изброените, ама аз от тези съм си доволна.

Издържа около седмица  Peace
да това е добре,така може да издържи

# 40
  • Мнения: 60
Аз съм минала през доста лакове- на Артдеко, Golden rose, Prefect, Seventheen, Revlon, Pupa и вече забравих какви още, но съм най-доволна от български лак-Ervy (или Evry)+ топ лак от същата марка. Хем издържат, хем не вредят на ноктите. Но рядко съм ги виждала.
И аз ги открих ЕВРИ преди няколко години - много са добри, учудващо даже Peace
Траят ми поне 5 дни.

И примен Evry издържат по 6-7дни, а изобщо не са скъпи.

# 41
  • Мнения: 1 434
Аз  съм   най доволна от Опи и Арт Деко Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 926
Аз все още не съм попадала на такъв.Лаковете ми издържат максимум 3-4 дни,независимо от марката.

# 43
  • на село
  • Мнения: 830
 Аз ползвам OPI,много съм доволна!Дори и когато не сложа топ лак,издържат доста.

# 44
пробвайте  Lumene Quick & Chic

Общи условия

Активация на акаунт