Да готвим охлюви заедно (игра) - 4

  • 32 467
  • 805
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 44 162
Мхъм, аз на този етап си ги смених всички с по 42000, после си взех леха и после продължих напред, като вече купувам само от последните развъдници...но - както прецениш Wink всеки си има тактика Wink

# 781
# 782
  • Мнения: 6 029
Пред чуденка съм. Имам 5 развъдника, 4 от които са климат 2000 и 1 почти най-обикновен. С най-добрата кухня съм и сега се чудя да влагам в леха от 35000, в нова земя или да подобря обикновения развъдник с такъв от 42000?

Леха.

# 783
  • Мнения: 5 173
2 на 2. Друго мнение?
В момента държа повече на количество като че ли. В предизвикателствата не съм печелила не знам от кога, но това е заради лехата - най-обикновена. И се чудя ли чудя

# 784
  • Мнения: 1 371
Бих си сменила развъдниците първо, пък после ще мисля за лехата, Шушулче. Но аз съм отскоро в играта....

# 785
  • София
  • Мнения: 44 162
купувай от магазина първо качество марули.

# 786
  • Мнения: 7 803
и лехата дава първо качество  Tired

# 787
  • София
  • Мнения: 44 162
да,ясно, че и тя дава най-скъпата....просто аз си пиша моята стратегия...първо развъдниците и марули от магазина, после леха....все пак марулите ги има в магазина...а така ще и се дигне печалбата и по-бързо ще събира черупки...., но пак пиша - всеки си преценява...всъщност някаква гигентска разлига няма кое първо, кое второ....
А за марулите от магазина имах предвид главно за предизвикателствата и състезанията.....въпреки, че аз докато си купих лехата, си купувах все то там...и си взех направо най-скъпата.

# 788
  • Мнения: 2 100
аз съм за развъдници. купих си най скъпата леха едва след като бях започнала да подновявам развъдниците, а ти имаш още работа по тях...това е моето мнение. Peace

# 789
  • Мнения: 7 803
купувай от магазина първо качество марули.
то ясно, че всеки си има стратегия и за нея говори, но прозвуча сякаш марулите от магазина са по-добро качество, затова го отбелязах  Peace

# 790
  • София
  • Мнения: 44 162
купувай от магазина първо качество марули.
то ясно, че всеки си има стратегия и за нея говори, но прозвуча сякаш марулите от магазина са по-добро качество, затова го отбелязах  Peace

а не, всъщност според мен от най-скъпата леха са по-добри от тези първо качество в магазина....иначе ест тези от магазина са по-добри от най-кофти лехата.....Wink

# 791
  • Мнения: 7 803
на абсолютно същото мнение съм  Peace

# 792
  • Мнения: 5 173
Значи ще събирам за развъдник Hug

# 793
  • Мнения: 3 698
Здрасти  Hug , на 5 и 11 място съм, хич не ми харесва  Sad .
Хубав ден   bouquet .

# 794
  • Мнения: 2 759
                     И от мен една леха  Peace. Но само, ако е най-скъпата. Преди беше по-изгодно да купуваш от магазина, но сега с тези цени  ooooh!. Тъкмо и ще ти се развие добре лехата за в момента, в който наистина ще ти дотрябва.
                    Ако не можеш да купиш най-добрата леха - нова земя и по-късно нов развъдник.
 
                    П.П. За мен принципно е най-добре да запълниш местата със среден клас развъдници, и едва тогава да започнеш да ги обновяваш... Или поне да държиш един супер развъдник, който да ти работи за състезанията и в който да развиваш охлювите. Когато започнеш да обновяваш развъдниците, от него ще си взимаш развити охлюви и ще ги слагаш в новите.

Общи условия

Активация на акаунт