Разградлийки - волни птички возят малчовци в шейнички

  • 8 501
  • 313
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31
Здравейте, мили мами! Надявам се да ме приемете в голямото Ви семейство. Сестра ми държи "Магия". Ако искате мога да резервирам места, след като уточните бройката. Проблема е там, че няма жива музика, но иначе не е лоша. Ако имате въпроси. Аз сам на линия.

     Миме, добре съм. Ходя на бач. Лудницата е пълна. Ти кога ще си иджаш в Рз. Позабравихме се. newsm45 newsm45

# 31
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Хора помагайте,пропуснахме първия том на детската енциклопедия на Труд и сега където и да търся ...тц,няма.Разтърсете из реповете в Разград,мооооооооля. HugПосле ще почерпя. Mr. Green
 gicheva виж моля те и в Сити центъра на партера,там обикновенно намирам всичко.Ако има свиркай,веднага ще скокна до там. Hug

# 32
  • Мнения: 2 774
Добър ден и от мен ,мерси за кафето  Flutter
Мирка малката е много щастлива  Joy как пипа помпона,много е сладка,а дядо Коледа като ви посети донесе ли подаръци ?
 welcome на qnikzp

# 33
  • Мнения: 441
Барбе,не се скатавай ами пиши,че ми липсва чувството ти за хумор  Hug

# 34
  • Мнения: 31
Благодаря за топлото посрещане!   bouquet

# 35
  • Мнения: 441
Аз да ви се похваля.Братовчедка ми са се върнали от Египет с мъжа си и сега ми изпращат снимки.Това пътуване им беше подарък за сватбата.Изкара ли са си страхотно,а снимките са направо супер.

# 36
  • Мнения: 3 219
Танче, плува ли в реката Нил един страшен крокодил ???? Whistling

# 37
  • Мнения: 441
Танче, плува ли в реката Нил един страшен крокодил ???? Whistling
Крокодил не знам ама маймуна има  hahaha

# 38
  • Мнения: 4 585
Да ви споделя лоша новина - в у-ще Н Икономов е починало момче в резултат на сбиване.
Седмокласник.

# 39
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте Hug Hug Hug

.........
Ели,що не мина вчера?
......................................"

Неможах - с мъжо ходихме да оправя един комп.
Даже не отидохме в зала Изкуство, където се откри изложба и свеки има цяла картина. Та днес ходихме да я видим Mr. Green

# 40
  • Мнения: 31
Да ви споделя лоша новина - в у-ще Н Икономов е починало момче в резултат на сбиване.
Седмокласник.
Ужас! Днес ли е станало това! Определено малките са с по - буен характер.
  Искам да попитам някоя от вас имала ли е киста на яйчниците

# 41
  • Мнения: 3 219
Да ви споделя лоша новина - в у-ще Н Икономов е починало момче в резултат на сбиване.
Седмокласник.
Ужас, някви подробности знаеш ли ???? Миа ако се включи, може нещо да каже, нейния Дани е точно седми клас.

# 42
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Да ви споделя лоша новина - в у-ще Н Икономов е починало момче в резултат на сбиване.
Седмокласник.
Ужас, някви подробности знаеш ли ???? Миа ако се включи, може нещо да каже, нейния Дани е точно седми клас.

ето това намерих само ...
, а и по принцип в наща хубава държава нещата стават бавно ... не вярвам скоро да има точни обеснения и подробност ....

няма да коментирам случката че ще си изпрося бан ....  Whistling
само ще кажа ....
"Боже сами ще се унищожим ,боже...."  ooooh! Tired

Да почива в мир детенцето ... Praynig

# 43
  • Мнения: 3 219
Шокирана съм и безмълвна Shocked
Клетото дете baby_neutral

# 44
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Да ви споделя лоша новина - в у-ще Н Икономов е починало момче в резултат на сбиване.
Седмокласник.

 Shocked Shocked Shocked
 това е ужасно

Общи условия

Активация на акаунт