Отговори
# 300
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Добро утро  bouquet
Аз май съм понастинала , глямо кихане му удрям.
Ние не сме мисили още за количка , от вас взимам идеи  Wink Преди всичко много се чудя дали да не е лятна количка , защото беба ще е лятно бебе или да е комбинирана.

# 301
  • варна
  • Мнения: 147
Добре дошли на новите мами Hug
Сладка мама,почивай колкото трябва и мисли позитивно!

# 302
  • Мнения: 116
 Добро утро и от мен!  Hug
  И ние си имаме първи сняг...
  261uu newsm44

# 303
# 304
  • Мнения: 17
Здравейте всички бъдещи априлски мамчета! Искам да споделя с вас, че живот и здраве и аз ще съм една от вас!Терминът ми е определен за 16 април, но с точност оня горе знае  Grinning

# 305
  • Мнения: 130
Zdraveite na vsi4ki...Dali ste mi pomognete? Kak da spodelq s vas snimkite si ot #D-to? Vie spodelili li ste gi nqkade? Az nesto trudno se opravqm s tozi dorum - samo sam edin gol potrebitel...

A s kolko kilograma ste otgore do momenta?

Badete zdravi vsi4ki! Laughing

# 306
  • Мнения: 1 479
Урааа, най-накрая и във Варна заваля сняг! Дано да натрупа до довечера, че поне да отъркаляме децата в снега.


Добре дошла etaniel   bouquet

Моля те, кажи кога точно ти е терминът, за да мога да те включа в списъка от първа стр. Предполагам, че си от София, ако искаш напиши на колко си години и дали е известен полът на бебчо.


Момичета, не знам защо се впечатлявате от теглото на бебчо. Нали ви е ясно, че това не е реално тегло, защото няма как да се "претегли". Гледайте другите мерки - диаметър и обиколка на главичка, обиколка на корем и дължина на бердена кост. Това е по-важното. От тези мерки се прави статистическа прогноза колко е теглото не бебето.



Здравейте, отново!

Да ви кажа за статистиката, 4е терминът ми е определен за 29.04.08, от София съм, на 27 г., първа бременност, полът ще стане известен (евентуално) на 18.12, когато съм на фетална морфология (но по предварителни данни е момче) и много ще се радвам да съм 4аст от вашата група  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт