Миглена Ангелова ще се жени за 4-ти път

  • 13 300
  • 251
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 573
Тая взе майтап да си прави вече Crazy

# 76
  • Мнения: 3 153
Календеров, не лъжи. Кани те през ден в предаването си. Хвърлила ти е око и на теб, кво ми се правиш на тих, скромен и набожен?  Crossing Arms
Дали тя ме познава, е друг въпрос. А по вашата логика ("през ден"), щом не ме е канила вчера, трябва да ме покани утре?
По основната тема: Това, че жената има много деца от различни мъже, нима е лошо?
Календеров, момчето ми, ти да не си кандидат за 5тото място догодина??? Че в такава пламенна защита си се впуснал? Mr. Green

# 77
  • Мнения: 6 417
Календеров, не се крий, бъди мъж и отговори  да не отговарям аз Mr. Green  А сватбата е на 18 декември, във вторник. Що вторник? Може би само в този ден не се е омъжвала досега. Дано й е на късмет!  Whistling

# 78
  • Мнения: 2 553
Явно много се харесва с булчинска рокля  ooooh!

# 79
мале тя пък се разсипа , не и ли омръзна #Crazy #Crazy #Crazy

# 80
  • Мнения: 1 312
Супер, много се радвам за нея.
Хубаво е че  има хора на които не им пука от хорското мнение, и си живеят живота .

 Peace

# 81
  • Мнения: 6 164
Палавница Joy

# 82
  • Мнения: 2 013
Четейки темата си мисля, че тази жена е старомодна.
Сексът повод ли е за сватба? Защо трябва да се жени за всичките си сексуални партньори newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 1 105
Браво на жената! Четири деца е родила, изградила добра кариера, изритала от живота си неподходящи мъже. Дано този мъж да я направи щастлива!

То така като гледам тя май все на неподходящи попада Rolling Eyes. Можем да вържем басче, че и този ще се окаже такъв. Можем да си направим форумско залагане Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 203
 Тц тц, е не се ли научи таз жена бе пфуууу hahaha

# 85
  • Мнения: 6 417
Браво на жената! Четири деца е родила, изградила добра кариера, изритала от живота си неподходящи мъже. Дано този мъж да я направи щастлива!

То така като гледам тя май все на неподходящи попада Rolling Eyes. Можем да вържем басче, че и този ще се окаже такъв. Можем да си направим форумско залагане Grinning
Нееее  Naughty Досега се женеше за бедни смотльовци, които нямали амбиция да се развиват. Този път младоженецът е различен-на възраст, с 4 отгледани деца, с пари и с тъмно минало.  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 391
До края на годината Миглена ще сключи N-тия си брак. Младоженецът е хасковлия на порядъчна възраст.  Tired

И кво от това?

# 87
  • Мнения: 4 585
Абе не й ли завиждате малко, а? Скъсвате си гъзягите от фитнес, стомасите си от диети, потдържате заветните 46 кила, дещо поникне косъмче го отскубвате, наривате пари за фурла и Кристиан Диор, НО, опашката от принцове на бели коне е пред портата на Мигленчето.
Нито е първа младост, нито е първа кипра, нито е първа употреба, пък що така?

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Абе не й ли завиждате малко, а? Скъсвате си гъзягите от фитнес, стомасите си от диети, потдържате заветните 46 кила, дещо поникне косъмче го отскубвате, наривате пари за фурла и Кристиан Диор, НО, опашката от принцове на бели коне е пред портата на Мигленчето.
Нито е първа младост, нито е първа кипра, нито е първа употреба, пък що така?

Еми щото е разтропана пачавра, дърта ама се озърта, милата! Да е жива и здрава дълги години, сега ако се съберат ще имат 8 деца ...   newsm20

# 89
  • Мнения: 89
Ми да се жени,ако иска и за 10ти път нейна си работа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт