Отговори
# 180
  • Мнения: 54
asja  дори да ти се струва, че нямащ нищо за разказване, на нас всичко ни е интересно Simple Smile
Doly_dog и аз съм така изнервена откакто забременях, почти непрекъснато с малки изключения, но какво да се прави.
Не е лесно да носиш живот в утробата си и се надявам, че нашите близки ни разбират:)

# 181
  • Мнения: 165
И на мен много често ми е нервно ,но се опитвам да мисля само хубави неща и се успокоявам,защото нали казват ,че ако мамите са нервни през бременноста и бебчетата после са по-нервни.
За сърцето аз като си легна вечер и бие толкова силно ,че имам чувството ,че  чак гърдите ми мърдат.И след двайстина минути се успокоява.Аз също не спя добре от няколко дена. Shocked

# 182
  • Мнения: 134
добро утро   bouquet
аз да ви кажа винаги съм била със спането така ....... Shocked Shocked Shocked седя ококорена до сред нощите а сутрин  ooooh! нищо и никои не е в състояние да ме събуди........
и аз съм 10кг. отгоре и имам чувството,че корема ми расте всеки ден #Crazyнещо взе да ми става тежко а е много рано да не казвам прекалено рано да ми тежи ,с предишната бременност в началото на 6 месец едва ми пролича а сега съм като пингвин Close #2gunfire

# 183
  • Мнения: 54
Аз съм качила около 6 кг, но ми се струва вече трудно. не мога да си представя как ще се чувствам в 9-ти месец.
А и как ще работя още 2 месеца....
Искате ли мами да се видим отново по време на коледните и новогодишните почивни дни.
Аз до 25-ти няма да съм в София, но след това съм на линия до Нова година.
Освен това като чета понякога форума на мартенските мами-те редовно нходят на училище за бременни на лекциите на "9 месеца", не е зле и ние да започнем да ги посещаваме по някое време, какво мислите?

# 184
  • Мнения: 194
Привет! Отдавна не съм писала. Сутрин си правя едно сокче. Ябълки, червено цвекло, някой път слагам и морков, като ябълките са три пъти повече от цвеклото. В книгите, които имам пише, че за седмица хемоглобина се вдига. Мисля след няколко дни да си пусна едни изследвания. Другото, което напоследък много ми се пие е фреш от портокали.
Хубави дни на всички.

# 185
  • Мнения: 96
Ето ме и мен. Като казвате, че ви прескача сърцето какво точно имате предвид newsm78 Извинявайте ако въпроса ми е тъп Simple Smile Аз на моменти имам силно сърцебиене без видна причина...

И аз съм станала много чувствителна, но се старая да изразявам емоциите си, да ги споделям с мъжа ми, нищо негативно да не задържам в себе си. И също като Криси се "настройвам" на положителни вълни, които се надявам преливат към малката Praynig

Vanyivan, ще се радвам да се видим пак, но моята Коледна програма е много тежка, така че ако улуча деня, в който ще се събирате - ще дойда, но се съмнявам Sad

# 186
  • Мнения: 90
 Здравейте и от мен,
 И аз от вчера съм зле с настроението, рева по няколко пъти на ден. На всичкото от горе мъжа ми изобщо не става за споделяне на подобни тревоги. Като се разстроя, той просто млъква и както казва, чака да се успокоя. Че аз като ще се успокоявам сама той за какво ми е? Така де... smile3514

# 187
  • Мнения: 54
vercho ще каже кога си свободна и ще се организираме тогава.
Важното е да се съберем всички или поне голяма част от мамите в София Simple Smile

neddi11 много трудно според мен един мъж може на 100% да разбере как се чувастваш, независимо колко те обича. Те са много по-различни от нас, но за това са другите мами около нас, с които можем да споделяме всичко и със сигурност никой от нас не остава безразличен към тревогите, болките и реадостите на останалите.
Колко е хубвао, че се познаваме, макар и да общуваме само виртуално;))

# 188
  • Мнения: 410
аз се ошетах и сега почивам.аз със моя татко нямам проблем,като забременях и той много чете за бременната жена,състояния и т.н.сега е запознат и като ме види да беснея само ми вика:''Не се ядосвай че разтройваш бебето,защо го мъчиш сега........".и аз се успокоявам.до после мами аз отивам на разходка Mr. Green

# 189
  • София
  • Мнения: 289
Да за съжаление мъжете (или поне повечето) трудно биха разбрали тези наши "лудости" Sad
Моя мъж е много търпелив и на моменти виждам че дава всичко от себе си....ама аз съм станала непоносима! И си го знам, пък и напоследък само се караме за глупости Sad
Много ми е гадно защото аз съм виновна и си го осъзнавам, ама след свършен факт. Лошото е че всеки човек си има предел и се надявам да се укротя преди да съм дъстигнала неговия.
Как само се променяме....или поне аз !

И сега тея изпити съвсем ме доизнервят...гадост.

Аз също се мъча да мисля за позитивни неща и да си оправям настроението, на моменти успявам Simple Smile

# 190
  • Мнения: 54
мамита, като ви гледам лентичките и така се радвам-почти всички сте вече в 6-ти месец. Аз нали съм с термин в края на април, все още съм в средата на 5-ти месец, но важно е всичко да е ок.
Аз се успокоявам като чета понякога форумите на мамите, които току що са родили и като виждам колко са щастливи с малките си бебенца, как им се радват и мен ме обзема такава еуфория, че след няколко месеца и мен ме очаква това щастие.
Много хубави моменти ни предстоят:)



# 191
  • Мнения: 116
 В момента съм бясна. Бях се настроила да изляза в квартала с други бременни мами на кафе, обаче мойто мамче днес е събрала всички ключове и сега съм без ключ и си стоя вкъщи. Знам, че не е виновна жената, ама на, аз си рева тук, като че ли е свършил света.  cry  Осъзнавам го, че не е толкова фатално, че не съм излязла, но ми е такова и се чудя как да се успокоя. Не ми е за друго, ама вредя на бебооо. Казвали са ми при такива моменти да пия вода със захар, за да се успокоя, но и това не помага. Дайте ми съвет, че милото ми бебешорче......

  А доколкото за съпруга и неговата търпимост към мойте глупости. Опитва се човека да ми угоди и да не се караме, но аз съм си гаднярка и понякога не издържа милия. Скараме се за 10 мин сръдня и той пак почва да ми тича по гъза   dont .  Милото ми как ме понася изобщо не знам.

# 192
  • Мнения: 96
Вчера четох истории на майки, родили по естествен път (в сайта, който ви пуснах). Много успокояващо ми подейства. Ето линк http://estestveno.com/index.php?pageid=2&langid=0&itemid=-2&cid=1010
 Hug

# 193
  • Мнения: 54
vercho, прочетох 3 от тези разкази и се разплаках, много са хубави, ще ги изчета всичките.

# 194
  • Мнения: 1
Здравейте априлски мамчета.Със много смелост реших и аз да се включа във темата и да споделя мойто щастие със вас.И аз очаквам бебче април месец термина ми е на 27.04.2008

Общи условия

Активация на акаунт