"Окна"

  • 12 117
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 199
Зяпам го и аз,но започвам да се замислям дали не е режисирано newsm78.Според мен разиграват някакъв сценарий,а ако не е така значи руснаците не са в ред.
Да, режисирано е!Това ,което излъчват в България сега е много старо! Гледах това предаване още като живях в Русия.Нагиев отдавна с почти нула номер прическа!А там май е с дълга коса!
Той е много известен в Русия актиор и водещия! Определено в първия момент може да изглежда противен, но аз много го харесвам,онзи тип мъже ...грозни ,но чаровни!За чувството за хумор да не говорим...Забелязах ,че не всичко ,което звучи смешно на руски след превода ...пак е смешно....

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Зяпам го и аз,но започвам да се замислям дали не е режисирано newsm78.Според мен разиграват някакъв сценарий,а ако не е така значи руснаците не са в ред.
Забелязах ,че не всичко ,което звучи смешно на руски след превода ...пак е смешно....
Права си! Не, че знам чак толкова добре руския де.  Grinning Но оределено се радвам, че не е дублирано. Друго си е да му чуваш гласа в оригинал.  Embarassed
Според мен също е режисирано и то не винаги умело. Точно заради това ми е тъпо като формат. А и дори да не беше, "жълтото" и елементаризма са в повечко.
Изтрайвам всичките глупости само и единствено заради Нагиев.

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 15:43 от Северина

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Едно време го даваха на руската. Някой знае ли дали изобщо се излъчва отново с нови серии или е свалено от ефир завинаги?
Наистина е много смешно на моменти със субтитрите, друго си е да се слуша без консерванти.
Понякога гледам руската телевизия и имат много добри попадения, особено с документалните филми.

# 18
  • София
  • Мнения: 15 473
Свалено е отдавна.Аз не чета, само ги слушам. Но дъщерята, нали не е учила руски казва, че за нея е абсолютно неразбираемо. Е това ми е много чудно, да не може да  разбере нищо на руски, а и винаги съм се чудила, че и руснаците не ни разбират. А двата езика са толкова близки.И на македонците и сърбите се чудя как така не ни разбират. Ако не всичко, поне смисъла може да се схване.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И аз съм се чудила как така не разбират. Все си мисля, че не искат.  Mr. Green
Много ме кефи да слушам сръбски филми и изпадам в ярост ако са дублирани. Скоро гледах "Караул" и нищо, че всяка втора дума беше "е.ем ти...." ми дойде като мехлем за душата изтерзана от х'американски тъпотии. Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз съм се чудила как така не разбират. Все си мисля, че не искат.  Mr. Green
Много ме кефи да слушам сръбски филми и изпадам в ярост ако са дублирани. Скоро гледах "Караул" и нищо, че всяка втора дума беше "е.ем ти...." ми дойде като мехлем за душата изтерзана от х'американски тъпотии. Simple Smile

Аха. И на мен ми е писнало от английския, независимо, че често го използвам. Умирам си да слушам някой друг славянски език, пък ако ще да е най-голямата тъпотия.

# 21
  • Мнения: 417
Гледам шоуто... Пък Нагиев е страшен..  Flutter
Peace

# 22
  • Мнения: 5 303
Предаването е ужасно, ужасно тъпо, водещият - не е Mr. Green. В събота или неделя вечер по ОРТ дават "Большие гонки" с негово участие.

# 23
  • София
  • Мнения: 203
 На мен пък ми харесват и водещия, и предаването  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 245
Не съм го гледала и нямам намерение, но някой може ли да ми каже как се казва музиката, която звучи в сайта му? Едно време много я обичах, беше точно в момента, в който Пепеляшка плаче че не може да отиде на бала на една касетка с приказки. Simple Smile

музиката в сайта е Лунна соната - Бетховен Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 614
МГМ, паяче ме е изпреварила с отговора! Не мога да повярвам, че се сети за тази приказка. И аз като чуя Лунната соната все за Пепеляшка се сещам

Сори за офф-а

А за предаването, още като го гледах в Руссия си мислех, че е режисирано, защото понякога стават скандали за ужасни тъпотии....
Водещия....ами не ми допада и той много, но въпреки всички негативи, които казах, се случва да го гледам отвреме-навреме  Peace

# 26
  • Мнения: 1 992
Ох, този Нагиев, определено не е красавец, ама е много секси. Има нещо в него. И има страхотно чувство за хумор. Аз предимно заради неговите изцепки гледам предаването, иначе ми се струва, че историите са измислени.

# 27
  • Мнения: 1
vode6tiq mi haresva, :love:mn e goten,intrigite sa6to sa na nivo,no imam 4uvstvoto,4e nqkoi ot u4astnicite reagirat sas predvaritelno zau4eni repliki i pozi  Thinking 

# 28
  • Мнения: 3 423
вчера случайно го гледах за първи път и зяпнах,как някаква пиела кръв Shocked,друга продала мъжа си Shocked

не просто  това:shock:не може да е вярно,не мога да си представя това да са истински случаи Shocked

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 268
вчера случайно го гледах за първи път и зяпнах,как някаква пиела кръв Shocked,друга продала мъжа си Shocked

не просто  това:shock:не може да е вярно,не мога да си представя това да са истински случаи Shocked
Тук май всички сме на мнение, че темите са пълна профанщина.  Mr. Green Но все пак следват модните сеирджийски тенденции. Ти за водещия кажи нещо?  Simple Smile Харесва ли ти?
Макар, че от едно предване е трудно да се добие представа.....

Общи условия

Активация на акаунт