Да готвим охлюви заедно (игра) - 4

  • 32 459
  • 805
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 44 098
Simple Smile)) и аз много се изкефих на снимката Simple Smile))
 А за развъдниците на мен ми се беше случило подобно нещо, защото не ми беше отчело замразяването на акаунта...ами продадох си го развъдника...ама това във втората ми ферма тя беше съвсем нова и развъдника беше клима2000, но пак си беше много неприятно...

Но така или иначе не се сещам за друг вариант в момента....поне ако продаваш, ако имаш някой по-обикновен него продавай....аз за това гледам вече като купувам поне 1000 да ми остават за по-сигурно....

# 46
  • Мнения: 2 716
Някой беше писал, че молил за помощ във форума и му дали черупки. Но как точно става  newsm78
Може да пробваш.
Късмет  Peace

# 47
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ще вляза да вид, но чакам и други идеи

# 48
  • София
  • Мнения: 5 605
Момичета и аз съм новачка с ферма. И имам въпрос - трябва ли да си купя по-хубав вид охлюви, защото вече 4 пъти ми пише, че охлювите са роши и купувача не иска да ги купува. Готвача трябва ли да сменя? Абе въобще дайте съвет как по-бързо се изкарват пари.

# 49
  • София
  • Мнения: 44 098
не е от вида охлюви, а от това, че не си натрупала опит в отглуждането и вероятно нито готвача, нито кухнята са ти най-добри, важно е да ги храниш и готвиш само с първо качество марули и продукти, за да са добро качество...и разни такива....
може да пробваш да смениш готвача....надали ще навреди...

# 50
  • Мнения: 2 116
Кате сетих се!  Party Няма ли как да си купиш Мондоз???  Thinking Някоя добра душа да ти удари едно рамо!  Laughing

# 51
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кате сетих се!  Party Няма ли как да си купиш Мондоз???  Thinking Някоя добра душа да ти удари едно рамо!  Laughing
Благодаря Здравче, намери се добра душа, оправих си проблема, но както казват по медиите, доброжелателят ще остане в анонимност!!!!!!!!  Wink Money  bouquet

# 52
  • Мнения: 2 116
Радвам се че си се оправила!  Hug А добрата душа, май всички знаем коя е!  Wink

# 53
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Радвам се че си се оправила!  Hug А добрата душа, май всички знаем коя е!  Wink
Птюх, пък аз си мислех че съм специална!!!!!  Whistling Laughing Laughing Embarassed

# 54
  • Мнения: 6 029
Радвам се че си се оправила!  Hug А добрата душа, май всички знаем коя е!  Wink
Птюх, пък аз си мислех че съм специална!!!!!  Whistling Laughing Laughing Embarassed

Аз не знам  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 2 107
Имам три развъдника,  но днес нямам реколта от никои от тях.
Нормално ли е при условие, 4е в4ера си нахраних охлювите?

# 56
  • София
  • Мнения: 44 098
какво пише...някакво събитие нямаш ли по въпроса???
Не е нормално освен ако не си ги сменяла вчера и да чакаш реколтата...

# 57
  • Мнения: 1 813
Майка ми беше извън града и къде и беше работа да ме помоли да нахраня охлювите и,сега се зарибих и вече си имам мини ферма с 2 развъдничета  bowuu

# 58
  • Мнения: 6 029
Прецаках се много. Пуснах одит, каза, че готвача ми не е от най-добрите и аз го сихтирдосах. Ама сега??? Що не щат да готвят в кухнята ми Майстор готвачите??? Предпоследната кухня имам... Назначих днес един, дет заплата му беше най-ниска (само той се нави) и ми сготви всичко с 2 звезди  Crossing Arms И аз го уволних, утре пак ще дебна. Не трябваше да си го махам онзи, от три вида охлюви два ми ги готвеше с 3 звезди.

# 59
  • Мнения: 2 116
Малееее! Гледайте и аз какви съм ги свършила днес:  Laughing

БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 19-12-2007.                               БРАВО!!!
В състезанието Petits gris , вие сте на : 8 място. Вашите точки : 18.00
Печелите 1 500.00 черупки + по-висока репутация сред купувачите.

=> Вижте пълната класация 19-12-2007
БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 19-12-2007.                               БРАВО!!!
В състезанието General , вие сте на : 21 място. Вашите точки : 18.00
Печелите 200.00 черупки + по-висока репутация сред купувачите.

=> Вижте пълната класация 19-12-2007

Дъмпер това е от твойта ферма!  Wink Пак много ти мерси!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт