Дуфалак или овесена вода (съдържала глутен) при запек на 5-месечно?

  • 5 728
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
аз съм за плодово пюре,сините сливи беше първото ,което въведох след млякото

# 16
  • Мнения: 857
Аз давах дуфалак...,но и той не помогна особено много, като я заграних тогава се пооправиха нещата.

# 17
  • Мнения: 2 908
Давах Дуфалак 4 пъти и ни помага всеки път-акаше меко и кашаво след това винаги.Овесена вода не посмях да дам.И моля ви,нека да не е поредната тема в която да обяснявам какво представлява Дуфалака ooooh!,че ми писна от поредни и безбройни глупости на тази тема.Обяснявала съм до сега над 20 пъти из подобни теми-който го интересува-има търсачка.Бебето ти ена 5 месеца-спокойно можеш да не даваш Дуфалаци и овесени води,а има 1000 вида плодови разхлабващи пюрета-те са 1000 пъти "по-безопастни"от всичко друго,както и има много видове плодови разхлабващи сокчета.Ако Дуфалака те мъчи,защо не дадеш на детето сок от сливи или круша или ябълка,или тиква,или грозде?В края на краищата някои хора наистина не ги разбирам newsm78Детето няма да умре нито от сок,нито от пюре,нито от Дуфалак-само ще ака от тях Mr. Green

# 18
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Давах Дуфалак 4 пъти и ни помага всеки път-акаше меко и кашаво след това винаги.Овесена вода не посмях да дам.И моля ви,нека да не е поредната тема в която да обяснявам какво представлява Дуфалака ooooh!,че ми писна от поредни и безбройни глупости на тази тема.Обяснявала съм до сега над 20 пъти из подобни теми-който го интересува-има търсачка.Бебето ти ена 5 месеца-спокойно можеш да не даваш Дуфалаци и овесени води,а има 1000 вида плодови разхлабващи пюрета-те са 1000 пъти "по-безопастни"от всичко друго,както и има много видове плодови разхлабващи сокчета.Ако Дуфалака те мъчи,защо не дадеш на детето сок от сливи или круша или ябълка,или тиква,или грозде?В края на краищата някои хора наистина не ги разбирам newsm78Детето няма да умре нито от сок,нито от пюре,нито от Дуфалак-само ще ака от тях Mr. Green
Е то и от овесената вода няма да умре, ефекта пак ще си е, че ака от нея Wink

# 19
  • Мнения: 4 358
Искам да попитам какви са ви впечатленията за водата от овесени ядки, която ми казват да давам при положение че бебето ми не ака? ............
Колко голямо е детенце? С какво го храниш? Запек ли има или не ака по няколко дни?

# 20
  • Мнения: 2 908
 bloodywhite ,да,и от нея няма да умре,а ще ака-въпроса е,че ако се притеснява толкова от нея и от Дуфалака може да даде сок или пюре,смятам,че относно глутен или "лекарства",това е най-безопастно.
 tedi_b,то дори и в заглавието на темата е написано-детето е на 5 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт