Обичате ли да ходите на СПА процедури??

  • 2 250
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

ми аз не оби4ам. особено масажи_ненавиждам да ме пипат, отег4авам се безобразно, изобЩо не релаксирам. мноого рядко, в компания мога да се прежаля за хамам, или за топъл минерален басеин.

(изклЮ4вам козмети4ката от спа процедурите, въпреки 4е и нея я имам за необходимо зло Laughing)

# 16
  • София
  • Мнения: 228
Обожавам! Напоследък с мъжа ми сме тотално зарибени по Стримон СПА Клуб. Ходихме за първи път през октомври и от тогава при първа възможност заминаваме за това местенце. Не мога да кажа коя процедура ми е любима, допада ми всичко.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако басейна е спа-процедура, значи аз обичам спа-процедури   Laughing
Ами щом е в спа център, значи е спа Laughing
Много ме ошашкахте с тия масажи бе, не знаех, че не бива по време на бременност Rolling Eyes Свекърва ми е рехабилитатор и с предната ми бременност си ми правеше масажи на гърба редовно. Ще я попитам по-подробно!

# 18
  • Мнения: 433
Глупости,аз специално ходех на масаж по време на бременността.За това има и маси за бременни с място за тубмака

# 19
  • Мнения: 3 241
Ако басейна е спа-процедура, значи аз обичам спа-процедури   Laughing


Хаха, хареса ми това за басейна Simple Smile
Аз басейни посещавам често, но не като спа-процедура... дори като се замисля си е точно обратното.

А масажи, сауни и т.н. много обичам, но тук цените им са доста високи. Добричкият ми мъж ми беше подарил за миналата Коледа цял цикъл масажи, не посмях изобщо да погледна колко пари струваше

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
[Ами щом е в спа център, значи е спа Laughing
Много ме ошашкахте с тия масажи бе, не знаех, че не бива по време на бременност Rolling Eyes Свекърва ми е рехабилитатор и с предната ми бременност си ми правеше масажи на гърба редовно. Ще я попитам по-подробно!

Белинда,спокойно можеш да си ходиш на масаж PeaceВ СПА-центъра,който посещавам си пише"Масаж за бременни" пък дори  да не е го пише масажиста нали знае как да подходи към бременна жена NaughtyЯ се наслаждавай и на бременността и на масажите!

# 21

Общи условия

Активация на акаунт