ВРАЦА - 6

  • 12 804
  • 285
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2
Здравейте мами и Добро утро.Да се надяваме че днес ще е по топличко, че два дни направо замръзнахме от студ! Е кажете сега как минаха празниците, доволни ли сте от подаръците? Желая ви хубав ден!

# 91
  • Мнения: 337
Здравейте и Честита Коледа на всички!!!

Знаете ли номера на трудови борси във Враца - търсим продавачка за магазин за козметика с италиански.

Помагайте

Благодаря предварително

П.С. От 01.01. пак си отивам в София аз. Много време стоях:(

# 92
  • Мнения: 2 425
Тони в София ли ще се установявате или ще се върнете по-късно във Враца?

# 93
  • Мнения: 337
Няма да се връщаме скоро пак. Там ще си останем

# 94
  • Мнения: 2 425
Оставаме с една по-малко  Cry

# 95
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Оставаме с една по-малко  Cry

споко, де  Stop
Аз как списвам от Софето. И Тони може да го прави  Hug
Добре дошла на buba_85! Леко бременеене  Praynig


Честита Коледа на всички!

На 24-ти направихме добра пързалка на Пършевица. Времето - чудо. Народ - никакъв. Невероятно беше...

# 96
  • Мнения: 337
Ми няма да мога за съжаление, в нас нямаме компютър.... По-рядко ще се включвам. Започва ми ходенето по мъките - ще търся ясла да записвам малката. като знам как е, сигурно като стане на 3 ще я вземат!

# 97
  • Мнения: 228
Тони,да попитам случайно да си била в магазина за бельо зад клуба на СДСто вчера сутрин?
Шани,а ти къде живееш в Сф,защото прочетох,че сте близо до околовръстното, то и ние сме доста близо?
аз продължавам да ви се меся във Врачанската тема,ама ми емного приятно да ви чета,още повече след една хубава Коледа изкарана там.

# 98
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
bravy, зад Технополис и магазин СОМО съм.

# 99
  • Мнения: 228
аз съм в Красно село,далече сме за съжаление,но пък оттам минаваме всеки път на път за Самоков-оттам съм аз:))

# 100
  • Мнения: 582
Как бързо измина тази година, направо не ми се вярва   #Crazy Изобщо не съм настроена да посрещам новата   Rolling Eyes

Весело посрещане на всички и до догодина    bouquet

# 101
  • Мнения: 2 425
Весело посрещане и от мен   madnoel

Ше пишем догодина  Joy

# 102
  • Мнения: 228
ЧЕСТИТА НОВА 2008ма ГОДИНА,нека донесе на вас и близките Ви най-важното здраве и разбирателство,за да може да се насладите на
щастието да гледате с лекота радостните си дечица!!!Останалото е просперитет в начинанията,за което съм сигурна,че сте кадърни и сами да го постигнете!:)


НАЗДРАВЕ И ЗА МНОГО ГОДИНИ!!!

# 103
  • Мнения: 530
Честита Нова Година! Да сте живи и здрави! Пожелавам Ви много щастие, успехи, радост, късмет и много, много любов!

# 104
  • Мнения: 2 425
Честито градски и нека всички наши празници да станат пълници   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт