Да готвим охлюви заедно (игра) - 4

  • 32 475
  • 805
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 716
Привет  Laughing
Някой купи ли си готвач за 48000? Имали вариант итой да ми избяга и да "работи за конкуренцията"?
Джули, освен, че можешда видиш резултатите от състезанията на групата си и да си пишете на стената (което правим и тук), друго не виждам в групите.  Атози 100ян, не елинашия Стоенчо, когото изхвърлиха завинаги от Бг-мама?

# 766
  • Мнения: 2 716
А и друго се сещам. Много е гадно да те изхвърлят от група защото са ти малко звездичките  Confused Аз не бих изхвърлила никого. Но ти си решаваш.

# 767
  • София
  • Мнения: 44 277
Знаток - аз още първия ден си взех вип, още съм с него, но Теди беше писала, че й избягал след 2 часа....та и там всичко е на късмет, единствено имаш гаранция, че ще е с 3 звезди Wink
А и друго се сещам. Много е гадно да те изхвърлят от група защото са ти малко звездичките  Confused Аз не бих изхвърлила никого. Но ти си решаваш.

а с това съм съгласна...


А за червените звезди - в репутацията първо място е 3 златни, тези червени не ги знам Wink

# 768
  • Мнения: 6 029
А не, няма самосиндикално да решавам, моля ви се, групата е обща  Grinning

И аз не бих изгонила никой, но исках  да ви уведомя, че има и такава опция. Значи групата остава в този си вид. Иначе предполагам, че Стоянчо си е баш наш Стоянчо  Grinning

Аз пък... за три дни си купих общо 6 мондоз  Embarassed Embarassed Embarassed И спирам вече, че ужас. Но пък се обзаведох с нови развъдници, 2 нови парцела, вече всички развъдници са ми от на-скъпите  Mr. Green

# 769
  • Мнения: 2 035
Незнам дали заради бъг или нещо друго, но звездите на кандидатстващите не отговарят на действителността. Примерно имате кандидат с 3 златни звезди, можете да видите, че тоя кандидат го няма в класацията за репутация!!! След приемането му ще видите разликата!  #2gunfire

# 770
А не, няма самосиндикално да решавам, моля ви се, групата е обща  Grinning

И аз не бих изгонила никой, но исках  да ви уведомя, че има и такава опция. Значи групата остава в този си вид. Иначе предполагам, че Стоянчо си е баш наш Стоянчо  Grinning

Аз пък... за три дни си купих общо 6 мондоз  Embarassed Embarassed Embarassed И спирам вече, че ужас. Но пък се обзаведох с нови развъдници, 2 нови парцела, вече всички развъдници са ми от на-скъпите  Mr. Green
ako vi se osvobodqt 3mesta kajete.bix iskala da se prisuedinq,ako i vie iskate de Wink

# 771
Знаток - аз още първия ден си взех вип, още съм с него, но Теди беше писала, че й избягал след 2 часа....та и там всичко е на късмет, единствено имаш гаранция, че ще е с 3 звезди Wink
А и друго се сещам. Много е гадно да те изхвърлят от група защото са ти малко звездичките  Confused Аз не бих изхвърлила никого. Но ти си решаваш.

а с това съм съгласна...


А за червените звезди - в репутацията първо място е 3 златни, тези червени не ги знам Wink
samo da te popravq,4e me napysna sled 6dena.

# 772
  • София
  • Мнения: 44 277
грешно съм запомнилаа, извинявам се Wink може при някой друг да е било 2 часа.....или пък в преносен смисъл Simple Smile
отивам да нагледам добитъка Wink

# 773
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз сега имах 3-ма кандидатстващи за моята група. Единият беше с  3 жълти звездички, другия  с 3 червени и един с 2 жълти. Първо приех този с трите червени! Като го приех трите червени се изпариха, тоест не му останаха заведи!Изгоних го  Embarassed и приех този с трите жълти и той дръпна доста нагоре в класацията...Така че червените звезди са някакво ниско ниво според мен!  Peace

# 774
  • Мнения: 6 029
Странно,за тия звезди, да питаме Мондолиан  Grinning

# 775
  • Мнения: 2 910
Как точно се играе на тези предизвикателства? Преди малко се регистрирах в power 6, там ми даде възможност и от тук нататък какво, седя си и чакам ли?

# 776
  • Мнения: 111
Здравейте, регистрирах се и аз. Игричката изглежда интересна, ще черпя опит от вас  Grinning .

# 777
Как точно се играе на тези предизвикателства? Преди малко се регистрирах в power 6, там ми даде възможност и от тук нататък какво, седя си и чакам ли?
nali vijda6 na koe mqsto si?samo purviq pe4eli.ako ne si na purvo mqsto ni6to ne pe4eli6.ina4e sedi6 i 4aka6 de,no ako ne si se klasirala purva,nqma da stane6 purva kolkoto i da 4aka6.za sujalenie.

# 778
  • Мнения: 5 173
Пред чуденка съм. Имам 5 развъдника, 4 от които са климат 2000 и 1 почти най-обикновен. С най-добрата кухня съм и сега се чудя да влагам в леха от 35000, в нова земя или да подобря обикновения развъдник с такъв от 42000?

# 779
  • Мнения: 2 116
Шушулче развъдник!!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт