Цената на един пръстен

  • 5 125
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Може ли някой да ми подари този с калинката Whistling
Oбъркала си форума:-)

а къде да пиша Монде, та да ми излезне късмета?  Thinking
на шейха на Катар, на султана на Оман.... е, може и на някой със свинеферма в Бусманци, дето е решил да се изхвърли. Има ги и такива:-)

# 31
  • Мнения: 4 585
Или овце в Делиормана. Има ги и такива. 12 бонки са 100 агънца с живо тегло в интервала 15-23кг. Ако прескочиш двама прекупвачи и 80 ще стигнат. Какво му цъкате на тоя Диор, Картиетата започват от 200 000$, но не влизат в България.

# 32
  • Мнения: 516
12 000лв? Уф, добре. Давайте ми парите и ще го нося един ден тоя пуст пръстен.
Какво да правя, като съм добра душица.

# 33
  • Мнения: 13 512
Какво му цъкате на тоя Диор, Картиетата започват от 200 000$, но не влизат в България.
сАМО ЧЕ НЯКОЙ умник е слжил снимка на най-масовия пръстен на Картие, който в този си вариант струва няколко  хиляди, а не няколкостотин. Мисля, че около 3-4 000 $ беше.
Внася се Картие в България. Единият магазин е на  "Хр .Белчев" май беше улицата. Има и още един вносител.

# 34
  • Мнения: 4 585
Да, за вноса на Картие съм станал жертна на неопреснена от 11.2005 информация.
Аман от стари вестници. За възможностите на бусманци питай тук.

# 35
  • Мнения: 3 830
Много са хубави, ама и цената им е хубава.  Laughing

# 36
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
на шейха на Катар, на султана на Оман.... е, може и на някой със свинеферма в Бусманци, дето е решил да се изхвърли. Има ги и такива:-)

Предпочитам Оман и Катар.....по-далечни дестинации все пак, шейхове това-онова, нищо, че ще съм му 196тата булка в харема .....нали съм добра, ще го накарам и за вас да купи по един Laughing

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 2 262
А моя мъж, който си мечтае за нова кола, и на когото показах пръстена, че много ми хареса, щеше да падне от ужас като чу за цена 12 000 лв и само възкликна : "12 000 лв, ти луда ли си, знаеш ли това каква кола е?!!!!" и после се посмяхме и двамата, това е разбира се шега!

# 39
  • Мнения: 13 512
Има го в София. И часовника от серията  го има Wink

# 40
  • Мнения: 1 432
А моя мъж, който си мечтае за нова кола, и на когото показах пръстена, че много ми хареса, щеше да падне от ужас като чу за цена 12 000 лв и само възкликна : "12 000 лв, ти луда ли си, знаеш ли това каква кола е?!!!!" и после се посмяхме и двамата, това е разбира се шега!


И аз го сравних с кола  Crazy

# 41
  • Мнения: 5 103
Ааааааа сега тъй ми пусни мухата Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 1 890
Аххххх тоя на Картие колко ми харесва  Crazy даже в оригиналния вариант е с 3 цвята злато. Да има и на мен кой да ми го подари, хич не бих се дърпала... smile3506

# 43
  • София
  • Мнения: 3 840
http://www.degrisogono.com/index_f.html

Аз съм влюбена в тези часовници и бижута. Ужасно скъпи са, по-скъпи от Cartier и Chopard, но у нас много ги купували.

Общи условия

Активация на акаунт