Разградлийки - волни птички возят малчовци в шейнички

  • 8 503
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Браво, Аз съм си! Аз обаче съм по яденето на торти, а не по правенето и по принцип също предпочитам "Ванеса", но на "Терамаркет" "Гараш"-ът ми се видя по-голям от този, който взех миналата година и лакомникът в мен веднага направи поръчка. Така или иначе ще трябва да купувам две торти - за бабешкия рожден ден и за детското парти. Ще докладвам дали детето е останало доволно.

# 16
  • Мнения: 3 219
Ний пък бабешки рожден ден няма да правим, да дойдат да донесат подаръците само Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 779
Ний пък бабешки рожден ден няма да правим
Някой да обясни на непросветените моля    newsm78  Hug   
Уф че съм и аз то не било бебешки  а бабешки .Извинявайте,явно съм много разсеяна днес.  Thinking

# 18
  • Мнения: 3 219
Ух, Поли, разсмя ме Joy

# 19
  • Мнения: 201
Ний пък бабешки рожден ден няма да правим, да дойдат да донесат подаръците само Mr. Green
И много добре правите, но така сме ги научили нашите баби, особено едната /сещай се коя  Wink /.
Поли, той бабешкия малко на бебешки мяза.  Laughing

# 20
  • Мнения: 500
О!То имало нова тема бе...А честита да ни е!

# 21
  • Мнения: 39
Запис и от мен в новата тема. Марго,  bouquet !
Танче, желая ти бързо оздравяване на децата и да се разминете леко.  Praynig
Пуфи, честито за офертата. Решението дали ще я приемеш си е твое, но нали знаеш приказката за птичето, което само веднъж каца на рамото...  Hug
Поли, мерси за кафето!
Иначе и ние сме позакичили дома празнично. Част от украсата даже вече даде фира - много напира да ги пипа тези Снежковци по прозорците Калоян. До Коледа може да не ни остане нито една фигурка от изкуствен сняг та ще трябва да се вихря пак със спрея.
Момичета, искам да ви питам дали някоя от вас е поръчвала торта от "Терамаркет" и ако да - доволна ли е, че там дадох заявка за "Гараш" на Дани - обожава я. Вземала съм му парчета от магазина и ги харесва, но цяла торта за рожден ден   newsm78. Миналата година поръчвах пак такава във "Ванеса" - все едно я бяха пекли в тава от кукленски сервиз.
Успешна седмица на всички!
        Миа ако си яла торта "Гараж" от "Ванеса"-та и ти харесва и на "Терамаркет" ще ти хареса,защото рецептата е взета от" Ванеса" а пък и една от сладкарките, която работи в "Терамаркет "работеше във "Ванеса ".А пък за това че ти се е видяла малка тортата миналата година -по принцип така изглежда но те ги правят стандартни (12 парчета )можеш да си поръчаш и по голяма

# 22
  • Мнения: 50
Ау, то има нова тема. Известно време няма да мога да ви чета от работа. Днес ми беше първият работен ден на новото място и ми се зави свят от цифри Crazy, така ме цепи глава.......

Иначе Павла има сополи, но засега удържаме фронта Praynig. В тоя Сити център навсякъде торти и шоколадови бонбони или нещо за ядене продават. Днес цял ден ми се яде от тия вкусотии  Mr. Green. Ама много скъпо бе........ Crazy. Имаме Снежанка, дядо Коледа и Джуджета, които свирят и всички заедно танцуват  Mr. Green. Из целия магазин са украсили, много е красиво...
Лека вечер от мен  Hug. Всички болнички да оздравяват бързо.

# 23
  • Мнения: 2 779
Честита ти нова работа gicheva ,дано бързо се адаптираш и колегите да са супер   bouquet
Мирка....ти много яко се покри мила,аз вече се притеснявах че ще изпишем темата  без теб   remybussi
Аз съм си тортата изглежда много добре ,убедена съм че и на вкус е толкова добра.Мога ли да питам с какво си правила шала и шапчицата?

# 24
  • Мнения: 500
Дядо Коледа живее вкъъщиии! Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173740&photo=47

# 25
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте Hug Hug Hug


аууууууу вече знам къде да оставям писмата до Дедо Коледа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро !  kaffeetrmker_2 Coffee kaffeetrmker_2

Моля ако някой има идеи за заглавие за следващите теми да ги сподели , а аз  ще ги впиша на първата страница.  Peace

# 27
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добро утро
ето кафето


 А За заглавие предлагам - "Празници, подаръци и ........ бира в Разград всичко има"

Успешен ден на всички Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 500
Добро утро и от мен!
Ели,що не мина вчера?
За заглавие предлагам:"Разградските мами посрещат/посрещнаха( Mr. Green)/  Новата година с юбилейна трийста тема!"

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 10:22 от Mirkata

# 29
  • Мнения: 441
Добро утро,мерси за кефенцето  bowuu
Ние вчера ходихме до Шумен и купих на децата подаръците за Коледа.Мирка,да не забравиш да пратиш дадо Коледа да ги раздаде  hahaha
Ние за Нова година сме канени у Христина и живот и здраве заедно ще посрещнем Новата година  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт