Отговори
# 285
  • Мнения: 56
Сладка мама и аз съм като теб,само 4е шииката ми е 3,8см и не ми направиха серклаж.Умирам от страх...дано бързо мине този 6ти месец.Аз се опитвам пове4е да по4ивам,но по принцип още ходя на работа и доста 4есто ме наболява ниско доло.Дано вси4ко е ок с  теб

# 286
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен аз също чакам бебче през април. Чета почти всички темички но нямам време да пиша. Още ходя на работа и не остава време.
Лека бременност на всички мами.

# 287
  • Мнения: 137
anilinda, и на мен в един магазин ми наговориха такива глупости за  Chipolino, и колко били тежки количките им. А най добрите били CANGAROO, леки удобни и тн.След като слушах продавачката 10 мин. и обясних че имам Бевърли Вип на Chipolino, и няма нищо подобно.Возила съм Марти 2 години в нея и е напълно здрава, много удобна с голям кош за бебето,голям кош за багаж.Най- вероятно в магазините получават бонуси при продажба на дадена марка.Бонуса е примерно ако продадат 10 колички получават 1безплатно,и при продажбата си пребират 250 лв.Така, че сама си прецени  

# 288
  • Мнения: 4 308
Най- вероятно в магазините получават бонуси при продажба на дадена марка.Бонуса е примерно ако продадат 10 колички получават 1безплатно,и при продажбата си пребират 250 лв.Така, че сама си прецени  
Или пък гледат да продадат тази стока, при която имат най-голям марж.

# 289
  • Мнения: 116
anilinda, и на мен в един магазин ми наговориха такива глупости за  Chipolino, и колко били тежки количките им. А най добрите били CANGAROO, леки удобни и тн.След като слушах продавачката 10 мин. и обясних че имам Бевърли Вип на Chipolino, и няма нищо подобно.Возила съм Марти 2 години в нея и е напълно здрава, много удобна с голям кош за бебето,голям кош за багаж.Най- вероятно в магазините получават бонуси при продажба на дадена марка.Бонуса е примерно ако продадат 10 колички получават 1безплатно,и при продажбата си пребират 250 лв.Така, че сама си прецени  

 Абе и на мен ми мина нещо подобно през ума, ама аз да си питам......  newsm78  Пък и като гледам по града, кажи-речи всяка 3-та е с количка на Chipolino,а и доста известна марка е.... Ще отида и в друг магазин, но ще изчакам да излезе преди това новата колекция. Вие избрали ли сте вече количка за вашето бебе?
  А, и да попитам... Гледах и креватчетата и се чудех какво да избера дървено или сгъваема кошара за спане и игра?? Или пък и двете ще са ми от полза?

# 290
  • Мнения: 100
*vera Hug,безкрайно ти благодаря за компетентния отговор!!!!Не мога да ти опиша как се зарадвахме,че най-сетне получаваме адекватно обяснение на проблема...,с твоя помощ!  bouquetЩе се пробвам да открия този чай,дано помогне.

Хайде,давайте новата темичка,че ще ни заключат. Simple Smile

Добре дошли на всички нови априлки!!!
Поздрави на всички стари Peace!

# 291
  • Мнения: 319
anilinda количката която аз ще купя със сигурност ще е Кенгуру-Виктория Peace
Аз пък колкото и магазини да посетя все Бертони ми предлагат продавачките Thinkingа аз не ги харесвам.От Чиполино -Пуки ме отказаха понеже била много тясна и неконфортна за бебето след време.Аз си направих тема специално за Кенгуру-Виктория и отзивите засега са много добри Peace
Ето тук можеш да ми погледнеш темичката Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=248153.0

# 292
  • Мнения: 2 751
И аз харесвам количките на Чиполино, но е вярно че е малко Тото 6 от 49 с качеството.
Много дефекти дават, а има някои, които са много издържливи.

Нашата първа количка беше на Хаук и съм много доволна.
Сега още търся. Харесала съм си една на Чико
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1222
Ама не уплътнява добре в легнало положение. Духне ли вятър, ще му духа на детето  Thinking

# 293
  • Мнения: 100
Аз съм от доволните относно количките Чиполино,но че са тежички-тежички са.

# 294
  • Мнения: 407
Зависи най-много на каква количка ще попаднеш. Моята е на Чиполино и е почти счупена, но на моята приятелка , с която си гледаме децата заедно е съвсем здрава, а е същия модел.
Става въпрос за Пуки.

# 295
  • Мнения: 410
аз да ви кажа не ме интересува каква марка е стига да ми е удобна да я сгъвам лесно,че тука с тия коли навсякъде-то друго не се прави.........но не съм и избирала,само още оглеждам,а за креватче избрахме комбинирано до 12 год.ама е доста скъпичко,с много шкафчета като се разпредели за после.засега само гледаме а пазара чак края на февруари-март.таткото е категоричен да се взима по рано.аз пак съм се ококорила по нощите Shocked Shocked Shocked,ама няма как.ще хапна и ще легна пак.

# 296
  • Русе
  • Мнения: 154
Добро утро момичета  Hug !!!
Днес и аз съм сред раннобудните  Crazy .Преди малко таками се схванаха и двата крака ,че се събудих и повече не можах да заспя  Sad  .
Днес ще ходя на гости на една малка бебка и вече нямам търпение да мине 10 часа,че да я намачкам едно хубаво  Heart Eyes !!!
Лек ден на всички мами   bouquet !!!

# 297
  • Мнения: 90
 Честит първи сняг на пловдивските мами! Hug Навън е прекрасно, дано да става за излизане!  261uu

# 298
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен Simple Smile

Добре дошли на новите мами и леко бременеене Simple Smile

СЛАДКА МАМА пази се много ако трябва и два месеца да лежиш - определно ще си заслужава трудностите! Ние сме с теб и без лоши мисли, този път всичко ще е наред ще видиш Simple Smile В крайна сметка всяко зло за добро, сега време доброто да дойде Simple Smile Хайде по-оптимистично че лятото трябва да запознаем нашия мъж с твоята мома  Laughing

Аз за сега съм чувала само добри отзиви за Пуки-то на Чиполино и аз също нея съм си харесала, а доколкото ходих и гледах на Чиполино и CANGAROO са почти еднакви и като размер и като функции, ама има време де Simple Smile
Аз тази седмица посетих един магазин и си харесах още един модел : http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=61&products_id=139
на картинката не се вижда много добре но в магазина ми се стори страхотна Simple Smile И разцветките са много добри Simple Smile

И при нас пак вали сняяяяяяг  Hug Аз съм много щастлива Simple Smile

Хубав ден Simple Smile

# 299
  • Мнения: 2 531
. Гледах и креватчетата и се чудех какво да избера дървено или сгъваема кошара за спане и игра?? Или пък и двете ще са ми от полза?
Аз имам и двете, купени още с първото дете!Сгъваемото обикновенно стои в хола , че човечето не иска да стои само в спалнята! Според мен е удобна , но не е за постоянно, освен ако не и купите допълнително матраче ! Най удобни са кошарите на които се регулира височината на дъното за да не се навждате излишно отначало, а като поотрасне пък да не пада!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт