За шопинГ точката...

  • 3 681
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 039
обичам сама, но мъжът ми да носи торбите Mr. Green
пазарувам 99% "от вън" и торбите бързо натежават, задължително трябва да има кой да ги носи и  това да не съм аз. Ако случайно съм сама, съм снабдена с куфарче с колела, което се тъпче и после се накичва отгоре с торби.

# 76
  • Мнения: 648
   Истинският шопинг,който ме разтоварва максимално е самостоятелния. Малко са хората около мен, които да понесат няколко часов обход Mr. Green С Милото пазарим само, когато знам точно какво искам, и точно къде да го намеря Blush
Обичам да шопингувам със сестра ми, понякога и с приятелка.

# 77
в българия шопингът е оскъден и ви се чудя за какво купувате като може да пестите цял живот и да си купите порше карера например

# 78
  • Мнения: 2 952
 Joy  Мъж  в МОЛ - или седи  с на жена си чантата в ръка пред магазина облегнат да чака и гледа  вяло  наред с другите чакащи мъже , или направо отива да  яде нещо на барчето и си определяме среща по мобилния като свърша да обикалям.
  Обичам сама да съм, но рядко се случва сега с малките , хем съсм с  количка за близнаци и е трудно   Rolling Eyes


но от МОЛ - овете не се отказваме

# 79
  • Мнения: 274
Направо мразя да пазарувам! Особено пък по празниците...отврат. Обикновено предварително си намислям какво точно и приблизително откъде и с нисък старт прехвърчам възможно най-бързо през определеното място. Умът ми не побира какви са тия хора, които са в състояние да обикалят по магазините цял ден или да станат в 5 за откриването на някой МОЛ.... ooooh!

# 80
  • София
  • Мнения: 62 595
Направо мразя да пазарувам! Особено пък по празниците...отврат. Обикновено предварително си намислям какво точно и приблизително откъде и с нисък старт прехвърчам възможно най-бързо през определеното място. Умът ми не побира какви са тия хора, които са в състояние да обикалят по магазините цял ден или да станат в 5 за откриването на някой МОЛ.... ooooh!

Ох, вече си мислех, че съм единствената, необичаща пазаруването. Вече сме две. wavey

# 81
  • Мнения: 1 052
Аз пък нямам пари, с които да си стимулирам шопинГ точката.
Иначе с мъжа ми понякога, не прекалено дълго, но всеки път плодотворно и парихарчещо. Аз ценя неговото мнение, даже сега съм с панталони, които той ме посъветва да купя.

# 82
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
в българия шопингът е оскъден и ви се чудя за какво купувате като може да пестите цял живот и да си купите порше карера например

Да, ама Поршето ще ми издразни точката веднъж. Пък и ще съм на такива години, че няма да имам време да му се порадвам Mr. Green

# 83
  • Мнения: 7 112
После ще си чешеш точката в авто-магазини и форуми.  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 3 405
в българия шопингът е оскъден и ви се чудя за какво купувате като може да пестите цял живот и да си купите порше карера например

Но, например, можем да го вземем на лизинг и след три години да го заменим с по-нов модел. Примерно.

# 85
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Анджи, ти си гений! Така имам гарантирано тригодишно дразнение.

# 86
  • Мнения: 89
Направо мразя да пазарувам! Особено пък по празниците...отврат. Обикновено предварително си намислям какво точно и приблизително откъде и с нисък старт прехвърчам възможно най-бързо през определеното място. Умът ми не побира какви са тия хора, които са в състояние да обикалят по магазините цял ден или да станат в 5 за откриването на някой МОЛ.... ooooh!

Ох, вече си мислех, че съм единствената, необичаща пазаруването. Вече сме две. wavey

 Peace подкрепям с две ръце  Hug

# 87
  • Мнения: 3 782
Колкото и странно да звучи обичам да пазарувам с приятеля ми, може би защото все още не сме семейство,но се спогаждаме. В началото му беше малко трудно,но пък има усет за красивите неща,така че го вземам като консултант.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 407
Обичам да пазарувам.
Сама.
Много трудно мога да споделя този върховен момент и то само с богоизбрана група приятелки с дългогодишни заслуги.

# 89
  • Мнения: 2 309
Пазарувам само и единствено с мъжа ми  Laughing той ходи след мен и носи пакетите, а аз обикалям за 2 минути магазина и изхвърчам. Мразя да пазарувам, за разлика от него, той все ме влачи на пазар и аз горкана съм принудена да пръскам пари  Crossing Arms все едно ги бера от палмата сутрин  Crossing Arms често той ме дърпа към някой магазин, а аз седя отпред и чакам той да си разгледа какво има вътре. Полвината ми дрехи той ги е купувал, ако можеше всичките щях да съм най-щастлива  Laughing с приятелки съм излизала два-три пъти и май повече няма да ми се случи, не издържам нито физически, нито психически на тяхното темпо.

Общи условия

Активация на акаунт